فروش میوه خشک توت فرنگی اسلایس دمنوشی و آجیلی

توت فرنگی خشک اسلایس را می توان برای مصارف مختلف آجیلی و همچنین دمنوشی در بازارهای مختلفی به فروش رساند و این میوه خشک حتی می تواند به جای اسانس های وارداتی که در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند، جایگزین شود. البته نوع خشک شده ی درسته ی آن نیز به عنوان نمونه ی خارجی، مشتریان خوبی دارد.

فروش میوه خشک توت فرنگی اسلایس

توت فرنگی ازجمله میوه هایی است که با داشتن طعم ترش و شیرین، خواهان بسیاری دارد و به همین دلیل کاربردهای گسترده ای از فرآورده های توت فرنگی در صنایعی همچون تهیه ی کیک و شکلات و دسر و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد.

بنابراین خشک شده ی آن یعنی همان چیپس میوه توت فرنگی نیز می تواند مشتریان بسیاری داشته باشد و به همین دلیل توت فرنگی های خشک اسلایسی که در ایران تولید می شوند، امروزه بازار خوبی پیدا کرده اند و کیفیت های مختلفی از این محصول در بازار به فروش می رسد.

بدون شک استفاده از اسلایس های قرمز رنگ و قلبی شکل توت فرنگی در یک مخلوط چند میوه، شکلی ویژه و خاص به مخلوط داده و آن را برای مشتریان خوشایند تر و زیبا تر خواهد کرد.

البته علاوه بر بحث زیبایی، در این حالت می توان میوه خشک مخلوط را با قیمتی بالاتر به فروش رساند.

عرضه توت فرنگی خشک درسته خارجی

گفتیم که با خشک شدن توت فرنگی بازارهای خوبی برای فروش و عرضه به وجود آمده و برای ارائه در موارد مختلفی همچون مصرف آجیلی و یا استفاده در پک های دمنوشی شرکت های مختلف، گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شود.

اما توت فرنگی به صورت کامل و درسته نیز خشک می شود و مانند اسلایس توت فرنگی خشک فروش بسیار خوبی نیز دارد.

البته این طرز تهیه توت فرنگی خشک در ایران مورد استفاده نبوده و به همین دلیل آن چه در بازار مشاهده می شود، معمولاً متعلق به موارد وارداتی است؛ محصولاتی که در کنار سایر میوه خشک های خارجی نظیر زنجبیل حبه، آناناس، طالبی، موز سکه و حتی خشکبارهای وارداتی و پرفروشی چون چیزبال و چیپس میگو می توان دید.

هر چند با توجه به وارداتی بودن این محصول و با در نظر گرفتن محدودیت هایی که برای واردات میوه خشک های خارجی ایجاد شده، این رقم از توت فرنگی خشک کمتر عرضه می شود، اما با استفاده از اینترنت می توان دسترسی برای سفارش این محصول را در مدت زمان کمتری بررسی کرد.

لیست قیمت میوه خشک مخلوط ایرانی

مخلوط کردن انواع میوه خشک برای عرضه در بازار مزیت های زیادی هم برای فروشنده و هم برای مشتری دارد و به همین دلیل این نوع روش عرضه ی میوه خشک در بازار بسیار فراگیر شده است.

در این حالت فروشنده این فرصت را دارد تا انواع میوه خشک را به فروش برساند و به طور مثال اگر بخواهد پرتقال خشک را به صورت تک فروشی عرضه کند، شاید مشتری چندانی نداشته باشد، اما همین محصول در مخلوط های چند میوه به راحتی مورد قبول مشتری واقع خواهد شد.

اما مشتری نیز می تواند با خرید میکس چند میوه، ترکیبی از رنگ ها و طعم ها را با قیمتی پایین تر امتحان کند.

قیمت این میوه خشک ها معمولاً بر حسب نوع میوه خشک های داخل مخلوط و درصد ترکیب و کیفیتی که دارند متفاوت است و به طور مثال استفاده از توت فرنگی خشک ویژه مخلوط، بر افزایش قیمت نسبت به حالتی که یک مخلوط متشکل از چیپس های ارزان تری چون سیب، کیوی، خرمالو، هلو، آلو، موز و پرتقال داریم، تأثیر می گذارد.

قیمت میوه خشک توت فرنگی بسته بندی

قیمت توت فرنگی خشک شده با توجه به مواردی همچون زمانی که این محصول را خریداری می کنیم تغییر می کند؛ به طور مثال و با توجه به این که در اردیبهشت ماه می توان توت فرنگی را به صورت تازه و به راحتی از بازار خریداری و خشک کرد، بنابراین قیمت در مقایسه با زمستان که با کمبود توت فرنگی خشک در بازار مواجه می شویم کمتر خواهد بود.

البته و به طور قطع کیفیت و نوع توت فرنگی نیز تأثیر زیادی در تعیین قیمت دارد و به همین دلیل توت فرنگی خشک سنندج با توت فرنگی خشک شمال، هر کدام کیفیت های متفاوت و در نتیجه  نرخ های متفاوتی خواهند داشت.

اما در هر حال نحوه ی عرضه ی یک محصول به بازار در مورد یک محصول خاص نیز مهم بوده و به طور مثال زمانی که توت فرنگی خشک را فله ای و کیلویی عرضه کنیم با حالتی که توت فرنگی خشک بسته بندی شده به صورت شیک و بهداشتی روانه ی بازار شود، تعرفه ها تغییر خواهد کرد.

توت فرنگی خشک ویژه پک دمنوش

خرید توت فرنگی خشک شده به منظور استفاده های دمنوشی امری است که در سال های اخیر از طرف شرکت های مربوطه مورد توجه واقع شده و بنابراین بخشی از محصول تولیدی در هر سال در ای بخش مصرف می شود.

قطعاً نکاتی که در عرضه ی توت فرنگی آجیلی مهم است و به طور مثال ظاهر لوکس و ممتاز و عدم خردگی و شکستی این محصول، در مورد دمنوش به کار نمی آید و در عوض بحث طعم و رنگ آن مهم است تا زمانی که از دمنوش توت فرنگی خشک استفاده می شود، عطر و طعم توت فرنگی به خاطر آورده شود.

نکته ی دیگر نیز طبیعی بودن و عدم استفاده از مواد افزودنی در تهیه ی توت فرنگی خشک است تا بتوانیم محصولی طبیعی و سالم در حوزه دمنوش داشته باشیم.

با توجه به توضیحات بیان شده بسیار مهم است که در انتخاب مرجع برای سفارش این محصول به موارد فوق توجه نمائیم تا بتوانیم در فروش دمنوش های توت فرنگی موفق و رضایت بخش عمل کنیم. 

پخش بهترین میوه خشک ایرانی

پخش و توزیع مواد غذایی در سطح شهرهای مختلف با سود مناسبی همراه است چرا که مصرف این محصولات در سبد روزانه ی همه ی افراد قرار داشته و همیشه مورد تقاضاست.

در این میان آجیل و خشکبار نیز مورد نیاز تعداد افراد بسیار قابل توجهی است و به همین دلیل بعضی از فعالان در پخش مواد غذایی، در این حوزه مشغول ارائه ی خدمات هستند.

خشک کردن توت، انجیر، انگور و آلو در سال های گذشته، خرمالو، آلو اسلایس، کیوی و دیگر موارد به صورت مدرن و صنعتی، بخش قابل توجهی از نیاز بازار را به خشکبار تأمین می نماید.

دربحث خواص نیز طبیعتاً خواص کیوی، خواص آناناس خشک شده یا خواص موز خشک شده و سایر میوه خشک ها با میوه های تازه کاملاً برابری نمی کند و حتی ممکن است برخی از فواید میوه های تازه در فرآیند خشک شدن کاهش یافته و یا از بین برود.

اما باز هم برخی از خواص را می توان در میوه های خشک شده نیز یافت به ویژه آن که در بحث کالری، معمولاً میوه های خشک در اولویت هستند؛ اگر چه در این میان کالری کیوی خشک شده نسبت به بسیاری از انواع کمتر است.

میوه خشک های وارداتی و حبه شده

اما در بازار میوه خشک، بخشی از میوه خشک ها را مشاهده می کنیم که با آن چه در ایران تولید می شود تفاوت دارد؛ محصولاتی عمدتاً به شکل حبه ای و ریز که رنگ های زیبا و تنوع بالایی دارند.

انواع میوه خشک وارداتی

 • زنجبیل حبه
 • آناناس رنگی
 • طالبی
 • پوملو
 • انبه
 • آناناس حلقه ای
 • زنجبیل اسلایس
 • زنجبیل شکری و پودری
 • آناناس زرد
 • پاپایا رشته ای
 • پاپایا دو رنگ طبیعی
 • چیپس میگو
 • چیزبال
 • کرنبری
 • گوجی بری
 • بلوبری
 • آجیل مالزی
 • آجیل هندی

البته برخی از موارد اشاره شده در بالا نظیر چیپس میگو و آجیل مالزی مربوط به میوه خشک نمی شود، اما این موارد به عنوان خشکبار وارداتی و به همراه سایر میوه خشک ها وارد کشور شده و در آجیل فروشی ها عرضه می گردد.

قیمت میوه خشک حبه ای نیز مانند محصولات تولید شده در داخل بسته به نوع میوه و کیفیت و هزینه ی تولید آن متفاوت می باشد.

نرخ میوه خشک بسته بندی ۲۵۰ گرمی لوکس

امروزه یکی از عوامل مهم از نظر مشتری در انتخاب یک برند خاص برای خرید محصول، بحث کیفیت محصول و خدمات است و به همین دلیل در توزیع میوه خشک به عنوان محصولی که هنوز قدمت چندانی نداشته و نیازمند تبلیغ بیشتر برای استقبال همگانی است، این مورد نیازمند توجه بیشتری خواهد بود.

بنابراین باید بهترین و باکیفیت ترین میوه خشک ها را توزیع نموده و در عین حال نرخ و قیمتی مناسب و منصفانه ارائه دهیم؛ همان طور که می دانید قیمت میوه خشک در ایران بالا بوده و تمامی اقشار جامعه امکان خرید این محصول را ندارند.

اما با توزیع در بسته بندی های کوچک که در آن با قیمت های پایین تری امکان خرید محصول را برای مشتریان فراهم می کنیم می توانیم به درخواست تعداد مشتری بیشتری پاسخگو باشیم.

بسته بندی های ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی به عنوان دو نمونه ی مناسب برای عرضه در بازار پیشنهاد می شود و بدون شک هر چه بسته بندی ها لوکس و جذاب تر انتخاب شود، مشتری اشتیاق بیشتری برای خرید آن خواهد داشت.

در این صورت حتی برای موارد هدیه و کادویی و به عنوان مثال به جای شیرینی یا شکلات، یک بسته بندی میوه خشک مخلوط ۲۵۰ گرمی لوکس می تواند بسیار جذاب و یک هدیه ی جدید و متفاوت باشد.

فروش بهترین توت فرنگی و انبه ویژه مخلوط میوه خشک

توت فرنگی میوه ای پرطرفدار است و حداقل اگر تازه ی آن به ذائقه ی همه ی افراد خوش نیاید، اسانس ها و طعم های استفاده شده از توت فرنگی در تولید مواد غذایی مختلف، طرفداران بسیاری دارد.

از این رو خشک کردن توت فرنگی نیز توانسته بخشی از این نیاز را فراهم نماید اما با توجه به حساس بودن این میوه، مهم است که بدانیم چگونه توت فرنگی را خشک نماییم.

شستشو، اسلایس کردن و سپس خشک کردن این میوه مهم است و باید به گونه ای  انجام شود که بهترین کیفیت را تولید نمائیم.

توت فرنگی خشک نوتاش از جمله برندهایی است که در بازار خرید و فروش می شود و بدون شک با استفاده از یک کیفیت عالی می توانیم مخلوط های ویژه ی بسیار پرفروشی داشته باشیم.

البته محصولاتی مانند آناناس و انبه نیز برای داشتن یک مخلوط ویژه و لوکس مورد استفاده قرار می گیرند و رنگ زرد و نارنجی آن ها در کنار رنگ قرمز و صورتی توت فرنگی اسلایس شده، ترکیبی زیبا به مخلوط میوه خشک می دهد.

صادرات میوه خشک ایرانی صنعتی    

پیش تر بیان شد که کیفیت و طعم و رنگ میوه خشک های ایرانی در سطحی است که در بازارهای جهانی نیز خواهان بسیاری دارد و به همین دلیل بیش از فروش داخلی، صادرات این محصول می تواند سود آوری بسیار زیادی داشته باشد.

برای این منظور تنوع بسیار بالایی داریم و اگر به درستی بدانیم که کدام انواع میوه خشک در کدام کشور جهان و برای استفاده در چه بخش و یا صنایعی مناسب است، می توانید تولید را متناسب با صادرات و تجارت جهانی پیش برده و کاملاً برنامه ریزی شده و با مدیریت درست پیش برویم.

همچنین می توانیم محصولات فرآوری شده از میوه خشک را نیز برای صادرات استفاده کنیم، پودر، دمنوش و حتی میوه خشک های طعم دار می توانند در این زمینه گزینه ی مناسبی باشند.

البته به طور مثال آشنا بودن با طرز تهیه میوه خشک شکلاتی متناسب با ذائقه ی کشور مقصد امری مهم است و در بحث پودر و دمنوش نیز باید با آگاهی کامل اقدام کنیم.

فروشندگان توت فرنگی خشک اسلایس

خشک شدن توت فرنگی در دستگاه های صنعتی و در صورتی که به صورت اصولی انجام شود، با کیفتی قابل قبول انجام شده و مشتریان خوبی هم دارد.

اما برای خرید این محصول در کیفیت های بالا و لوکس باید به کجا مراجعه کنیم و به عبارت دیگر فروشندگان توت فرنگی خشک چه کسانی هستند؟

البته در سطح خرید های جزئی مراجعه به آجیل فروشی های سطح شهر و حتی فروشگاه های آنلاین انتخاب مناسبی است؛ اما اگر به دنبال خرید مستقیم و با بهترین قیمت هستیم، بایستی به تولید کنندگان مراجعه کنیم.

امروزه دست یافتن به تولید کنندگان میوه خشک امر ساده ای است و به راحتی می توان در فضای مجازی تعداد زیادی از کارخانجات و کارگاه های عرضه مستقیم میوه خشک را پیدا کرد.

قیمت توت فرنگی خشک شده در بازار

قیمت توت فرنگی در بازار بسته به خرده یا عمده بودن آن تفاوت می کند و البته تولید کنندگان مختلف بسته به  هزینه های تولید و میزان سودی که در نظر دارند نرخ های متفاوتی ارائه می دهند.

بدون شک اگر امکان خرید توت فرنگی تازه از محل تولید این محصول در شمال و کردستان و به طور کلی از مزرعه فراهم باشد، هزینه های تولید کمتر بوده و به همین دلیل معمولاً باید خرید توت فرنگی از این مناطق با قیمتی مناسب تری همراه باشد.

البته در روش های مدرن خرید و فروش نیازی به حضور مستقیم نبوده و کافی است که از بستر اینترنت استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما