قیمت انواع دستگاه پوست کن در بازار ایران

دستگاه پوست کن یک وسیله ی کاربردی برای انواع مصارف مختلف خانگی و صنعتی است که امروزه در بازار ایران با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد؛ اما به طور کلی با در نظر گرفتن موادی که در تولید استفاده شده، بحث ظرفیت و حجم کار دستگاه و بازدهی و کارایی آن نرخ های متنوعی قابل خریداری می باشد.

اهمیت استفاده از دستگاه پوست کن

امروزه استفاده از انواع میوه و صیفی جات تنها به مصارف خانگی و یا مهمانی ها و جشن هایی که هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد محدود نمی شود و بنابراین حجم کارهایی مانند شستشو، پوست کردن،خلال کردن و حتی اسلایس کردن، مانند قبل کم نیست.

کارخانجات بزرگ صنعتی، بیمارستان ها، مراکز دولتی مختلف و سازمان ها، مؤسسات آموزشی، رستوران و بسیاری از مراکز دیگر به صورت روزانه با حجم بالایی از کار سرو کار دارند.

بنابرین استفاده از انواع دستگاه صنعتی در این خصوص می تواند کارساز باشد؛ مواردی مانند دستگاه پوست کن سیب درختی صنعتی.

این امر در موردی برخی از محصولات که علاوه بر دشوار بودن کندن پوست، بحث بو و عطری که در پوست کندن دستی می تواند آزار دهنده باشد نیز مطرح است؛ مانند انواع سیر و پیاز.

بنابراین استفاده از دستگاه سیر پوست کن می تواند علاوه بر قابلیت پوست کردن، از تماس مستقیم محصول به دست و بدن جلوگیری کرده و بحث کنترل بوی سیر بهتر انجام شود.

تفاوت انواع دستگاه های پوست کن

اشاره شد که دستگاه های پوست کن برای انواع میوه و صیفی جات و البته سبزیجاتی مانند پیاز و سیر طراحی و ساخته می شوند.

و از آن جایی که ویژگی ظاهری و کیفی تمامی محصولات بیان شده در یک سطح نیست، بنابراین هر کدام پوست گیر مخصوص به خود را نیاز خواهند داشت.

به عنوان مثال پوست کن گردو و بادام با دستگاه پوست کن تخمه در یک سطح نبوده و از نظر قدرت و ظرفیت شرایط مشابهی ندارند چرا که دو نمونه ی اول محصولاتی با پوسته ی سخت هستند و نیاز است تا ضمن جدا کردن پوسته ی سبز آن ها در خصوص ضرباتی که پوسته ی سخت و قهوه ای رنگ به دستگاه وارد می کند مطمئن باشیم؛ اما تخمه محصولی شکننده است که به دستگاهی با قدرت پایین تری نیاز خواهد داشت.

از حیث حجم و ظرفیت محصول، ابعاد، تک فاز بودن یا سه فاز بودن برق مصرفی، گیربسکی یا تسمه گیربکس بودن موتور و مواردی از این دست نیز حتی در مدل هایی که برای یک محصول خاص مانند دستگاه پاک کننده گردو طراحی می شود تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

بهترین دستگاه پوست کن پرتقال

پرتقال از جمله میوه هایی است که علاوه بر مصرف گسترده ای که به صورت تازه خوری در پذیرایی ها و میان وعده های غذایی دارد؛ برای فرآوری و تهیه ی اسانس و شربت و آبمیوه نیز مورد استفاده ی زیادی است.

در صنعت خشک کردن نیز پرتقال تامسون و خونی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر چه پرتقال را به صورت برش های حلقه حلقه ی با پوست خشک می کنند، اما نوع بدون پوست آن نیز خشک می شود.

اما پوست کردن پرتقال کار چندان راحتی نیست؛ به ویژه اگر در حجم بالایی بخواهیم این کار را انجام دهیم.

بنابراین استفاده از دستگاه های پوست کن پرتقال می تواند سرعت و کیفیت کار را تا حد بالایی ارتقا دهد.

یکی از انواع پوست کردن پرتقال که البته برای میوه هایی چون گلابی یا سیب هم قابل استفاده می باشد نوع ساده ی است که میوه را به صورت تکی و در عرض چند ثانیه پوست می کند.

و در عرض یک دقیقه می توان ۵ میوه را پوست کند که در خصوص خرید و سفارش آن بایستی حجم کار مورد نیاز را مد نظر قرار داد.

بنابراین این دستگاه را می توان به عنوان پوست کن لیمو یا پوست گیر سیب درختی نیز استفاده کرد.

قیمت عمده دستگاه پوست کن برقی

اما انواع پوست گیر هم به صورت پوست گیر دستی و هم برقی طراحی و ساخته می شوند و بدیهی است که نوع برقی آن برای حجم های بالا کارکرد و بازده بیشتری خوهد داشت.

جالب است بدانید که دستگه های پوست کن بسیار متنوع هستند و به عنوان مثال دستگاه پوست کن کنجد و دستگاه پوست کن آلو بخارا و انواع متفاوتی را می توان در بازار مشاهده کرد.

در مورد قیمت این محصولات نیز طبیعی است که بسته به مدل دستگاه، برقی یا دستی بودن آن، قدرت موتور، کارایی و کیفیت دستگاه، حجم و ظرفیتی که در مدت یک ساعت پوست گیری می شود و مواردی از این دست قیمت های مختلفی وجود دارد.

فروشندگان دستگاه پوست کن در کشور

دستگاه پوست کن کاربردهای گسترده ای در صنایع غذایی، کارگاه های آجیل و خشکبار، رستوران ها، کارگاه های روغن گیری و مواردی از این دست دارند.

دستگاه آلو پوست کن، دستگاه پوست کاغذی کن بادام، پوست کن برنج، کنجد و انواع میوه جات و سبزیجات و حتی برنج و انواع مغز دانه ها از جمله ی این موارد محسوب می شوند.

خوشبختانه انواع دستگاه های مذکور ازکاربری های خانگی گرفته تا ابعاد بزرگ صنعتی طراحی شده اند که زمینه را برای استفاده ی دامنه ی گسترده تری از مشتریان همواره نموده اند.

بنابراین فروشندگان دستگاه های پوست کن ظرفیت و پتانسیل بالایی برای فروش محصولات خود دارند کافی است که در این خصوص برندسازی درستی انجام شود و بازارسنجی و بازاریابی با استفاده از مدرن ترین شیوه های موجود صورت گیرد.

مزیت های استفاده از دستگاه پوست کن

بدیهی است که استفاده از دستگاه پوست کن مزیت های بسیاری برای کسب و کارهای مختلف دارد که کلی ترین و عمده ترین آن ها، بحث افزایش کیفیت کار و انجام آن در مدت زمانی کوتاه خواهد بود.

واضح است که این امر خود نتایج مناسب دیگری نیز خواهد داشت از جمله صرفه جویی در هزینه های تولید و تعداد نیروی مورد نیاز برای کار که خود نقش قابل توجهی در کاهش هزینه ها دارد.

علاوه بر آن از نظر ایمنی و سلامت کارکنان نیز استفاده از دستگاه های پوست کن یک مزیت محسوب می شود؛ از طرفی در مورد محصولی مانند گردو که در صورت پوست گیری دستی، علاوه بر کاهش کیفیت کار، بحث سیاه شدن دستان کارگران و زمخت شدن آن ها را نیز در پی دارد در استفاده از دستگاه از بین می رود.

اهمیت استفاده از این دستگاه ها برای محصولاتی مانند سیر که کندن پوست آن در کنار زمان بر بودن برای حجم بالا، به لحاظ بویی که دارد نیز ممکن است آزار دهنده باشد کاملاً آشکار است.

صنایع مختلف که از دستگاه پوست کن استفاده می کنند کدام اند

دستگاه های پوست کن برای کدام صنایع و بخش های قابل استفاده هستند؟شاید بهتر است ببینیم کدام محصولات برای استفاده نیازمند پوست گیری هستند؟,

انواع میوه جات برای خشک کردن، سیب زمینی، پیاز، برنج، کنجد و تخمه به منظور روغن کشی، هویج و مواردی از این دست از جمله محصولاتی هستند که در بسیاری از بخش های تولیدی به صورت با پوست غیر قابل استفاده هستند.

همان طور که ملاحظه می کنید کاربردهای زیادی برای انواع دستگاه های پوست گیر وجود دارد و بنابراین ساخت و طراحی دستگاه های پوست کن برای هر کدام از موارد بالا می تواند بخشی از کار صنایع مرتبط را آسان تر کند.

صنایع خشک کردن میوه، رستوران ها، کارگاه های روغن گیری، هتل ها، کارخانجات فرآوری و کمپوت سازی، کارخانجات چیپس سازی، مربا سازی از جمله ی این صنایع هستند.

خرید جدید ترین دستگاه پوست کن

در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاه های پوست کن در دنیا طراحی و به بازار عرضه می شود، پوست کن میوه دستی، دستگاه پوست کن میوه خانگی و صنعتی، گردو پوست کن، پوست کن سیر، آلو و مواردی از این دست از جمله مثال هایی هستند که می توان در این رابطه به آن ها اشاره نمود.

اما برای آگاهی از جدیدترین مدل های ساخته شده از این دستگاه ها امروزه یک روش کاربردی و در دسترس وجود دارد و آن هم استفاده از اینترنت است.

تعداد زیادی از سایت های ایرانی و خارجی در این بستر فعالیت می کنند که در آن می توان جدیدترین مدل ها را مشاهده کرد.

این سایت های می توانند یک سایت عمومی که در آن انواع محصولات ارائه می شود باشند و یا سایت هایی که به طور تخصصی در خصوص معرفی و فروش انواع دستگاه های صنعتی فعالیت می کنند.

تولید دستگاه پوست کن در طرح های متنوع

دستگاه های پوست کن برای مصرف کنندگان در سطوح مختلف خانگی تا کارگاهی و کارخانه ای و در مدل های دستی و نیمه صنعتی و صنعتی طراحی می شوند.

از حیث ظاهری نیز طرح های مختلفی از این دستگاه ها تولید شده و هر شرکت تولیدی بسته به تحقیقات و البته بحث بازخوردهایی که از مدل های قبلی ارائه شده به بازار دریافت می کند می تواند مدل های جدیدتر با کارایی بهتری را طراحی و تولید کند..

این امر در خصوص دستگاه مغز کن گردو و سایر خشکبار نیز کاملاً کاربردی خواهد بود و طبیعی است که شرکتی که در رفع نقایص محصولات خود پیشتاز بوده و بر اساس نیاز بازار اقدام به تغییر نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو و دیگر محصولات خود کند، می تواند تعداد مشتریان بیشتری داشته و حتی بازارهای خارجی را نیز برای سفارش تولید جذب نماید.

تهیه دستگاه پوست کن با نازل ترین قیمت ها

دستگاه های مختلف پوست کن و اسلایسر با هزینه های متفاوتی به لحاظ نوع مواد استفاده شده در تولید، قدرت موتور، نوع انرژی مصرفی و مقدار آن، ظرفیت و توان کاری که در مدت زمان مشخص توسط دستگاه انجام می شود و مواردی از این دست، تولید می شوند.

به همین دلیل طبیعی است که به طور مثال قیمت دستگاه پوست کن برنج که در شرکت های مختلفی تولید می شود یکسان نباشد.

به طور مثال محصولات شرکت صنعتگران تویسرکان ممکن است به لحاظ طرح ها، کارکرد و قابلیت و کیفیت با تولیدات آسان پاک صنعت در مورد محصولات مشابه در یک سطح قرار نداشته باشد.

در هر صورت امروزه برای یافتن موردی متناسب به لحاظ نازل ترین قیمت و یا برعکس بهترین کیفیت، اینترنت یک فضای در دسترس با کاربری آسان و بدون محدودیت زمانی محسوب می شود.

تهیه دستگاه پوست کن در رنگ های مختلف

دستگاه های پوست کن بیشتر به لحاظ کارکرد و قابلیت ها و البته جنس بدنه مورد توجه اند و بنابراین مسائلی مانند رنگ در حاشیه قرار می گیرد.

اما در این مورد نیز رنگ های مناسبی برای ساخت و تولید دستگاه های مختلف وجوددارد و به طور مثال در برخی از قسمت های دستگاه می توان از رنگ های الکترواستاتیک و یا رنگ پودری چکشی استفاده کرد.

از نظر نوع رنگ نیز رنگ مشکی، سبز، آبی و یا حتی نارنجی را می توان در تولیدات انواع دستگاه مشاهده نمود.

بدیهی است که در صورتی که رنگ و کیفیت ماده ی استفاده شده برای رنگ کردن دستگاه نقش محافظتی داشته باشد، در قیمت گذاری اثر گذارخواهد بود که در این صورت ارزش خرید خواهد داشت.

راهنمای استفاده از دستگاه پوست کن

بعد از این که در مورد قیمت دستگاه اسلایسر سیر، دستگاه شستشو و پوست کن سیب زمینی و دیگر دستگاه های صنعتی اطلاعات کافی به دست آمده و محصول مورد نظر خریداری گردید، نیازمند راهنمایی هستیم که روش کار با دستگاه را به ما نشان دهد.

استفاده از دفترچه راهنما و یا آموزش هایی که نصاب و یا فروشنده ارائه می دهد در این راستا می تواند مورد مفید واقع شود.

هر چند این دستگاه ها نیاز به تخصص و فنی و دانش مهندسی خاصی نداشته و در مدت زمانی کوتاه می توان به نحوه ی کارکرد دستگاه و روش استفاده از آن پی برد.

علاوه بر این می توان حتی قبل از خرید دستگاه با استفاده از سایت هایی که در آن ویدئوهای مشابه و تولیدات ارائه شده توسط شرکت های صنعتی مختلف بار گذاری شده اند استفاده کرد که نحوه ی کار با دستگاه را به صورت تصویری نشان داده اند.

سایت آپارات از جمله سایت هایی است که در آن می توان فیلم های مختلفی از انواع مدل های دستگاه های پوست کن، اسلایسر، شستشو و مواردی از این دست مشاهده نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما