فروش بهترین دستگاه خشک کن میوه صنعتی

بهترین دستگاه خشک کن صنعتی میوه کدام است؟ بی شک پاسخ به این سؤال بایستی متناسب با نیاز مشتریان در سطوح مختلفی تولیدی انجام گیرد و به عنوان مثال فروش دستگاه های اتوماتیک با قیمت بالا گزینه ای مناسبی برای کسی که قصد دارد کار را با کمترین سرمایه شروع کند نخواهد بود.

لیست قیمت دستگاه خشک کن صنعتی میوه و سبزی

قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی چه میزان است و چه نرخ هایی را در بازار این محصول می توان یافت؟

قیمت دستگاه اسلایسر میوه و سایر تجهیزات مورد نیاز برای کار به چه صورت است؟

این پرسش ها از جمله سؤالات پرتکراری است که مشتریان مطرح می کنند و البته بسته به این که کدام برند و شرکت سازنده برای این پرسش انتخاب شود، عدد های متفاوتی ارائه می شود.

اما اگر چه داشتن لیست قیمت شرکت های مختلف می تواند یکی از گزینه های مورد نظر مشتریان برای انتخاب شرکت باشد؛ اما نباید فراموش کرد که باید به دنبال دستگاهی باشیم که با نیازهای ما تطابق داشته باشد و از این رو قبل از قیمت، باید به ویژگی های کیفی دستگاه و کارایی آن توجه نماییم.

مهمتر از این مسئله بحث فروش محصول تولید شده و البته میزان خدمات و پشتیبانی است که شرکت ارائه دهنده ی دستگاه به ما ارائه می دهد؛ تا بتوانیم بعد از شروع کار و در صورت بروز مشکل در مراحل مختلف تولید میوه خشک، راهنمایی های لازم را دریافت کنیم.

بی شک با توجه به تمامی موارد مطرح شده، تصمیم بهتری در خصوص انتخاب برند خواهیم داشت.

سفارش ساخت انواع دستگاه خشک کن

برای شروع به کار تولید و خشک کردن انواع میوه و سبزی نیازمند طی مراحل مختلفی هستیم؛ از بحث بازاریابی و تبلیغات لازم و اطمینان از فروش محصول تولید شده گرفته تا تمامی تجهیزات صنعتی خشک کن و مواردی که برای شروع به کار نیاز داریم.

در حال حاضر شرکت های مختلفی دریافت سفارش ساخت و تولید تجهیزات این خط را دارند که البته کیفیت کار تمامی آن ها در یک سطح کاری نمی باشد.

بنابراین باید از شرکت ها و تولید کنندگان تحقیقات و اطلاعات کافی جمع آوری نماییم و با اطمینان، نسبت به سفارش این محصول اقدام نماییم.

اما یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند در این خصوص ما را به نتایج خوبی برساند، بازدید از کارگاه و کارخانه هایی است که توسط تولید کنندگان دستگاه، تجهیز و راه اندازی شده اند و با بررسی میزان رضایت آن ها در خصوص کارکرد دستگاه ها و همچنین خدمات پشتیبانی، مطمئن تر گام برداریم.

به ویژه با در نظر گرفتن این مطلب که برخی از شرکت های سازنده ی دستگاه، وعده ی خرید محصول از مشتریانشان را به آن ها می دهند که بدیهی است در صورت مراجعه به کارگاه های تجهیز شده ی قبلی، می توان صحت یا عدم صحت این مطلب را بررسی نمود.

شرکت تولید کننده دستگاه خشک کن میوه

برای شروع کار تولید و فروش چیپس میوه، شرکت های تولید کننده ی متفاوتی در حال ارائه ی خدمات هستند که می توانند اطلاعات در مورد دستگاه میوه خشک کن در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

نوع انرژِی مصرفی، اندازه و ابعادی که دستگاه های مختلف دارند، بحث انتقال و جابه جایی دستگاه، کیفیت فن و مشعل مورد استفاده، جنسی که برای ساخت بدنه استفاده شده، عایق بودن دستگاه برای جلوگیری از خروج گرما و صرفه جویی در مصرف انرژِی و همچنین عدم گرم شدن محیط و سخت شدن کار از جمله مواردی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

در واقع با عنایت به این مطلب که در صورت داشتن بازار فروش، بیشترین درصد مشتریان طرفدار کیفیت بالاتر هستند، بنابراین بایستی دستگاهی را انتخاب کرد که این قابلیت را داشته و بهترین کیفیت را تولید کند.

البته بایستی کیفیت کار تجهیزاتی مانند دستگاه اسلایسر و هسته گیری نیز باید بررسی و به درستی انتخاب گردند.

خط تولید میوه خشک صنعتی

برای راه اندازی کارگاه میوه خشک کنی و یا کارخانه چه دستگاه هایی مورد نیاز است و به عبارتی خط تولید میوه خشک در سطوح مختلف با چه ماشین آلاتی تجهیز می شود؟

بی شک این پاسخ به این سؤال برای هر سطح متفاوت است و به طور مثال برای راه اندازی یک کارخانه بزرگ صنعتی تجهیزات بیشتر و با ظرفیت های بیشتری نیاز داریم و در مقابل برای شروع یک کسب و کار خانگی، تعداد دستگاه ها و تجهیزات کاهش خواهد یافت.

اما مسئله ای که در تمامی آن ها مشترک است، وجود دستگاه خشک کن به عنوان اصلی ترین دستگاه مورد نیاز برای شروع به کار است که البته در ظرفیت، اندازه و انواع مختلفی طراحی و تولید می شود.

و البته اسلایسر نیز برای داشتن برش های یکسان و یکنواخت به لحاظ ضخامت و ابعاد میوه مورد نیاز است که باز هم در ظرفیت ها و مدل های مختلفی ارائه شده است.

همچنین داشتن یک هسته گیر به منظور خارج کردن هسته ی میوه های هسته دار و داشتن یک محصول باکیفیت و یکدست، گزینه ی بهتری نسبت به کار با دست بوده و البته میزان راحتی کار را نیز بیشتر می کند.

اما مواردی مانند دستگاه شستشو معمولاً مورد نیاز کارخانه ها و کارگاه های بزرگ است.

البته برای داشتن بهترین انتخاب و دستگاه ها برای کار، بایستی با یک کارشناس فروش صحبت کرده و متناسب با نیاز، محصولات را سفارش داد.

پخش بهترین دستگاه خشک کن میوه

بر خلاف گذشته که به دلیل محدودیت تعداد تولید کنندگان، مشتری حق انتخاب کمتری داشت و به ناچار بایستی آن چه را در دسترس خود می یافت انتخاب می کرد، امروزه تعیین کننده ی اصلی در بازار مشتری است و این تولید کننده است که بایستی با جلب رضایت مشتری، فروش را محقق سازد.

بنابراین برای دستگاه های خشک کن و با توجه به این که تعداد تولید کنندگان این محصول نیز قابل توجه بوده و از طرفی با توجه به امکان فعالیت بسیاری از این شرکت ها در اینترنت، دسترسی به آن ها راحت است این شرایط وجود دارد.

بنابراین بایستی برای جذب مشتری، به این سؤال که بهترین مارک میوه خشک کن چیست، پاسخی قانع کننده داد؛ به عبارتی شرکت هایی که توانسته اند برندسازی مناسبی ایجاد نموده و رضایت مشتریان قبلی را کسب نمایند، فروش و پخش راحت تری تجربه خواهند نمود.

فروش تجهیزات صنعتی خشک کن

اما برای خرید انواع دستگاه ها و تجهیزاتی که برای شروع به کار نیاز داریم، روش های مختلفی وجود دارد که امروزه یکی از به روز ترین و فراگیرترین آن ها، فروش اینترنتی است.

این روش حتی اگر منجر به نهایی شدن معامله برای دستگاه های با قیمت های بالا نشود، شروع خوبی برای یافتن بهترین دستگاه و شرکت ارائه دهنده ی خدمات خواهد بود؛ چرا که به راحتی می توان شرکت های مختلف تولید کننده را یافته و با تحقیقات و بررسی هر کدام از موارد، مناسب ترین گزینه ی ممکن را انتخاب نمود.

خشک کن، دستگاه اسلایسر میوه و سایر ماشین آلات در همین بستر معرفی شده و افراد به راحتی می توانند انواع مدل های ایرانی و خارجی را برای ماشین آلات مورد نیاز برای این کار بیابند.

حتی در این روش امکان اطلاع از قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم و دستگاه های کار کرده ای که در حد قابل قبولی برای شروع این کسب و کار هستند نیز وجود دارد.

مشخصات دستگاه خشک کن میوه صنعتی

چه ویژگی های و مشخصاتی دستگاه خشک کن میوه اصفهان و سایر برندها را از یکدیگر متمایز می سازد؟

بی شک هدف در تمامی دستگاه ها، خشک کردن میوه و سبزیجات و محصولاتی از جمله صیفی جات و گیاهان دارویی و مواردی از این قبیل می باشد.

اما مهم است که این کار در چه سطح کیفی انجام گیرد و با توجه به این که یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در کیفیت میوه خشک، نوع دستگاه و کارکرد آن است بنابراین باید دستگاهی مناسب انتخاب گردد.

داشتن سیستم گردش هوای یکنواخت در داخل دستگاه از جمله مواردی است که در این ماشین آلات بایستی به درستی بررسی شود؛ چرا که عدم توجه به این نکته موجب می شود تمامی میوه هایی که داخل دستگاه به منظور خشک شدن قرار گرفته، به صورت یکسان خشک نشده، برخی بسیار خشک و برخی نیز رطوبت بیشتری داشته باشند.

همچنین کیفیت فن، جنس بدنه، نوع مشعل، جنس سینی ها و ابعاد آن، فاصله ی سینی ها از یکدیگر، نوع انرژی مصرفی دستگاه و میزان بازدهی که دارد از جمله مواردی است که باید در انتخاب این دستگاه ها مورد توجه قرار گیرند.

طراح و سازنده انواع دستگاه خشک کن گازی

تولید خشک کن صنعتی توانسته تحول بسیار خوبی در روند خشک شدن انواع میوه و سبزیجاتی ایجاد نماید؛ امری که سابق بر این تنها به روش های سنتی انجام می گرفت و البته سختی ها و مشکلات خاص خود را داشت.

مواردی از جمله نیاز به فضای باز، هوای تمیز، نور آفتاب و گزینه هایی که میزان کیفیت هر کدام، در محصول نهایی تأثیر گذار است؛ در حالی که روش صنعتی آسان تر و با کیفیت بهتری انجام می شود.

به عنوان مثال کار با دستگاه خشک کن گوجه فرنگی آسان تر از روش های سنتی است؛ بحث شستشو، اسلایس کردن و در نهایت خشک کردن مواردی هستند که امروزه توسط دستگاه های مختلف انجام می گیرد و بنابراین در مدت زمان کمتر و با کاهش تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای کار، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های تولید صورت گرفته و در نهایت نیز محصولی با کیفیت تر و بهداشتی خواهیم داشت.

این خشک کن ها بسته به نیاز مشتری می تواند گازی، برقی یا گازوئیلی طراحی شود که نوع گازی انتخابی مناسب برای بسیاری از مشتریان می باشد.

معرفی و فروش خشک کن اتوماتیک

یکی از بهترین دستگاه هایی که برای خشک کردن محصولات گزینه ی مناسبی می باشد، خشک کن های صنعتی و اتوماتیک هستند که کار با آن ها راحت تر بوده و کنترل و مدیریت آن ها نیز آسان تر انجام می شود.

اما قطعاً انتخاب بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی اهمیت دارد و بایستی در این خصوص از تجارب مشتریان قبلی و البته بررسی و مقایسه ی تجهیزات ساخته شده توسط برندهای دیگر را مد نظر قرار داد.

این دستگاه ها در ظرفیت های مختلفی قابلیت طراحی و تولید دارند که لازم است بسته به مواردی مانند متراژ مکانی که برای نصب و راه اندازی انتخاب می شود و همچنین میزان سرمایه و البته مهم تر از همه میزان فروش و تعداد مشتریان انتخاب گردد.

عرضه خشک کن میوه در نقاط مختلف

بدیهی است که مراکز تولید میوه خشک را می توان در نقاط مختلفی راه اندازی کرد؛ اما قطعاً انتخاب دستگاه برای افرادی که مزیت هایی از جمله بحث تأمین میوه ی تازه با قیمت مناسب و همچنین امکان عرضه و فروش بیشتر را دارند سود آوری بیشتری خواهد داشت.

بنابراین و به طور مثال عرضه دستگاه خشک کن انگور برای شهرهایی که تجربه ی کار خشک کردن این محصول به صورت سنتی را دارند و باغات انگور در آن ها قابل توجه است، می تواند یک پیشنهاد ایده آل محسوب شود.

اما در گام دوم و با توجه به این که امکانات حمل و نقل و مسیرهای ارتباطی توسعه ی قابل توجهی دارد، بنابراین عرضه ی خشک کن برای شهرهای مختلف می تواند ایجاد اشتغال نماید.

راهنمای خرید انواع خشک کن خانگی و صنعتی

برای شروع به کار خشک کردن میوه و سبزی چه میزان سرمایه مورد نیاز است؟ این پرسش یکی از سؤالات پرتکراری است که توسط افراد مختلفی که قصد دارند این کار را آغاز نمایند مطرح می شود.

در پاسخ به این سؤال نمی توان یک عدد مشخص را بیان کرد؛ چرا که این کار را می توان از سطوح مختلفی شروع کرد؛ خانگی، کارگاهی یا کارخانه های بزرگ و صنعتی.

واضح است که متناسب با هر کدام از موارد بیان شده، میزان سرمایه، دستگاه ها و در نهایت مکان و نیروی انسانی مختلفی مورد نیاز خواهد بود.

اما مهمترین نکته ای که در این کار باید مورد توجه قرار داد، بحث فروش محصول است؛ این که آیا بعد از آغاز به کار و تولید محصول با بهترین کیفیت و تنوع و حتی با امکان تأمین بالا، بازاری برای فروش محصولات در اختیار ما خواهد بود؟

بنابراین توصیه می شود که متناسب با توان پخش و فروش این محصول، نسبت به خرید و سفارش دستگاه اقدام نموده و بعد از کسب تجربه ی کافی، کار را به سطوح بالاتر ارتقا داد.

و البته لازم است از راهنمایی های یک کارشناس فروش با تجربه استفاده کرد؛ شخصی که هدفش ارائه ی مشاوره ی فروش به مشتریان باشد و نه صرفاً متقاعد کردن مشتری برای خرید دستگاه.

بازار پرسود تولید و فروش میوه خشک

آیا بازار میوه خشک بازار پرفروشی است ؟ و هر کس با ورود در این حوزه می تواند موفق شود یا این که نیاز به زیرساخت و برنامه ریزی داریم؟

در حال حاضر بسیاری از افراد با در نظر گرفتن حاشیه ی سود بالای این کار اقدام به سرمایه گذاری در این بخش نموده اند و متأسفانه برخی از افراد بدون توجه به بحث فروش این محصول و تنها با تمرکز بر تولید این کار را شروع کرده اند؛ حتی ممکن است سرمایه ی مورد نیاز را از طریق وام و با مشکلات زیادی فراهم نموده باشند.

اما واقعیت این است که علی رغم پرسود بودن این محصول و موفقیت تعداد افراد زیادی در این کار، بدون توجه به امکان فروش محصول نباید وارد این حوزه شد.

بهتر است ظرفیت و پتانسیل های هر شهر، کشور و به طور خلاصه بازار هدفی که قصد توزیع محصول در آن را داریم شناسایی شده و با بررسی دقیق بر امکان فروش و با برنامه ریزی برای تبلیغات و بازاریابی، وارد تولید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما