خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی صنعتی

خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی صنعتی با وجود اینترنت به راحتی می تواند صورت گیرد؛ در واقع این بستر شروع خوبی برای آشنایی با برندها و انواع مختلف موجود بوده و در ادامه و پس از انتخاب تولید کننده، می توان به صورت حضوری بقیه مراحل را انجام داد.

سفارش ساخت دستگاه تونلی

یکی از انواع خشک کن های صنعتی که در بستر اینترنت معرفی شده خشک کن تونلی است که شرکت های مختلفی در مورد ساخت و عرضه ی آن وجود دارند.

خشک کردن میوه درحجم بالا و با کیفیتی مناسب از جمله ویژگی های این دستگاه است و بنابراین سفارش ساخت آن با قیمت بالایی همراه است.

همچنین می توان از خشک کن تونلی دست دوم نیز استفاده کرد و در صورتی که از کیفیت و کارایی دستگاه مطمئن باشیم، می توانیم صرفه جویی بسیار خوبی در بحث هزینه های راه اندازی خط تولید انجام دهیم.

البته نباید فراموش کرد که کیفیت بالای میوه خشک تولید شده به تنهایی تضمینی برای فروش محصول نبوده و باید قبل از تولید در زمینه ی فروش نیز تحقیق و بررسی کرد.

قیمت انواع میوه خشک اسلایس صادراتی

تنوع بالای انواع میوه و سبزی در کشور باعث شده تا زمینه برای ورود به حرفه ی خشک کردن محصولات و ارائه ی آن به بازار هموار باشد.

خوشبختانه انواع میوه های خشک شده در بازار های جهانی مورد استقبال هستند و در این بین محصولات ایرانی نیز مشتریان صادراتی خوبی دارد.

کافی است این بازارها به درستی شناسایی شده و در راستای نیاز مشتریان جهانی اقدام به خرید میوه خشک و یا تولید این محصول نماییم.

طبیعی است که شرکت های سازنده ی این دستگاه نرخ های متفاوتی برای محصولاتشان داشته باشند و به طور مثال قیمت دستگاه میوه خشک کن کرج با سایر شهرها متفاوت باشد.

دستگاه هسته گیر و اسلایسر میوه

اگر در اینترنت پیرامون دستگاه اسلایسر میوه جست و جو نمایید، موارد زیادی به شما معرفی می شود؛ دستگاهی که به عنوان یکی از تجهیزات مهم و نیاز در خط تولید میوه خشک محسوب می شود.

برقی یا دستی بودن، تفاوت در نوع برش، کیفیت اسلایس کردن و ظرفیت های کار مختلف، جمله تفاوت هایی است که دستگاه های شرکت های مختلف دارند.

همچنین در مورد هسته گیر نیز انواع دستی و برقی طراحی و تولید شده و کیفیت و کارایی آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

اما این که این دستگاه ها در اینترنت معرفی شده اند زمینه برای بررسی انواع مختلف موجود فراهم شده و می توان با دید بازتری نسبت به سفارش این محصول اقدام نمود.

ساخت دستگاه خشک کن گوجه فرنگی

جالب است بدانید علاوه بر این که قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی در مقایسه با مواردی مانند انجمادی یا تونلی پایین تر است؛ محصولات متفاوتی را می توان در آن خشک کرد.

به عنوان مثال می دانید که گوجه فرنگی به صورت خشک شده نیز مصرف می شود و امروزه و با رشد صنعت و استفاده از دستگاه خشک کن گوجه فرنگی زمینه ی بسیار خوبی برای افزایش تولید و مصرف این محصول با کیفیت بالا فراهم شده است.

در واقع در همان دستگاه های کابینتی و گازی، می توان انواع پیاز، گوجه، سیر، سبزیجات و صیفی جات، قارچ و مواردی از این دست را نیز خشک نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما