تولید انواع دستگاه خشک کن میوه خانگی و صنعتی

تولید انواع دستگاه خشک کن میوه در حجم خانگی و صنعتی باعث شده تا امکان ورود به این صنعت، منحصر به کارخانه های بزرگ نبوده و بسیاری از افراد بتوانند کار را در سطح مشاغل خانگی دنبال نمایند و فرصت کافی برای ارتقای موقعیت تولید و فروش خود داشته باشند.

دستگاه خشک کن میوه پرفروش

دستگاه های انجمادی، خورشیدی، تونلی و کابینتی از جمله ماشین آلاتی هستند که در فناوری امروز دنیا برای خشک کردن انواع میوه جات و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند.

اما برای راه اندازی کارگاه میوه خشک کنی در ایران کدام یک از ماشین آلات مذکور گزینه ی مناسب تری هستند و یا پرفروش ترین آن ها و کاربردی ترین کدام است؟

بدون شک وجود انواع باغات در ایران زمینه ی بسیار خوبی برای شروع این حرفه ایجاد کرده است اما نمی توان از هزینه های تولید نیز غافل بود و بنابراین باید مناسب ترین دستگاه ها را انتخاب کرد.

در میان انواع دستگاه ها، به نظر می رسد خشک کن های کابینتی مورد استقبال بیشتری قرار می گیرند؛ قیمت مناسب و تولید محصولی با کیفیت در آن ها دو نکته ی مهمی است که موجب افزایش تولید و فروش این نوع از دستگاه ها در ایران شده است.

قیمت دستگاه خشک کن دو کابین

تک کابین، دو کابین و سه کابین از انواع خشک کن هایی هستند که امروزه در بعد کارگاهی و صنعتی و حتی خانگی طراحی و ساخته می شوند و طبیعتاً هر کدام بسته به ابعاد، ظرفیت های مختلفی را برای تولید ایجاد می کنند.

در واقع لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی بر اساس معیارهای مختلفی از جمله همین ظرفیت دستگاه محاسبه می شود.

نوع مواد اولیه و جنس آن ها، کیفیت قطعات و تجهیزات مورد استفاده و میزان استانداردی که در تولید لحاظ می شود از دیگر مواردی هستند که در مورد قیمت ماشین آلات تأثیر گذار می باشند.

کاملاً واضح است که برند و میزان اعتبار آن نیز از دیگر شاخصه هایی است که نه تنها در مورد نرخ خشک کن که در مورد انواع دیگر محصولات نیز مورد توجه قرار می گیرد.

ساخت دستگاه خشک باکیفیت خانگی و صنعتی

مهم است که دستگاه خشک کن و سایر تجهیزات مورد نیاز برای کار را به کدام شرکت سفارش دهیم؛ چرا که کیفیت، کارایی، استانداردها و مهمتر از همه ضمانت و خدمات پس از فروش همه ی شرکت ها شرایط یکسانی ندارد.

حتی در برخی موارد ممکن است استفاده از دستگاه میوه خشک کن دست دوم که توسط یک برند معتبر طراحی و ساخته شده، بهتر از مورد دست اول برخی از شرکت ها باشد.

البته باز هم تأکید می شود که بسیار ضروری است قبل از خرید هر دستگاهی در سطح خانگی یا صنعتی، شرایط فروش محصول را نیز بررسی کرده باشیم تا عملاً سرمایه گذاری ما طبق برنامه ریزی و در جهت هدف تولید که همان فروش است، پیش رود.

قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی

همان طور که می دانید، امروزه استفاده از صنعت و ماشین آلات صنعتی رشد فزاینده ای در راستای افزایش کیفیت و حجم تولید محصولات داشته است که این نکته در صنایع غذایی نیز کاملاً مشهود است.

به طور مثال طراحی و تولید دستگاه های خشک کن موجب شد تا محصولات خشکی که تا دیروز به روش های سنتی تولید می شدند، امروزه در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت قابل تولید باشند.

جالب است بدانید که از خشک کن های گازی که اغلب برای میوه و سبزی کاربرد دارند؛ برای خشک کردن مواد پروتئینی نیز می توان استفاده کرد.

البته طبیعی است قیمت دستگاه خشک کن گوشت و مواد پروتئینی بر اساس مواردی چون کیفیت دستگاه و البته نوع انرژی مصرفی آن محاسبه خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما