فروشنده دستگاه اسلایسر میوه صنعتی استاندارد

یکی از مواردی که یک فروشنده دستگاه اسلایسر میوه صنعتی به منظور جذب تعداد مشتری بیشتر و البته راضی بایستی مورد توجه قرار دهد، ارائه ی محصولات استاندارد و متناسب با نیاز مشتری و سطح کاری وی خواهد بود. مواردی مانند ظرفیت کاری، کیفیت مورد انتظار از دستگاه و بازده آن از جمله نکاتی است که در این رابطه مطرح و نیازمند توجه است.

خرید ویژه دستگاه اسلایسر چیپس میوه

اصولاً در خط تولید چیپس میوه خشک بحث شستشو، پوست گیری، هسته گیری و در نهایت اسلایس کردن از جمله مراحلی هستند که قبل از ورودد میوه به دستگاه خشک کن باید طی شوند.

در بحث اسلایس میوه مواردی مانند ضخامت اسلایس و یکنواختی آن بسیار مهم است و اگر محصول بیش از حد ضخیم و یا نازک باشد و یا به صورت نامتقارن اسلایسشود، کاملاً واضح است که کیفیت مد انتظار ما از میوه خشک به نتیجه نخواهد رسید.

بنابراین خرد کن اسلایسر به عنوان یک دستگاه ویژه در این فرآیند اهمیت زیادی داشته و بایستی از دستگاه هایی استفاده کرد که قابلیت های بالا به همراه بازده و کارایی دستگاه در آن در حد استاندارد باشد.

در حال حاضر ظرفیت ها و اشکال مختلفی از اسلایسر ها در بازار عرضه می شود که میوه جات را در اشکال حبه، حلقه و خلالی خرد می کنند و بسته به نوع کار و نوع بازار هدف، هر کدام یک انتخاب ایده آل برای خط تولید محسوب می شوند.

انواع دستگاه میوه حلقه کن

شاید بتوان گفت بیشترین دستگاه های اسلایسر بازار با کارایی مناسب و سطح بالا را دستگاه های وارداتی تشکیل می دهند که البته با برندهای مختلفی وارد و عرضه می شوند.

اسلایسر تایوانی و آلمانی از جمله ی این گزینه ها هستند که کیفیت بسیار خوبی داشته و محصولات را با کیفیت مناسبی اسلایس می کنند.

همچنین انواع دستگاه هایی که برای حلقه کردن و یا برش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند در انواعی برقی یا دستی و البته با ظرفیت های مختلف و در نهایت با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.

یکی از بهترین نمونه اسلایسر های دستی و البته با قیمت مناسب، اسلایسر دستی گوجه فرنگی برنر است که تیغه های تیزی داشته و قابلیت اسلایس کردن انواع میوه به جز انبه و سیب را دارند.

در خرید این دستگاه های باید به ضمانت و خدمات پس از فروش نیز توجه داشت و در صورت لزوم تیغه های اضافی نیز خریداری کرد.

سفارش خرید بهترین دستگاه اسلایسر میوه

در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاه میوه خرد کن و اسلایسر در بازار ارائه می شود که بسته به این که برای چه سطح کاری و چه ظرفیتی مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب های مناسبی پیش روی مشتریان قرار داده شده است.

به خصوص این که سفارش این دستگاه ها را می توان از طریق فروشگاه ها و سایت های اینترنتی انجام داد و از شرایط خرید مستقیم و بدون واسطه بهره برد.

اسلایسر ها قابلیت های مختلفی دارند؛ برخی از آن ها تنها قابلیت حلقه کردن میوه ها را دارند و البته برخی از این مدل ها محدودیت هایی در اسلایس کردن دارند و تمامی انواع میوه را نمی توان به کمک آن ها حلقه کرد.

همچنین برخی از انواع دستگاه ها علاوه بر حلقه کردن، میوه ها را به شکل حبه و نگینی و خلالی نیز خرد می کنند که این قابلیت باعث می شود تولید محصولاتی مانند هویج رنده شده و یا نگینی و یا خلالی نیز امکان پذیر باشد.

همچنین ظرفیت دستگاه ها نیز متفاوت بوده و بسته به این که دستگاه را برای کار در خانه، کارگاه یا کارخانه خریداری می کنیم، مدل های مختلفی را می توانیم انتخاب نمائیم.

اولین برند اسلایسر میوه نیمه صنعتی

اسلایسر ها در انواعی چون نیمه صنعتی و یا صنعتی و اتومات تولید می شوند و محصولات بسیاری متنوعی برای کار با دستگاه های اسلایسر وجود دارند.

انواع کلم و کاهو که برای تولید انواع ترشی نیاز به خرد شدن دارند به کمک این دستگاه ها قابل خرد شدن در کوتاه ترین زمان ممکن می باشند و البته قیمت دستگاه خرد کن ترشیجات نیز بسته به برند و کیفیت و ظرفیت متفاوت خواهد بود.

همچنین انواع میوه و سبزی و محصولاتی چون قارچ و سیر و پیاز را نیز به کمک انواع اسلایسر ها می توان برش داده و در تولید میوه خشک، صیفی جات خشک و یا محصولاتی چون پیاز سرخ شده مورد استفاده قرار داد.

اما این که اولین برند این دستگاه ها کدام است امری است که نیازمند تحقیق بوده و باید منابع موثق در این رابطه را مورد بررسی قرار داد.

برند های معروف تولید کننده دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

اگر چه انواع دستگاه های خشک کن در داخل کشور قابلیت طراحی و تولید دارند که البته عمدتاً انواع کابینتی هستند؛ اما محصولاتی چون اسلایسر را بیشتر انواع وارداتی تشکیل می دهند.

البته هستند شرکت های ایرانی که خود اقدام به تولید دستگاه اسلایسر نموده اند، اما کیفیت و کارایی آن ها باید مورد بررسی قرار گیرد.

بدون شک و با توجه به این که مطرح بودن یک برند در بازار یکی از نکاتی است که مشتریان با اتکا به آن تا حد زیادی برای خرید تصمیم گیری می کند، بایستی در بحث اسلایسر نیز که برندهای مختلفی وجود داشته و میزان کیفیت هر کدام بسته به مطرح بودن و اعتبار و معروف بودن برند متفاوت است، نیز تحقیق کرد.

برندگی و تیز بودن تیغ ها، مقاومت آن ها، عدم زنگ زدگی آن ها، کیفیت برش و اسلایس و ظرفیت و البته مواردی چون میزان مصرف انرژی دستگاه از جمله نکاتی است که در این باره باید مورد توجه قرار گیرد.

برخی از برندهای خارجی تولید کننده دستگاه اسلایسر در ارقام صنعتی عبارتند از:

  • هالد
  • برنر
  • براکس
  • امگا

البته برخی از موارد مانند اسلایسر هالد دست دوم نیز می تواند برای مشتریان بسته به مدت زمان استفاده از دستگاه، گزینه ی خوبی برای خرید باشد.

پخش عمده دستگاه اسلایسر میوه صنعتی در کشور

امروزه اسلایسر ها در بخش های مختلف تولیدی و صنایع غذایی گوناگون کاربردهای زیادی دارند و تصور این که بتوان خرد کردن و اسلایس انواع مواد غذایی را به صورت دستی و با استفاده از تعداد نیروی کار زیاد انجام داد مشکل است.

اسلایس و خرد کردن انواع میوه و سبزی در کارخانجاتی چون تولید کنسرو، مربا، ترشی سازی و البته صنایع میوه و سبزی خشک مثال های خوبی در این باره هستند.

همچنین از قابلیت و کارایی این دستگاه ها در مراکز خدماتی چون رستوران ها نیز نمی توان غافل بود، دستگاه اسلایسر خیار شور و کالباس و سایر موادی که نیاز به برش و خرد شدن دارند اا دیگر مثال هایی است که در این خصوص مطرح می شوند.

بنابراین تولید و پخش عمده ی این دستگاه ها با توجه به بازار مصرف گسترده ای که برای آن در سراسر کشور وجود دارد می توان سود بسیار خوبی به همراه داشته باشد.

کافی است این بازارها و انواع دستگاه مورد نیاز در این بخش ها به لحاظ ظرفیت، نوع کاربری و کارایی دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و متناسب با هر صنف بهترین دستگاه ها انتخاب و عرضه شود.

بازار خرید و فروش دستگاه اسلایسر میوه صنعتی در تهران

با توجه به موقعیت اقتصادی و فرهنگی ویژه ای که در شهر تهران وجود دارد، معمولاً بسیاری از جدیدترین محصولاتی را که وارد بازار ایران می شوند در ابتدا می توان در این شهر مشاهده کرد.

با توجه به استقرار و فعالیت بسیاری از کارخانجات و مراکز خدماتی در این شهر، نیازهای صنعتی نیز گسترش و تنوع زیادی دارند و بنابراین ماشین آلات مختلفی که برای پیشبرد بهتر و سریع تر کارها طراحی و تولید می شوند، محصولات خوبی برای عرضه در بازار تهران محسوب می شوند.

به طور مثال اسلایسر چیپس میوه یکی از دستگاه هایی است که در کارخانجات و کارگاه های تولید میوه خشک یک محصول مورد نیاز است و به کیفیت تولید کمک زیادی می کند و یک محصول عالی برای خرید و فروش محسوب می شود.

البته اسلایسر دستی قارچ و دستگاه هایی که قابلیت خرد کردن انواع محصولات هستند نیز هر کدام برای رفع نیاز مراکز تولیدی و خدماتی مختلفی مورد نیاز می باشند و با توجه به فعالیت تعداد زیادی از این مراکز در این شهر، محصولات بسیار مناسبی بوده و ظرفیت بالایی برای عرضه در بازار دارند.

صادرات دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

در حال حاضر در خصوص تولید و واردات دستگاه های مورد نیاز برای خشک کردن میوه و سبزی و صادرات آن به سایر کشورها موقعیت مناسبی داریم و برخی از دستگاه ها در داخل کشور و برخی نیز از طریق واردات تأمین می شود.

به طور مثال قیمت دستگاه خشک کن میوه که در داخل کشور طراحی و ساخته می شود مناسب تر از انواع خارجی بوده و می تواند نیاز کشور را برطرف نماید و حتی برای صادرات نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

در مورد برخی از دستگاه ها مانند دستگاه اسلایسر صیفی جات و میوه جات و با عنایت به این نکته که در کنار اقلام وارداتی، امکان طراحی و تولید آن در داخل کشور وجود داد نیز می توان برنامه های خوبی برای صادرات در نظر گرفت.

کافی است کیفیت و کارایی این دستگاه ها به حد قابل قبولی باشد و قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و برای مشتری خارجی خرید این محصول از ایران به صرفه تر از واردات آن از سایر کشور ها باشد.

البته همان طور که می دانید که ایران به دلیل موقعیت ویژه لجستیکی نه تنها برای واردات مستقیم که برای واردات غیر مستقیم نیز انتخاب فوق العاده ای می باشد.

و بنابراین در بحث صادرات اسلایسر نیز نه تنها امکان صادرات انواع ایرانی که، صادرات مجدد نمونه های خارجی از ایران نیز نیز می تواند گزینه ی مناسبی باشد. 

خرید ارزان ترین دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

امروزه مشتری حق انتخاب بسیار زیادی در انتخاب انواع محصولات دارد و با توجه به تعداد زیاد تولید کنندگان برای هر محصول، رقابت زیادی بین تولید کنندگان برای جذب مشتری بیشتر وجود دارد.

بنابراین هر فروشنده و عرضه کننده ای که بتواند پاسخگوی تعداد بیشتری از مشتریان باشد و هنر جذب مشتری وی قوی تر باشد، سود بیشتری کسب خواهد کرد..

البته این نیاز ها متنوع بوده و فروشندگان موفق، بیشتر در مسائلی تمرکز می کنند که مورد توجه درصد بیشتری از مشتریان باشد و بنابراین در بحث خرید محصولاتی مانند دستگاه خلال میوه و با توجه به این که جامعه ی آماری بیشتری از مشتریان به دنبال کیفیت های برتر هستند، باید بر روی ارائه ی اسلایسر های باکیفیت تر هدف گذاری کرد.

اما در این میان برخی از مشتریان نیز به دنبال ارزان ترین دستگاه های صنعتی اسلایسر هستند که برای این دست از مشتریان نیز راه حل هایی از جمله مراجعه به سایت های اینترنتی و بررسی موقعیت هایی چون فروش ویژه و یا عرضه مستقیم و یا حتی دست دوم از این مدل دستگاه ها پیشنهاد می شود.

پرفروش ترین انواع دستگاه اسلایسر میوه صنعتی کدام اند

طبیعی است که در مورد هر محصول صنعتی، میزان فروش هر مدل جدیدی که وارد بازار می شد متفاوت بوده و برخی دستگاه ها پرفروش تر از بقیه باشند.

به عنوان مثال قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام در مدل ها و برندهای مختلف متفاوت بوده و در این میان برخی از دستگاه ها با استقبال بیشتری از سوی مشتریان روبه رو هستند.

یکی از نکاتی که برای استفاده از این دستگاه ها مهم است میزان برندگی تیغه ها و حفظ این برندگی در طول زمان است که قاعدتاً به جنس ماده ای که تیغه از آن ساخته می شود و کیفیت تولید آن ارتباط خواهد داشت.

از طرفی با توجه به آب موجود در بافت انواع میوه و سبزی اسلایسر باید از جنسی ساخته شود که تیغه زنگ نزند و به عبارت دیگر ضد زنگ باشد.

بازده بالا، سرعت آن و ظرفیت قابل قبول دستگاه نیز از جمله مواردی است که می تواند یک دستگاه را در لیست پرفروش ترین های بازار قرار دهد.

توزیع مستقیم دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

یکی از مواردی که باعث می شود مشتریان احساس اطمینان و رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشند، خرید مستقیم و بدون واسطه است؛ امری که با شکل گیری و توسعه ی تجارت اینترنتی دسترسی به آن بسیار آسان بوده و البته دامنه ی استفاده ی آن نیز بسیار وسیع است.

در بحث ماشین آلات صنعتی نیز این که مشتری بتواند به صورت مستقیم از کارخانه قیمت بگیرد و کیفیت و کارایی دستگاه را بررسی نموده و قدرت مانور زیادی در بحث انتخاب تولید کننده داشته باشد، بسیار مورد توجه بوده و مشتریان به راحتی با کمک سایت های اینترنتی توانسته اند به این مهم دست یابند.

به طور مثال توزیع مستقیم سبب می شود تا هم قیمت دستگاه اسلایسر سیب زمینی مناسب تمام شود و هم این که از حیث کیفیت و اصالت کالا و استاندارد بودن آن اطمینان بیشتری وجود داشته و حتی امکان پیگیری آن نیز به راحتی میسر شود.

حراجی دستگاه اسلایسر میوه صنعتی در کشور

اگر چه میزان استفاده از ماشین آلات صنعتی در مشاغل مختلف توسعه ی زیادی پیدا کرده است؛ اما بدون شک اگر مدل های مختلف این ماشین آلات برای مشتریان به نمایش گذاشته شود و مشتریان بدانند برای رفع نیازهای خود چه مدل های جدیدی تولید شده است، میزان استقبال بیشتر خواهد شد.

به عنوان ارائه ی انواع دستگاه اسلایسر میوه و دیگر ماشین آلات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید میوه خشک در یک نمایشگاه صنایع غذایی و یا حراجی، می توان یکی از پیشنهادات مناسب در این باره باشد.

در این صورت مشتریان با دستگاه های جدید آشنا شده و با توجه به این که در دنیای پیشرفته و پر رقابت امروزی تمایز در بین رقبا اهمیت زیادی دارد، بنابراین مشتریان انواع دستگاه ها نیز به دنبال ایجاد این تمایز و ارائه ی بهترین خدمات و محصولات به مشتریان خود، برای خرید این ماشین آلات تصمیمات خوبی خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما