مشخصات اسلایسر صنعتی پربازده

با توجه به نوع کاربری دستگاه اسلایسر که برای برش و خرد کردن انواع میوه و سبزی، کالباس و بسیاری از موارد متنوع دیگر است؛ توجه به برنده بودن و محکم بودن تیغه ها و عدم زنگ زدگی آن ها، مجهز بودن دستگاه به میکروسوئیچ به منظور کنترل دستگاه در استفاده های بلند مدت، ظرفیت بالا و البته بحث ایمنی جزء مشخصاتی است که یک اسلایسر صنعتی پربازده باید داشته باشد.

برند دستگاه اسلایسر صنعتی

با توجه به نیاز روزانه ای که برای اسلایس کردن و خرد شدن انواع میوه، سبزی و مواد پروتئینی در صنایع مختلف غذایی وجود دارد، تولید اسلایسر صنعتی به عنوان وسیله ای بسیار پرکاربرد و پربازده، ضروری و نیاز خواهد بود.

در این خصوص برندهای مختلف ایرانی و خارجی ارائه شده ظرفیت ها، اشکال و قیمت های متفاوتی دارند.

ایران اسلایسر، زاگرس ماشین و آراد ماشین از جمله برندهای فعال ایرانی در این رابطه محسوب می شوند که با تولید و ارائه ی دستگاه اسلایسر خانگی و صنعتی نقش مهمی در برآوردن نیاز بخش های تولیدی صنایع غذایی به انواع دستگاه اسلایسر صیفی جات و میوه جات ایفا می کنند.

البته در کنار این برندها واردات مدل های خارجی از کشورهایی نظیر ایتالیا و تایوان نیز وجود دارد که قاعدتاً بایستی با تقویت کیفیت و عمکرد برندهای ایرانی به کمترین حد ممکن رسیده و معاملات خارجی به صادرات تغییر مسیر دهد.

بزرگترین واردکننده اسلایسر میوه

قبلاً بیان شد که اگر چه در ساخت دستگاه اسلایسر، تولید کننده های خوبی در داخل کشور داریم؛ اما بخشی از محصولات ارائه شده در بازار به ارقام وارداتی اختصاص یافته است.

اسلایسر تایوانی، اسلایسر هالد دست دوم و دست اول و اسلایسر های ساخت کشور ترکیه از جمله موارد وارداتی است که توسط شرکت های مختلف در بازار عرضه می شوند.

اما یکی از شرکت های وارد کننده ی این دستگاه ها، بازرگانی AG  است که در کنار طراحی و ساخت تخصصی ماشین آلات صنعتی برخی از دستگاه ها نظیر اسلایسر را وارد می کند.

البته در مورد این که این بازرگانی بزرگ ترین وارد کننده ی این دستگاه ها است یا نه باید تحقیق بیشتری صورت گیرد.

یکی از مزیت هایی که واردات دستگاه به ایران دارد، امکان بررسی قابلیت ها و ویژگی های مدل های خارجی تولید شده به جهت ارتقای کیفیت محصولات داخلی است که البته بایستی با هدف توسعه ی مصرف ماشین آلات ایرانی و صادرات انجام گیرد.

فروشگاه مرکزی اسلایسر میوه دستی

وجود یک فروشگاه مرکزی برای عرضه ی محصولات مختلف به عنوان محلی که در آن انواع مدل های تولید شده، برندها و کیفیت های مختلف در دسترس است می تواند گزینه ی خوبی برای افزایش فروش محسوب شود.

این شرایط می تواند برای فروش اسلایسر صنعتی نیز مورد استفاده قرار گیرد و در جذب بیشتر مصرف کنندگان خانگی و صنعتی مؤثر باشد.

البته این فروشگاه صرفاً نباید یک مکان فیزیکی باشد؛ چرا که در دنیای مدرن امروزی امکان فعالیت در سطح اینترنت یک شرایط ویژه برای خرید اسلایسر صنعتی  و دیگر محصولات محسوب می شود و می توان گفت بسیاری از سایت هایی که فروش اینترنتی دارند، در دنیای واقعی وجود نداشته و محصولات خود را فقط به صورت اینترنتی ارائه می دهند.  

اسلایسر دستی قارچ، انواع دستگاه های برش با قابلیت استفاده در مراکز بزرگ صنعتی، دستگاه های بسته بندی، پوست کن و خشک کن تنها بخشی از محصولاتی است که در این بستر می توان به مشتریان داخلی و خارجی عرضه نمود.

بازار فروش اسلایسر چیپس میوه

اسلایسر چیپس میوه به عنوان یکی از دستگاه های ضروری برای خط تولید میوه خشک محسوب می شود که موجب افزایش کیفیت محصول نهایی می گردد؛ چرا که برش منظم و یکنواخت میوه باعث می شود تا حرارت دستگاه خشک کن به صورت یکنواخت به سطح میوه رسیده و کیفیت بهتری به دست آید.

در حالی که اگر اسلایس میوه به صورت دستی و بدون استفاده از دستگاه انجام شود برش ها منظم نبوده و در نتیجه میوه خشک نهایی کیفیتی یکدست و درجه یک نخواهد داشت.

البته عوامل دیگری نیز باید در تولید این محصول به منظور دستیابی به بهترین کیفیت میوه خشک مورد توجه قرار گیرد.

اما علاوه بر این اسلایس کردن میوه و سبزی کاربردهای دیگری نیز دارد؛ صنایع ترشی سازی، تولید مربا، کنسرو، مصارف رستورانی و خانگی، هتل ها و کترینگ ها از جمله دیگر مواردی هستند که برای این دستگاه ها می توان مثال زد.

بنابراین بازار بسیار خوبی برای این دستگاه در ایران و البته در بازار جهانی وجود دارد.

کشورهای وارد کننده اسلایسر صنعتی

در بررسی این که چه کشورهایی وارد کننده انواع دستگاه هستند، آمارهای گمرکی مرجع خوبی محسوب می شوند.

در این میان ایران اگر چه یکی از کشورهای تولید کننده دستگاه صنعتی است و محصولاتی نظیر دستگاه میوه خرد کن توسط شرکت های مختلف تولید می شوند؛ اما در عین حال جزء کشورهای وارد کننده ی این محصول نیز هست.

البته قابلیت های بسیار خوبی برای توسعه ی تولید و ارتقای سطح کیفی محصولات خود داریم و از طرفی کشورهای زیادی نیز مایل به خرید و واردات محصول از کشور ما هستند.

بنابراین با توجه به این دو نکته با سرمایه گذاری و برنامه ریزی بیشتر و اصولی می توانیم در خصوص ساخت دستگاه اسلایسر و دیگر ماشین آلات صنعتی و صادرات آن به دیگر کشورها به مرتبه ی خوبی برسیم.

عراق یکی از بهترین کشورهایی است که تمایل زیادی برای واردات محصول از ایران دارد و در حال حاضر روابط تجاری دو کشور بسیار خوب بوده و انواع محصولات غذایی از ایران وارد عراق می شود.

بنابراین با توجه به این مورد می توان در زمینه ی دستگاه های صنعتی نیز شرایط مناسبی جهت صادرات ایجاد نمود.

عوامل موثر در قیمت گذاری اسلایسر صنعتی

یکی از مواردی که در خرید دستگاه های صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد، بحث قیمت است که البته فاکتورهای مختلفی در تعیین آن دخالت دارند.

اما باید توجه داشت که پیش از قیمت اسلایسر صنعتی و دیگر دستگاه های صنعتی، بررسی قابلیت ها و ویژگی های دستگاه اهمیت زیادی دارد.

ظرفیت دستگاه یکی از نکاتی است که در این باره مهم است؛ این که در یک ساعت چه حجمی از محصول را می توان در یک دستگاه خاص برش داد.

بحث بعدی جنس تیغه ها و استحکامی است که است که باید متناسب با نرمی یا سختی محصول و البته نوع برش طراحی شود و مسئله ی دیگر هم ساخت تیغه از جنسی است که در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشد.

همچنین جنس بدنه، ابعاد دستگاه، صنعتی یا خانگی بودن، ایمن بودن دستگاه و در نهایت استانداردهایی که یک دستگاه دارد، در بحث قیمت گذاری مهم می باشد.

فروش اسلایسر صنعتی زیر قیمت بازار در کشور

معمولاً قیمتی که از دستگاه های مختلف در بازار ارائه می شود نسبت به قیمت هایی که درب کارخانه ارائه می شود بیشتر است و بنابراین برای این که بتوانیم به نرخ های دست اول دست پیدا کنیم، باید خرید را بدون واسطه انجام دهیم.

این امر با وجود اینترنت و امکان ارتباط مستقیم تولید کننده و مصرف کننده به سادگی میسر است و می توان برای سفارش انواع دستگاه، از بهترین شرایط ممکن استفاده کرد.

دستگاه میوه خشک کن، انواع دستگاه های برش خانگی و صنعتی، پوست کن، ماشین آلات شستشو، پرکن، مغز کن و بسیاری از محصولات دیگر را می توان در این شیوه ی جدید و به روز با بهترین قیمت های ممکن سفارش داد.

کافی است محصول مورد نظر را در یک موتور جست وجوی پرکاربرد مانند گوگل سرچ نمائیم تا به لیستی از انواع شرکت های ارائه دهنده ی این محصولات دست یافته و با بررسی شرایطی که هر شرکت برای فروش محصولات خود ارائه می دهد، بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

خرید اسلایسر صنعتی در رنگ های مختلف

دستگاه های صنعتی معمولاً از جنس استیل و یا آلومینیوم و در بسیاری از موارد فاقد رنگی خاص طراحی می شوند و در میان دستگاه های مورد نیاز برای خشک کردن میوه و سبزی، شاید بتوان گفت دستگاه های خشک کن در رنگ های مختلف تولید و ارائه می گردد.

اما اگر در مورد اسلایسر دستی گوجه فرنگی و دیگر ماشین آلات مورد استفاده در صنایع غذایی نیز رنگ های متنوع به کیفیت و کارایی دستگاه ها اضافه شود، زمینه های فروش بیشتری ایجاد خواهد شد.

اسلایسر دستی برنر در رنگ قرمز یکی از نمونه های وارداتی است که در این باره می توان مثال زد.

البته استفاده از رنگ می تواند شامل کل بدنه یا قسمت هایی از بدنه باشد.

راهنمای تعمیر و نگهداری اسلایسر صنعتی

یکی از مواردی که بعد از بررسی کیفیت و قابلیت های یک دستگاه و انتخاب بهترین قیمت دستگاه اسلایسر سیب زمینی خانگی و صنعتی و دیگر محصولات نیازمند توجه است، نحوه ی استفاده از دستگاه و بحث تعمیرات و نگهداری آن می باشد.

این که دستگاه به گونه ای مورد استفاده قرار گیرد که قابلیت کاربرد در تعداد دفعات بیشتر و با بهترین بازده را داشته باشد.

نکته ی اساسی در مورد خرد کن اسلایسر بحث تیغه هاست و بنابراین باید در انتخاب برندی مطمئن که بهترین جنس تیغه را به کار برده باشد دقت نمود.

این که تیغه ها برای برش محصول کارایی لازم را داشته و پس از چندین بار استفاده از برندگی و استحکام آن کاسته نشده و یا لااقل طول عمر آن متناسب با کیفیت و قیمت ارائه شده از آن باشد و البته مقاومت آن در برابر زنگ زدگی نیز عامل مهم دیگری است که نباید از آن غافل شد.

بحث قدرت موتور و داشتن استانداردهای لازم در خرید این قبیل دستگاه ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

به هر حال راهنمایی ها و سفارشات لازم برای نحوه ی به کار گیری دستگاه باید توسط تولید کننده ارائه گردد.

موارد کاربرد اسلایسر صنعتی

اسلایسر دستگاهی برای اسلایس کردن و برش دادن محصولات مختلف است و هر صنعتی که بخشی از خط تولید آن نیازمند برش و قطعه قطعه کردن است، به اسلایسر صنعتی نیاز دارد.

برش کالباس و مواد پروتئینی، پیتزا، خرد کردن انواع میوه به منظور تهیه ی کمپوت و مربا، خرد کردن سبزی و سالاد از جمله مثال هایی هستند که برای استفاده از یک اسلایسر صنعتی می توان به آن ها اشاره کرد.

می بینید که موارد کاربرد اسلایسر ها زیاد است و البته در بحث قیمت نیز متناسب با نوع محصول و نوع دستگاهی که برای برش آن طراحی می شود قیمت های مختلفی ارائه می گردد؛ قیمت دستگاه خرد کن ترشیجات از جمله ی این موارد است.

امروزه مدل ها و ابعاد مختلفی از دستگاه های خرد کن و اسلایسر توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و در بازار عرضه می شود که توانسته بخش عمده ای از کار واحدهای تولیدی و خدماتی را سرعت بخشیده و بر کیفیت کارشان بیافزاید.

اسلایسر صنعتی چیست؟

اسلایسر به لحاظ نوع کاربری در ابعاد بزرگ و کوچک و برای استفاده در واحدهای صنعتی و خانگی و البته خدماتی طراحی و تولید می گردد.

یکی از پرکاربردترین این دستگاه ها، نوع صنعتی آن است که در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و هر بخش بسته به میزان نیازی که به اسلایس کردن محصولات خود در مدت زمان مشخص دارد، نوع خاصی از آن را خریداری می کند.

واضح است که از لحاظ قیمت نیز ارقام خانگی با صنعتی و نیمه صنعتی در یک ردیف قرار نگیرند و به عنوان مثال قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام اگر برای مصارف بزرگ صنعتی طراحی می شود با حالتی که برای مصرف یک رستوران کوچک ساخته می شود متفاوت باشد.

در هر صورت مدل های مختلفی از اسلایسر وجود دارد که در حال حاضر توسط شرکت های ایرانی و خارجی تولید و در بازارهای مختلف به فروش می رسد.

ایران اسلایسر یکی از شرکت های ایرانی فعال در این زمینه است که البته علاوه بر دستگاه اسلایسر محصولات دیگری نیز عرضه می نماید.

خریداران بزرگ اسلایسر صنعتی

در میان مصرف کنندگان و خریداران دستگاه های صنعتی، کارخانجات جزء بزرگ ترین مشتریان هستند و بنابراین برای دستگاه اسلایسر نیز این دست از خریداران جایگاه ویژه ای دارند.

اما برای این که بتوان مشتریان را راضی نگه داشت بایستی به تمامی نیازهای روز آن ها واقف بوده و سعی شود در تولید محصولات این نیازها برطرف گردد به گونه ای که قابل رقابت با بهترین نمونه های تولید شده ی خارجی باشد.

برش های یکدست و باکیفیت حتی در مورد میوه های نرمی مانند خرمالو، تعداد برش های بیشتر در واحد زمان که همان ظرفیت دستگاه است، راندمان بالای دستگاه و تنوع در نوع برش به جهت شکل ظاهری از جمله ویژگی هایی است که برای ارتقای سطح کیفی محصولات باید در تولید این دستگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما