پخش میوه خشک انبه اسلایس بهداشتی اعلا

انبه خشک اسلایس یکی از لوکس ترین و اعلا ترین میوه خشک هایی است که در بسته بندی های بهداشتی و به صرت فله ای برای پخش در بازار میوه خشک استفاده می شود و با در نظر گرفتن کیفت و یکدست بودن و یا خلالی بودن آن در انواع برگ و بغل انبه به فروش می رسد.

قیمت میوه خشک انبه ۵۰۰ گرمی

به طور کلی انواع میوه خشک صنعتی با قیمت های بالایی در بازار عرضه می شوند چرا که هزینه های تولید بالایی داشته و از هر چند کیلو میوه ی تازه، یک کیلو خشک به دست می آید.

البته در مورد محصولاتی مانند توت درجه کیفیت های پایین نیز داریم و بنابراین در کنار بالا بودن قیمت هر کیلو توت خشک در کیفیت های لوکس و درشت، ارقام ضعیفی با یک سوم قیمت و حتی کمتر قابل عرضه است.

اما این مسئله در مورد انبه خشک به دلیل وارداتی بودن این محصول و دخالت نرخ ارز بر بحث قیمت گذاری، با چنین تفاوتی وجود نداشته و در نهایت یک محصول با توجه به این که چه درصدی از انبه اسلایس کامل در آن وجود دارد و یا این که به همراه خلال ها و برش های کوچک انبه و بغل انبه به فروش می رسد، با اختلافی کمتر به فروش می رسد.

به عنوان مثال در یک بسته بندی ۵۰۰ گرمی از انبه خشک، اگر اسلایس های کامل مورد استفاده قرار گیرد یک قیمت مشخص داریم و در غیر این صورت با اختلافی در حد چند ده هزر تومان به فروش خواهد رسید.

فروش اینترنتی انبه خشک ایرانی

با اطلاع رسانی خوبی که در خصوص خواص انواع میوه جات خشک در اینترنت وجود دارد و با امکان فروش این محصولات در این بستر، امروزه درصد بالایی از میزان فروش های این حوزه متعلق به اینترنت و تجارت اینترنتی است.

بنابراین با بیان خواص انبه خشک شده و همچنین خواص چیپس انبه، می توان درصد فروش بالاتری را برای این محصول ایجاد کرد.

فروش اینترنتی به صورت کلی می تواند به دو شیوه مورد استفاده قرار گیرد؛ اول همان شیوه های ایجاد فروشگاه های مجازی با مجوزهای خاص خود است که بیشتر در مورد فروش های جزئی مورد استفاده قرار می گیرد.

این که و دوم استفاده از اینترنت صرفاً یک باب آشنایی و ارتباط بوده و اصل معاملات در فضای واقعی و یا با ایجاد اعتماد متقابل بین فروشنده و خریدار انجام می گیرد.

در حال حاضر در خصوص بازار خرید میوه خشک هر دو شیوه ی یاد شده مورد استفاده قرار می گیرد و هر کدام بخشی از معاملات این حوزه را رونق داده اند.

عرضه بهترین انبه حبه تایلندی

انبه جزء میوه خشک هایی است که دو رقم ایرانی و خارجی آن هر دو در بازار دیده می شود و هر کدام مشتریان خود را داشته و فروش خوبی دارند.

نوع اسلایس این محصول را می توان هم در نمونه های داخلی و هم موارد خارجی و وارداتی از کشورهایی چون تایلند مشاهده کرد.

در مورد حبه ی آن نیز این محصول، وارداتی می باشد.

اما در مورد قیمت چیپس انبه در انواع یاد شده به صورت کلی اختلاف زیادی وجود داشته و معمولاً نوع تایلندی آن چه از نظر اسلایس و چه حبه ای با اختلاف زیادی از نمونه ی ایرانی آن خرید و فروش می شود.

البته این که بیان می شود انبه خشک ایرانی منظور این نیست که خود انبه ی تازه نیز ایرانی است؛ چرا که انبه هایی که در جنوب کشور تولید می شوند معمولاً کیفیت مورد انتظار تولید کنندگان را برای خشک کردن نداشته و بنابراین انبه وارداتی در خشک کردن مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین کاملاً واضح است که اختلاف قیمت انبه حبه و اسلایس تایلندی با رقم خشک شده در ایران، تا حد زیادی متأثر از نرخ ارز و همچنین حجم بالایی از انبه تازه که برای خشک شدن مورد نیاز است، می باشد.

فروشگاه عرضه انواع میوه خشک با نشان سیب سلامت

امروزه جلب نظر و اعتماد مشتری جزء نخستین کارهایی است که یک فروشگاه برای فروش محصول خود باید انجام دهد و بنابراین برای این که بازار فروش میوه خشک نیز رونق خوبی داشته باشد باید در این مسئله موفقیت آمیز رفتار کنیم.

داشتن سیب سلامت در عرضه ی میوه خشک یکی از مهمترین پیش فرض هایی است که به ویژه در مورد انواع میوه خشک های بسته بندی بایستی مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که مهر تأییدی بر کیفیت و بهداشتی بودن محصول بوده و موجب می شود مشتری با اطمینان خاطر و رضایت بیشتری اقدام به خرید نماید.

اهمیت این امر تا بدان حد است که در بسیاری از موارد، مشتری حاضر است رقم بالاتری  را که برای قیمت چپپس انبه بهداشتی و دیگر محصولات پیشنهاد می شود، به محصولی ارزان تر اما فاقد مجوز بهداشت، ترجیح دهد.

سفارش تولید موز خشک صادراتی

موز محصولی پرفروش و پرطرفدار است و در همه ی ایام سال در بازار خرید و فروش می شود و بنابراین در مورد موز خشک نیز مشتریان خوبی داریم و در بحث تولید نیز محدودیت فصلی خاصی وجود ندارد.

اما با توجه به این که در هر بار، موزه تازه ی وارداتی در بازار چه قیمتی داشته باشد، در مورد قیمت موز خشک نیز تغییراتی خواهیم داشت.

بنابراین اگر به عنوان فروشنده ی میوه خشک و یا حتی صادرکننده ی این محصول حجم مصرفی بالایی در طول سال دارید، می توانید از سفارش تولید میوه خشک موز استفاده کنید تا قیمت های مناسب تر و کیفیت های قابل قبولی را داشته باشید.

این ویژگی در مورد محصولاتی چون انبه که در مدت زمان کوتاهی در بازار یافت می شود و فصل تولید آن محدود است دارای اهمیت بیشتری بوده و می تواند بحث قیمت انبه خشک شده را با شرایط بهتری برای خریدار رقم بزند.

بهترین آجیل میوه خشک لوکس

آجیل میوه خشک لوکس اصولاً به چه مواردی تعلق می گیرد و آیا به صرف این که یک میوه توسط روش های صنعتی خشک شود، قابلیت عرضه در بازار لوکس و آجیل های ممتاز را خواهد داشت؟

در مورد میوه خشک صنعتی بحث یکدست بودن بار، کیفیت محصول و مواردی مانند عدم تیرگی و کدر بودن در خصوص محصولی مانند سیب و موز اهمیت زیادی دارد و بنابراین میوه خشک های ریز و درشت در کنار هم و بعضاً شکسته به همراه رنگ های تیره از میوه خشک، دارای شرایط عرضه در بازار لوکس نمی باشند.

البته قطعاً این موارد را می توان در فرآوری و مواردی همچون تهیه ی دمنوش های میوه ای و گیاهی و حتی شیرینی پزی مورد استفاده قرار داد اما به عنوان بار ممتاز مناسب نیستند.

خوشبختانه تعداد زیادی از تولید کنندگان میوه خشک در کشور قابلیت تولید میوه خشک های مختلف با کیفیت های ممتاز و صادراتی را دارند و با وجود سایت های اینترنتی دسترسی به انواع کیفیت ها و قیمت سیب خشک عمده و میوه خشک های دیگر به راحتی ممکن شده است.

انواع انبه خشک ایرانی و خارجی

انبه اسلایس ایرانی و خارجی و انبه حبه تایلندی سه نوع از ارقام مواردی هستند که در فروش میوه خشک انبه مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد تایلندی در کارتن های ۲۰ کیلویی که خود شامل بسته بندی هایی ۵ کیلویی هستند و انبه های ایرانی عمدتاً به صورت بسته های یک کیلویی به فروش می رسند.

البته در تهیه انبه خشک ایرانی به مقادیر بالایی از انبه تازه نیاز داریم و همین عامل موجب می شود تا قیمت این محصول در بازار بالا باشد و البته بحث وارداتی بودن نیز عامل دیگری در بحث بالا بودن قیمت انبه خشک است.

اما در مورد این که چگونه انبه خشک کنیم قطعاً علاوه بر روش های صنعتی، استفاده از خشک کن های خانگی نیز ممکن بوده و کسانی که مایلند خود تجربه ی خشک کردن انبه را داشته باشند می توانند از این شرایط استفاده نمایند.

فروش بغل انبه مناسب فرآوری

تهیه انبه خشک برای مصرف در بازار آجیلی و همچنین فرآوری مورد توجه است و به تناسب هر کدام کیفیت ها و قیمت های مختلفی برای عرضه داریم.

به عنوان مثال اگر قصد دارید از انبه خشک به منظور داشتن ترکیبی ویژه از میوه خشک مخلوط استفاده نمائید، استفاده از انبه خشکی که درصدی از آن به بغل انبه اختصاص یافته و در یک کیلو خشک آن هم انبه برگ و اسلایس کامل و هم بغل انبه وجود دارد برای این کار مناسب است.

اگر اگر می خواهید باری لوکس و ویژه عرضه کنید، باید به فکر خرید انبه های اسلایس کامل و یکدست باشید.

بر این اساس هر کدام از موارد فوق قیمت خاص و کاربرد خود را برای فروش در بازار داشته و متناسب با نیاز مشتریان مختلف قابل عرضه خواهند بود.

خواص و مزایای استفاده از انبه

خواص انبه بسیار بوده و فوایدی آن در کنار طعم خوشمزه ی که دارد باعث شده در میان میوه های تابستانی و البته در آبمیوه ها و حتی میوه های خشک جایگاه خاصی داشته باشد.

در واقع بسیاری از خواصی که در میوه های تازه وجود دارد می توان در نمونه های خشک شده ی آن نیز پیدا کرد بنابراین در مورد خواص انبه خشک بایستی به فواید میوه تازه ی آن اشاره کرد.

بالابودن فیبر در این میوه و ویتامین A و املاح و آنتی اکسیدان در این محصول از جمله مواردی است که می توان بیان کرد.

بنابراین برای دستگاه گوارش و سیستم بینایی مفید بوده و گزینه ای مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد بود.

بازار فروش میوه خشک وارداتی

انبه، زنجبیل، هبیسکوز، نارگیل، کرنبری، آناناس رنگی جزء میوه خشک ها و محصولات وارداتی به کشور هستند که در آجیل فروشی های بزرگ سطح شهر خرید و فروش می شوند.

در واقع همان طور که بازار داغی برای عرضه ی انواع میوه خشک ایرانی وجود دارد، در بحث میوه خشک وارداتی نیز بازار فروش خوبی داریم.

البته درصد استقبال در مورد تمامی میوه خشک های وارداتی به یک میزان نبوده و به تناسب نوع مصرف، شهر و سلیقه ی مشتریان، حجم های متفاوتی از هر محصول معامله می شود.

به عنوان مثال زنجبیل و آناناس رنگی محصولاتی شناخته شده و پرفروش هستند و در مقابل محصولی مانند هبیسکوز، کمتر معامله می شوند.

تولید چیپس میوه ارگانیک در ایران

تولید میوه خشک با هدف صادرات یک کار عالی و با ظرفیت فوق العاده است که توسط بسیاری از کارخانجات و کارگاه ها کلید خورده و در حال انجام است.

اما نکته ای که وجود دارد بحث استفاده از نگهدارنده و افزودنی در تولید میوه خشک است که علی رغم داشتن مجوز و مورد تأیید بودن از سوی سازمان غذا و دارو، بهتر است به سمت تولید میوه خشک های ارگانیک پیش برود.

اصلاح روش های تولید و استفاده از دستگاه های خشک کنی که به دلیل روش خاص تولیدی، بدون استفاده از هر افزودنی قادر به حفظ رنگ و کیفیت میوه ی تازه بوده و محصولی ممتاز و طبیعی تحویل می دهند یکی از بهترین روش های جایگزین می باشد.

البته هزینه های تولید را نیز باید مدیریت کرد و در بهترین حالت می توان به جای استفاده از دستگاه هایی با هزینه های بالا، از فکر متخصصین داخلی استفاده کرده و با تغییر سیستم های خشک کن کنونی و یا حتی ساخت دستگاه های خشک کن جدید این امکان را با کمترین قیمت تمام شده فراهم نمود. 

تخفیف ویژه میوه خشک صادراتی

کشور ما در بحث تولید خشکبار علاوه بر پوشش نیاز داخلی، در فروش خارجی و صادرات نیز توانایی بالایی دارد.

از خواص عناب خشک و زرشک گرفته تا زعفران ناب ایرانی، از بهترین کیفیت و قیمت آلوچه خشک و آلو بخارا و توت گرفته تا قیسی و برگه زردآلی، انجیرو انواع کشمش، مثال های متنوعی است که می توان در حوزه ی صادرات خشکبار بیان کرد.

و امروزه میوه خشک های مرغوب صنعتی که از کیفیت و طعمی ایده آل از نظر مشتریان خارحی برخوردار بوده و شرایط فوق العاده ای برای تولید و عرضه دارد.

در این میان قطعاً ارائه ی تخفیف های ویژه به شرکت های صادراتی میوه خشک از سوی تولید کنندگان این محصول می تواند علاوه بر افزایش صادرات و توسعه ی تجارت خارجی، عاملی مهم در تقویت و رونق تولید نیز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما