قیمت فروش میوه خشک استوایی جهت پخش عمده

اگر چه قیمت فروش میوه خشک استوایی از نظر بسیاری از افراد ممکن است به عنوان اولویت اول جهت پخش عمده مطرح باشد؛ اما تحقیقات نشان می دهد که درصد بالایی از خریداران در پی کیفیت و خدمات بهتر می باشند و بنابراین بایستی برای برخورداری از یک بازار قابل قبول، شرایطی متناسب با نیاز مشتری ارائه نمائیم.

لیست قیمت میوه خشک مخلوط استوایی

لیست قیمت میوه خشک به چه صورت است؟ این اولین سؤالی است که بسیاری از خریداران عمده ی این محصول مطرح می کنند اما این مسئله تا چه میزان در تصمیم نهایی آن ها برای خرید یا عدم خرید میوه شک حبه ای تأثیر گذار است؟

آیا مشتری ترجیح می دهد تا این محصول وارداتی را که اتفاقاً به دلیل وارداتی بودن آن نیازمند اطمینان از سلامت و بهداشت و ماندگاری آن است از یک مرجع مطمئن تهیه کند یا این که به صرف ارائه ی قیمت ارزان تر، انتخاب خود را تغییر می دهد؟

بهترین پاسخ برای این گونه سؤالات استفاده از آمارهاست که با بررسی و رصد بازار توانسته اند به نتایجی واقعی برسند که بر خلاف تصور عموم، بحث کیفیت در بیش از ۹۰ درصد افراد در اولویت بوده است.

بنابراین باید بیش از قیمت میوه خشک استوایی به فکر افزایش کیفیت باشیم و البته قیمتی متناسب با کیفیت عرضه شده نیز ارائه نمائیم.

مشخصات میوه خشک وارداتی حبه

انواع میوه خشک استوایی کدامند و چه مشخصاتی دارند؟ در پاسخ به این سؤال در ابتدای امر می توان به شکل حبه ای آن ها اشاره کرد که اولین نکته در بحث تمایز این محصولات با میوه خشک های ایرانی محسوب می شود.

از طرفی این محصولات با افزودنی هایی نظیر شکر تولید می شوند و علاوه بر طعم میوه طعم شکر نیز در آن ها محسوس است؛ بر خلاف ارقام ایرانی که اغلب بدون  افزودن طعم و صرفاً با استفاده از موادی مانند متابی سولفیت که برای جلوگیری از تیره شدن میوه ها استفاده می شوند، تولید می گردند.

البته از نظر شکل به جز حبه ای انواع اسلایس شده و حتی رشته ای از این محصولات مانند پاپایا رشته ای نیز توسط برخی از افراد وارد کننده میوه خشک ارائه می شود؛ اما به نظر می رسد بیشترین فراوانی میوه خشک استوایی وارداتی در رقم حبه ای آن باشد.

میوه خشک های حبه ای نه تنها برای مشتریان داخلی که از نظر بسیاری از مسافرین خارجی نیز جذاب بوده و بخش مهمی از معاملات این بازار اختصاص به این گروه از مشتریان دارد که از آن جمله ی توان به مسافرین و زائرین عرب زبان در شهر مشهد اشاره کرد.

فروش میوه حبه شده وارداتی اعلا

سابقه ی فروش میوه های استوایی در ایران قابل توجه بوده و سالیان زیادی است که نارگیل، آناناس و به ویژه موز در بازار ایران به فروش می رسند اما ظاهراً تنوع این محصولات در سال های اخیر بیشتر شده است.

اما این محصولات تنها به شکل میوه ی تازه وارد کشور نشده و بلکه شاهد واردات میوه خشک استوایی نیز به کشور هستیم؛ محصولاتی که جایگاه ویژه و محبوبی در بازار میوه خشک پیدا کرده اند.

اما شاید اینترنت اولین و فراگیرترین روشی است که برای خرید و فروش این محصولات، حداقل در مرحله ی بررسی اطلاعات مورد استفاده ی بسیاری از فروشندگان و خریداران عمده و جزئی قرار می گیرد.

در مورد قیمت میوه های خشک استوایی و کیفیت های مناسب و حتی بسته بندی یا فروش فله نیز هر یک از فروشگاه ها و سایت ها شرایط خود را داشته و این مشتری است که بر اساس نوع خدمات یکی از موارد موجود را انتخاب می کند.

پخش میوه خشک در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهایی است که برای پخش و عرضه ی میوه خشک شرایط خوبی دارد و حتی برخی از تولید کنندگان در این شهر فعالیت می کنند و امکان تولید سیب خشک با بهترین کیفیت و دمنوش های سیب و به نیز وجود داشته و با کیفیت خوبی قابل تولید و عرضه هستند.

قیمت میوه خشک مخلوط و ساده در این شهر نیز تابع مسائلی مانند چند میوه بودن آن، ویژه یا عادی بودن و همچنین فله یا بسته بودن می باشد.

این مخلوط می تواند از میوه خشک های استوایی نیز انتخاب شود اما با توجه به موقعیت توریستی شهر اصفهان و مسافران خارجی که از مکان های تاریخی و دیدنی این شهر بازدید می کنند بی تردید عرضه میوه خشک ایرانی بسیار ایده آل بوده و حتی می تواند زمینه ی خوبی برای تبلیغات برندهای معتبر میوه خشک ایرانی فراهم نماید.

عرضه میوه خشک ۵۰۰ گرمی مخلوط

در حوزه ی میوه خشک های بسته بندی دو گزینه ی ایده آل پیشنهاد می شود؛ میوه خشک ۵۰۰ گرمی مخلوط و ۲۵۰ گرمی.

این بسته بندی ها می تواند هم در ظروف تلقی  درب دار و هم پاکت های کرافت ارائه شود و با توجه به  این که وزن مناسبی داشته و مخلوطی از انواع میوه خشک را شامل می شود بنابراین انتخابی مناسب برای مشتریان بازار آجیل خواهد بود.

این مخلوط ها می تواند بر اساس قیمتی که فروشنده در نظر دارد ۵، ۸ ،۷، ۱۱ و ۱۴ میوه باشد و البته باز هم این امر یک امر سلیقه ای بوده و نمی توان گفت استاندارد خاصی در این رابطه تعریف شده است.

اما بر اساس این که میوه خشک هایی مانند توت فرنگی، آناناس و انبه به عنوان لوکس ترین و گران ترین میوه های خشک شده ی ایرانی داخل بسته بندی باشد یا نباشد، بسته بندی تحت نام ویژه یا عادی به فروش می رسد.

ارزان ترین میوه های خشک تایلندی

به طور معمول قیمت هایی که میوه خشک های تایلندی در فروش عمده دارند ارقامی مناسب می باشند و به عنوان مثال انبه حبه با قیمت مناسب تری در مقایسه با انبه اسلایس ایرانی عرضه می شود.

نکته ی خاصی که در قیمت فروش عمده میوه خشک در مورد نمونه های تایلندی تأثیر گذار بوده و باعث شده این محصولات از فروش خوبی نیز برخوردار شوند، کیفیت های متفاوت آن هاست .

اما ارزان ترین نمونه های میوه خشک تایلندی کدام موارد هستند؟ سوالی که برخی معمولاً فروشنده هایی که در ابتدای کار فروش میوه خشک قرار دارند مطرح می کنند.

آناناس رنگی، آناناس زرد، از جمله مواردی هستند که قیمت پایین تری داشته و نسبت به برخی میوه خشک های وارداتی مانند بلوبری که با قیمت بالایی عرضه می شوند، ارزان قیمت محسوب می شوند.

حتی نسبت به پوملو و طالبی و انبه که جزء موارد وارداتی از تایلند هستند نیز نرخ پایین تری دارند.

شرکت پخش آجیل حبه استوایی ویژه یلدا

یلدا در میان شب های سال شب ویژه ای محسوب می شود که در آن دورهمی ها و مهمانی های زیادی برگزار شده و البته بحث پذیرایی از مهمانان نیز بخش مهمی از این دورهمی محسوب می شود.

هندوانه، کدو، لبو، قیسی و خشکبار مختلف از جمله مواردی است که برای این شب مورد استفاده قرار می گیرد و البته چند سالی است میوه خشک های ایرانی و استوایی نیز به این لیست اضافه شده و می توان در پذیرایی ها از مخلوط ها و میکس های حبه ی استوایی شامل مواردی چون پاپایا، نارگیل، طالبی، انبه استفاده کرد.

به همین دلیل شرکت های پخش در این بازه موقعیتی عالی برای افزایش فروش محصولات خود خواهند داشت و اگر از چند ماه قبل از این ایام نسبت به بازاریابی و تبلیغات برنامه ریزی شده اقدام کنند، موفقیت بیشتری خواهد داشت.

قیمت هر کیلو آجیل میوه تایلندی

هر کیلو میوه چقدر میوه خشک میدهد؟؛ پرسشی که پاسخ به آن بخشی از مسئله ی نحوه ی قیمت گذاری را تعیین می کند.

اما علاوه بر آن نوع دستگاه و فرآیندی که برای خشک کردن مورد استفاده قرار می گیرد نیز اهمیت دارد و به همین دلیل می بینیم میوه خشک هایی که در دستگاه های انجمادی خشک می شوند در مقایسه با موارد مشابهی که در خشک کن های کابینتی تولید می شوند، قیمت پایین تری دارند که البته بحث هزینه ی بالای خود دستگاه ها نیز حائز اهمیت است.

به همین دلیل قیمت هر کیلو آجیل میوه تایلندی که با روش اول تولید می شوند با رقم مشابه ایرانی آن که اغلب کابینتی خشک هستند، متفاوت می باشند.

بر این اساس قیمت میوه خشک تواضع و سایر برندها در رابطه با میوه خشک ایرانی و تایلندی متفاوت می باشد.

البته روند کلی افزایش قیمت میوه خشک سال ۹۸نسبت به سال های قبل نیز مسئله ای است که مختص میوه خشک نبوده و شامل محصولات مختلفی در ایران می شود.

فروشندگان چیپس میوه ایرانی و خارجی

میوه خشک بازارهای فروش مختلفی دارد و علاوه بر آجیل فروشی ها برای استفاده های فرآوری نیز موارد مناسبی محسوب می شوند و بنابراین فروشندگان چیپس میوه ایرانی بازار های متفاوتی برای فروش دارند.

اما نکته ی مهمی که موجب می شود معاملات به خوبی پیش بروند بحث ارتباط با مشتریان است؛ این که تا چه حد مشتریان را بشناسیم و به لحاظ نیازها و تفاوت هایی که از نظر ذائقه و سلیقه دارند می توانیم به ارائه ی کیفیت و خدمات بپردازیم.

همچنین مهارت مذاکره ی مؤثر و لحنی که در برقراری ارتباط بامشتری مورد استفاده قرار می گیرد نیز اهمیت زیادی دارد تا آن جا که مشتری میوه خشک، خرید از یک فروشنده ی خوش اخلاق و حرفه ای را به یک فروشنده ی فاقد ویژگی های اخلاقی مناسب ترجیح می دهد؛ هر چند قیمت های بالاتری ارائه دهد.

این امر در صادرات و ارتباط با مشتریان خارجی اهمیت چند برابری خواهد داشت و بدون رعایت استاندارهای بین المللی در این زمینه نمی توان صادرات موفقی تجربه کرد.

بازار آنلاین انواع میوه خشک

به روز بودن در بحث فروش امری است که با توجه به افزایش روز افزون رقبا در عرصه های مختلف تولیدی و خدماتی اهمیت چشمگیری پیدا کرده است و افرادی که از این نکته غافل هستند، در آینده ای نزدیک بازار خود را از دست خواهند داد.

استفاده از بازارهای آنلاین برای معرفی و فروش انواع میوه خشک از جمله ی این روش ها محسوب می شود که اتفاقاً بازده بسیار خوبی داشته و تأثیر زیادی بر افزایش حجم معاملات این محصول گذاشته است.

این در حالیست که بدون استفاده از این بستر بدون شک مدت زمان بیشتری برای معرفی انواع میوه جات و سبزیجان خشک شده به مشتریان و توسعه ی معاملات این بازار داشتیم.

به عنوان مثال امکان ارتباط یک تولید کننده از یک شهر با مشتری در شهری دور در این بستر به راحتی امکان پذیر است و هر دو طرف معامله قدرت انتخاب بالایی برای خرید و فروش دارند.

فروش عمده میوه خشک استوایی

میوه خشک های استوایی محصولات پرطرفدار و پرفروشی هستند و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال منابعی بدون واسطه برای خرید هستند تا بتوانند خوش قیمت ترین و با کیفیت ترین موارد را سفارش دهند.

همان طور که می دانید در معاملات سنتی تعداد واسطه های زیادی فعالیت می کنند که تأثیر زیادی بر تغییرات قیمت یک محصول دارند و حتی در مواردی از حیث اصالت و سلامت و کیفیت نیز تأثیر گذار می باشند.

خوشبختانه این امر در فروش های عمده ی اینترنتی قابلیت کنترل بیشتری داشته و می توان شرایط سالم تری برای معاملات ایجاد نمود و حداقل امکان بررسی و جست و جوی منابع مختلف فروش انواع میوه خشک در این منبع به راحتی وجود دارد که خود این امر موجب می شود تا مشتری به صورت آگاهانه خرید خود را انجام دهد.

قیمت روز میوه خشک در تهران

تهران در بسیاری از معاملات گزینه ی اول برای انتخاب است چرا که در این شهر به عنوان پایتخت کشور، زمینه ی فوق العاده ی در بحث تولید محصولات و خدمات مختلف فراهم شده و این نکته در مورد میوه خشک نیز صدق می کند.

به همین سبب چه خریدارانی که میوه خشک را برای عرضه در بازار داخلی خریداری می کنند و چه خریدار میوه خشک جهت صادرات، سری هم به قیمت ها و کیفیت های عرضه شده در این شهر می زنند.

از طرفی با توجه به شرایط خاص اقتصادی و امکاناتی که در این شهر وجود دارد، امکان یافتن بسیاری از میوه خشک های تولید شده در شهرهای دیگر با مناسب ترین قیمت ها نیز وجود دارد و همین امر موجب می شود تا قیمت روز میوه خشک عرضه شده در این بازار اهمیت زیادی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما