خرید دستگاه شستشو با استاندارد های بهداشت جهانی

خرید دستگاه شستشو

خرید دستگاه شستشو با استاندارد های بهداشت جهانی امروزه به راحتی از طریق سایت های فروش اینترنتی میسر شده است؛ امری که به دلیل امکان دسترسی به انواع محصولات ارائه شده، در مدت زمان کوتاه تری خریدار را به نتیجه می رساند. چرا که در این حالت می توان بدون هزینه ی زیاد به کیفیت و قیمت های مختلف دست یافته و مورد متناسب با کار خود را سفارش داد.

مرکز خرید دستگاه های شستشوی ایرانی

همان طور که می دانید در سال های اخیر بسیاری از کارهایی که در گذشته صرفاً با استفاده از شیوه های سنتی انجام می شد، به سمت صنعتی شدن پیش رفته است. به عنوان مثال در خصوص شستشوی انواع میوه و سبزی جهت مصارف تازه و یا خشک کردن، استفاده از دستگاه های کار را با سرعت بیشتری به پیش می برند.

اما برای خرید انواع دستگاه شستشو، مراکز تولیدی متفاوتی در ایران فعال هستند که هر یک از آن ها قابلیت و کارایی متفاوتی به لحاظ میزان کیفیت کار، اتومات یا نیمه اتومات بودن، جنس محصول و مواردی از این قبیل دارند.

قاعدتاً تحقیق قبل از خرید هر دستگاه از الزامات اساسی محسوب می شود و خوشبختانه درحال حاضر بسیاری از شرکت ها و کارخانه های تولید کننده انواع دستگاه در ایران از جمله دستگاه های شست و شو، مدل های مختلف محصولات خود را در اینترت عرضه کرده اند که مسلماً در افزایش کیفیت و سرعت سفارش یک محصول تأثیر بسزایی ایفا می کنند. به عنوان مثال دستگاه شستشوی سبزی اصفهان به عنوان یکی از مراکز خرید این محصول فعالیت می کند.

سفارش خرید تخصصی دستگاه های شستشو

سفارش خرید تخصصی دستگاه های شستشو

شسشو میوه و سبزی به عنوان اولین مرحله از مراحل تولید محصولاتی مانند میوه و سبزی خشک، اهمیت زیادی دارد و هر قدر که کیفیت کار بالاتر رود، محصول نهایی با کیفیت و البته سلامت و بهداشت بیشتری عرضه خواهد شد.

بنابراین برای خرید این دستگاه های بایستی از کارشناسان و متخصصینی استفاده  کرد که اطلاعات کافی از انواع دستگاه های موجود برای کارهای مختلف را داشته و می توانند بهترین مشاوره برای خرید یا سفارش تولید باشند.

بدیهی است که دقت در این امر می تواند از هزینه هایی که به علت عدم خرید تخصصی در مراحل بعدی شروع به تولید  محصولات تحمیل می گردد، جلوگیری خواهد کرد.

مانند هر دستگاه صنعتی دیگری در مورد دستگاه های شستشو نیز انواع مختلفی وجود داشته و دستگاه مکانیزه شستشوی سبزی با کارکرد های متفاوتی عرضه می شوند. این که تمامی مراحل کار به صورت کاملاً اتومات انجام شود و یا به صورت نیمه صنعتی و با کمک اپراتور از جمله این تفاوت ها می باشد.

اولین بازار فروش ماشین شستشوی برنج

برنج یکی از اصلی ترین غذاهای ما ایرانی هاست که مصارف زیادی به صورت خانگی، رستورانی، کترینگ، پذیرایی ها و مواردی از این دست دارد. اما اولین مرحله طبخ برنج شستشوی آن است که اگر به درستی انجام نشود، بر کیفیت غذای طبخ شده اثر گذار است.

این موضوع برای مکان هایی مانند رستوران، هتل، تالار و مواردی از این قبیل که هر بار نیازمند شستشوی مقادیر زیادی از برنج هستیم، حساسیت بیشتری دارد.

در گذشته این کار صرفاً با استفاده از دست و نیروی انسانی انجام می شد و بنابراین مواردی مانند بالا بود نمیزان آب مصرفی، نیاز به تعداد نیروی کار بیشتر موجب سختی کار شده و دست آخر نیز ممکن بود کیفیت شست و شو بسیار ایده آل نباشد.

این در حالیست که امروزه با آمدن انواع دستگاه شستشو کار را بسیار آسان کرده است و هم اکنون مدل های ماشین شستشوی برنج را همچون دستگاه های شستشوی دیگری چون میوه و سبزی می توان از بازار خریداری نمود. اما در خصوص قیمت ماشین شستشوی برنج نیز باید گفت بسته به ظرفیت و کیفیت آن قیمت های فروش متفاوتی دارد.

خرید دستگاه شستشوی خانگی

استفاده از انواع دستگاه های شستشو مانند هر محصول صنعتی دیگر محدود به مصارف در ابعاد بزرگ و مصارفی همچون کارخانه ای یا رستورانی نیست؛ بلکه امروزه بسیاری از این محصولات در ابعاد کوچک تر و برای مصارف خانگی تولید و عرضه می شوند.

اما در خصوص دستگاه های شستشوی خانگی می توان انواع مختلفی را مثال زد:

  • دستگاه شستشوی مبل
  • دستگاه شستشوی سرامیک
  • دستگاه شستشوی فرش
  • دستگاه شستشوی میوه و سبزی

کاملاً واضح است که مانند ماشین لباسشویی که بسیار پرکاربرد بوده و جایگزین بسیار خوبی برای شست و شو با دست محسوب می شود، هر کدام از محصولات بیان شده نیز جایگاه خود را برای ورود به مصارف خانگی دارند.

این امر در خصوص دستگاه شستشوی سبزی و میوه با توجه به مصرف بالایی که در وعده های مختلف غذایی دارد و ارتباط کامل با سلامت بدن پیدا می کند اهمیت بیشتری خواهد داشت. در واقع کیفیت شست وشوی انواع میوه و سبزی و رعایت بهتر بهداشت و البته صرفه جویی در زمان از مزیت هایی است که برای خرید دستگاه های خانگی نام برد.

فروشگاه دستگاه های شستشوی خانگی

فروشگاه دستگاه های شستشوی خانگی

برای سفارش دستگاه های شستشو در مصارف مختلف خانگی بدون شک مراجعه به فروشگاه های مختلف ارائه دهنده ی انواع محصولات خانگی یکی از  روش های در دسترس خواهد بود. قاعدتاً مانند هر محصول دیگری انواع مختلفی از این محصولات را به لحاظ شکل ظاهری، حجم دستگاه، کیفیت و کارایی و در نهایت قیمت می توان در بازار مشاهد کرد.

طبیعی است که بایستی محصولات خریداری شده از کارخانه تولید دستگاه شستشو استاندارد باشد تا به لحاظ کیفیت محصول مطمئن بود. همچنین داشتن ضمنات نامه و گارانتی از جمله مواردی است که برای خرید یک محصول مناسب باید مد نظر باشد.

اما مانند هر محصول دیگری که در بازار محصولات صنعتی ارائه می شود، دستگاه های شستشو نیز در انواع دست اول و یا دست دوم قابل خریداری هستند. به عنوان مثال دستگاه شستشوی سبزی دست دوم برای افرادی که به دنبال خرید محصولی با قیمت پایین تر هستند نیز ارائه می گردد.

طبیعی است که در این حالت نیازمند تحقیق بیشتری از اعتبار فروشنده و تعهد وی در خصوص ارائه ی محصولی با کارایی مناسب خواهیم بود. البته صحبت از فروشگاه صرفاً به معنی فروشگاه های متداول که خرید از آن ها به صورت حضوری است نمی باشد بلکه امروزه برای سفارش انواع محصولات بسترهای مجازی زیادی نیز فعال هستند.

انواع دستگاه شستشوی صنعتی ایرانی

انواع دستگاه شستشوی صنعتی ایرانی

با توجه به اهمیت شستشو ی محصولات در صنایع مختلف، بنابراین بسیار مهم است که شناخت کافی ازا انواع دستگاه های و کارآیی آن، ظرفیت، قیمت و البته ضمنانت و پشتیبانی از جمله مواردی است که بایستی مورد تحقیق قرار گیرد.

طبیعی است که با توجه به گسترش صنایع مختلف تولیدی، دستگاه های شست و شوی نیز دارای انواع مختلفی باشند و دامنه ی وسیعی از فعالیت های کارخانه ای و کارگاهی را در برگیرند.

دستگاه های شستشو

دستگاه های شستشوی مبل و فرش، شسشوی کف، شست و شوی  دیوار، میوه و سبزی از جمله دستگاه های متنوعی هستند که در بازار وجود دارد.

اما بسیاری از انواع محصولات یاد شده در بازار صنعت ایران نیز به فروش می رسند و بخش قابل توجهی از آن را دستگاههای مرتبط با شست و شوی صنایع غذایی در بر می گیرند:

  • دستگاه شستشو میوه و سبزی
  • دستگاه شسشتوی خرما
  • دستگاه شستشوی برنج

بخشی از محصولات عرضه شده و مناسب برای استفاده در صنایع غذایی هستند که کار را برای تولید محصولاتی با کیفیت بیشتر و در مدت زمان کمتر آسان می کنند.

از ابتدایی ترین مسائلی که در خرید انواع محصولات شستشو باید در خاطر داشت اطمینان از خرید دستگاه شستشوی استاندارد است که این امر با خرید از یک منبع متخصص و متعهد اتفاق خواهد افتاد.

بهترین نوع دستگاه شستشوی میوه

بهترین نوع دستگاه شستشوی میوه

بهترین دستگاه شستشویی که در بازار وجود دارد کدام است؟ آیا داشتن پایین ترین قیمت دستگاه شسشتو در بازار به منزله مناسب ترین انتخاب است؟ یا بایستی ایده آل ترین کیفیت انتخاب شود؟

کاملاً واضح است که است که این سؤال یک سؤال کلی است و برای دادن یک جواب دقیق و درست بایستی به سوالات دیگری پاسخ داده شود.

اما بهترین پاسخ زمانی محقق می شود که بدانیم چه انتظاری از دستگاه داریم؟ به عبارت دیگر متناسب با کسب و کار به لحاظ حجم، کیفیت، بازار هدف، نوع مشتریان و کیفیت کاری که آنان می پسندند، به چه نوعی از دستگاه شست و شو نیاز داریم.

امروزه یکی از انواع دستگاه های شستشو که کمک بسیار خوبی برای افزایش کیفیت کار است استفاده از دستگاه های شستشو میوه و سبزی است که هر کدام دارای انواع مختلفی هستند که بسته به نیاز مجموعه ی تولیدی می توانند خریداری شوند.

وان شستشو در انواع ساکن و یا گردش در آب، بلانچر که نوعی دستگاه تمام اتوماتیک برای شستشو است و نوار آبکشی از جمله انواعی هستند که برای شستشوی میوه و سبزی مورد استفاده قرار می گیرند.

اولین دستگاه شستشوی تولید شده

اولین دستگاه شستشوی تولید شده

طبیعی است که استفاده از انواع دستگاه های شستشو موجب افزایش کیفیت و راندمان تولید در بخش های مختلف صنایع می باشند.

بنابراین توجه به تولید انواع دستگاه با ویژگی هایی که نیاز بازار است، اهمیت زیادی دارد و کارخانجاتی که با اشراف کامل بر نیاز مشتریان صنایع مختلف، اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بالا هستند می توانند در امر فروش جزء اولین و بهترین برند های این صنعت باشند.

به عنوان مثال در چند سال اخیر شاهد افزایش تولید انواع میوه خشک به صورت صنعتی هستیم که خوشبختانه با توجه به ظرفیت بالای ایران در زمینه ی عرضه ی انواع میوه های فصلی، پتانسیل های بسیاری نیز در زمینه ی صنعت خشک کردن میوه و البته سبزی داریم.

بنابراین فروش دستگاه شستشوی میوه به عنوان یکی از مواردی که می تواند در کارخانه ها و کارگاه های مختلف خشک کن سبزی و میوه مورد استفاده واقع شود، گزینه ای ایده آل خواهد بود. البته کاملاً واضح است که قبل از شروع به تولید چنین دستگاه هایی و یا تصمیم به تغییر و ارتقای کیفیت آن ها شناخت درستی از نیاز روز فعالان صنعت خشک کردن میوه و سبزی داشته باشیم تا بتوان محصولی متناسب و مورد استقبال عرضه کرد.

مهمترین ویژگی دستگاه شستشوی میوه

مهمترین ویژگی دستگاه شستشوی میوه

در خرید دستگاه شستشو یکی از مواردی که بایستی مورد توجه قرار گیرد، انتخاب محصول متناسب با نیاز است.

در این صورت و با در نظر گرفتن ویژگی های و کیفیت های مختلفی که انواع دستگاه شستشو دارند، می توان مناسب ترین مورد را انتخاب نمود.

به عنوان مثال در خرید دستگاه شستشوی برنج شاید بتوان گفت مهمترین ویژگی ها باید به آن توجه کرد، توانایی دستگاه برای شستشوی برنج با بهترین کیفیت و در عین حال کمترین میزان خرد شدگی و شکنندگی دانه های برنج است.

طبیعی است که این مسئله در مورد دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات صنعتی به صورت دیگری مورد توجه خواهد بود.

به عنوان مثال بحث گل زدایی، میکروب زدایی و در نهایت آبکشی کامل و البته آبگیری و خشک کردن سبزی از جمله مواردی است چه در دستگاه سبزی شور خانگی و چه صنعتی بایستی مورد توجه قرار گیرد.

صادرات انواع دستگاه شستشوی سبزی

صادرات انواع دستگاه شستشوی سبزی

با توجه به اهمیت توجه به بحث شستشوی محصولات در کارخانه و صنایع مختلف تولیدی و نیاز روز افزون جهان به استفاده از انواع دستگاه های مربوطه، می توان برنامه ریزی های بسیار خوبی نیز برای بحث صادرات انواع دستگاه انجام داد.

به عنوان مثال دستگاه های شتشوی سبزی به عنوان یک محصول حساسی که حتی در استفاده های خانگی نیز کار را بسیار آسان کرده و البته می تواند متضمن کیفیت بیشتر شستشو و در نهایت سلامت و بهداشت باشد، برای صادرات انتخاب مناسب خواهد بود.

به طور موازی این امر در خصوص دستگاه شستشوی میوه خانگی و البته صنعتی نیز صدق می کند. بنابراین ظرفیت بسیاری بالایی در جمعیت 8 میلیاردی جهان برای توسعه ی تولید و صادرات انواع دستگاه خشک کن از جمله دستگاه های شستشوی میوه و سبزی وجود دارد که این امر در کشور ایران که رشد بسیار خوبی در صنایع مختلف داشته است، موجب ارزآوری و البته ایجاد اشتغال بسیار خوبی نیز خواهد شد.

ضمانت یکساله دستگاه شستشوی میوه

ضمانت یکساله دستگاه شستشوی میوه

در بحث خرید بهترین دستگاه برای استفاده های صنعتی و خانگی، بایستی فاکتورهای مختلفی را بررسی کرد. به عنوان مثال برای خرید دستگاه شسشوی میوه و سبزی، حجم دستگاه، میزان انرژی مصرف و در نهایت بازده آن مورد اهمیت است.

از طرفی قیمت دستگاه شستشوی میوه صنعتی نیز اهمیت زیادی دارد که هر مشتری با توجه به نوع نیاز خود و با در نظر گرفتن حجم کار و کیفیت محصول نهایی می توانند انتخابی مناسب داشته باشد.

اما یکی از گزینه هایی که در خرید انواع دستگاه باید مد نظر قرار گیرد، بحث اعتبار و تعهد مجموعه است. ارائه ی ضمنانت یکساله و یا چند ساله، پشتیبانی بعد از خرید و دادن مشاوره های لازم از جمله مواردی است که بایستی در سفارش این محصولات مورد توجه واقع شود.

تجارت دستگاه های شستشوی دست دوم

تجارت دستگاه های شستشوی دست دوم

قبلاً در خصوص تجارت و صادرت دستگاه های شستشو با توجه به نیاز روز افزون بازار جهانی صحبت شد. اما آیا دستگاه های دست دوم نیز جایی برای این کار دارند؟

به عنوان مثال دستگاه های شست و شوی میوه و سبزی به صورت استفاده شده نیز می تواند در بازار جهانی به فروش رسد؟

بدیهی است که این بازار مصرف در داخل کشور به عنوان کشوری در حال توسعه وجود دارد و برخی از اول با توجه به مناسب بودن قیمت وان شستوی میوه به صورت دست دوم، اقدام به سفارش آن می کنند.

بنابراین در خصوص بازار جهانی نیز می توان بررسی های اولیه را انجام داد. به نظر می رسد مناسب بودن قیمت وان شستشوی سبزیجات، دستگاه های بلانچر و سایر انواع موجود در حالت دست دوم، بازارهایی نیز برای تجارت این بخش از کالاهای صنعتی در خارج از کشور وجود داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما