فروش اینترنتی بهترین انواع میوه خشک حبه ای استوایی

فروش میوه خشک حبه ای استوایی به صورت اینترنتی موجب شده تا امکان دسترسی بهترین شرایط خرید این محصولات برای سطوح مختلف مشتریان فراهم شده و شاهد توسعه ی معاملات در این حوزه از بازار آجیل و خشکبار باشیم. محصولاتی که شامل انواع متنوعی بوده و برای مصارف فرآوری نیز گزینه های مناسبی محسوب می شوند.

لیست قیمت میوه خشک بسته بندی مخلوط استوایی 250 گرمی

بدون شک عرضه میوه خشک به صورت مخلوط، یک انتخاب ویژه برای فروشندگان این محصولات به شمار می رود و البته در بهترین حالت می تواند به شکل بسته بندی شده انجام شود.

بسته بندی هایی که در اوزان مختلفی به بازار عرضه می شوند و البته نوع 250 گرمی آن یک پیشنهاد مناسب هم به لحاظ قیمت و هم از نظر وزن قابل قبول خواهد بود.

بنابراین در خصوص میو خشک استوایی وارداتی نیز انتخاب این وزن می تواند ایده ی مناسبی باشد؛ محصولی که می تواند از ترکیب و میکس کامل چند میوه ی استوایی و یا از کنار هم قرار گرفتن ارقام مختلفی چون نارگیل، پاپایا، انبه، طالبی و پوملو تشکیل شود.

در هر صورت امروزه بسته بندی جایگاه ویژه ای در صنایع غذایی مختلف پیدا کرده و بنابراین در لیست قیمت میوه خشک نیز باید این مقوله به اندازه ی کافی مورد توجه قرار گیرد.

فروش عمده اینترنتی میوه خشک حبه شده

میوه خشک استوایی از محبویت زیادی در میان ایرانیان برخوردار شده و در چند سال اخیر به فروشگاه های بسیاری راه پیدا کرده است.

حتی فروشگاه های اینترنتی نیز به یک مرجع مناسب برای سفارش انواع میوه خشک استوایی تبدیل شده و بسیاری از مشتریان، مرکز خرید خود را از میان عرضه کنندگان مختلف اینترنتی انتخاب می کنند.

یکی از مزیت های بسیار خوبی که در این روش از عرضه میوه خشک وجود دارد بحث تأمین محصول است؛ بدین معنا که در صورتی که یک عرضه  کننده محصولی خاص را موجود نداشته باشد؛ احتمال زیادی وجود دارد که بتوان معادل آن یا  دقیقا همان بار را در یک فروشگاه دیگر پیدا کرد؛ امری که نیازمند وقت زیادی نخواهد بود.

عرضه میوه خشک استوایی حبه با قیمت مناسب

با توجه به استقبال زیادی که از میوه خشک های استوایی و به صورت کلی میوه خشک وارداتی در بازار ایران وجود دارد، بسیاری از خریداران عمده به دنبال یافتن منبعی مطمئن برای خرید هستند که هم به لحاظ کیفیت و هم از نظر قیمت گذاری، شرایط منصفانه ای برای مشتریان خود داشته باشد.

خوشبختانه عرضه محصولات در اینترنت توانسته راه حل مناسبی برای این موضوع باشد و دیگر مانند گذشته که بسیاری از خرید ها به صورت واسطه ای و از دست دلالان انجام می گرفت، امروزه به صورت مستقیم و یا با کمترین واسطه قابل انجام است.

داشتن سایت و فروشگاه اینترنتی توسط وارد کنندگان این محصول شرایطی فراهم کرده تا به راحتی بتوان به وارد کننده ی اصلی دست یافت و مناسب ترین قیمت ها را برای خرید زنجبیل حبه ای و حبه اناناس و دیگر محصولات تایلندی پرداخت نمود.

انواع میوه خشک وارداتی به کشور

میوه خشک های وارداتی از تنوع بالایی برخوردار هستند و از صرفاً از یک کشور خاص وارد نمی شوند؛ ترکیه، تایلند و آمریکا و کانادا از جمله کشورهایی هستند که به عنوان صادرکننده میوه خشک به ایران محسوب می شوند.

اما در تقسیم این که چه میوه خشک هایی به کشور وارد می شود و در واقع انواع میوه خشک های وارداتی به ایران کدامند، دو نمونه ی کلی وجود دارد؛ میوه خشک های استوایی و میوه خشک هایی که به صورت کامل خشک می شوند.

در توضیح انواع استوایی صحیت های بسیاری بیان شده و در میان مشتریان مختلف نیز تحت عنوان تایلندی، حبه ای یا مکعبی نیز شناخته می شود؛ هر چند شکل اسلایس و رشته ای و یا حتی حلقه ای نیز برای این محصولات وجود دارد.

اما نوع دیگر از میوه خشک های وارداتی را ارقامی تشکیل می دهند که مانند محصولی چون انجیر یا قیسی به صورت کامل خشک می شوند و در واقع برش نمی خورند؛ محصولاتی مانند بلوبری و گوجی بری از جمله ی این موارد به شمار می روند.

امروزه میوه خشک خارجی جایگاه خود را در بازار ایران پیدا کرده و در کنار میوه خشک های داخلی، فروش مطلوبی دارند.

تخفیفات ویژه میوه خشک حبه ای

اما یکی از روش هایی که موجب می شود تعداد مشتریان بیشتری اقدام به خرید یک محصول خاص نمایند، ارائه ی تخفیفات ویژه ای است که معمولاً به مناسبت های مختلف انجام می گردد.

بدیهی است این امر در خصوص محصولات وارداتی چون میوه خشک استوایی نیز می تواند مؤٍثر واقع شده و با کاهش قیمت میوه خشک حبه ای، تعداد مشتری بیشتری مایل به خرید گردند.

البته این که در یک جشنواره و یا حراجی، کدام محصولات انتخاب شود و چه درصد تخفیفی به آن تعلق گیرد نیز باید با مدیریت و برنامه ریزی درست همراه باشد.

به عنوان مثال می توان زنجبیل حبه را که با فروش خوبی همراه است با یک تخفیف ویژه در حجم بسیار بیشتری عرضه نمود.

همچنین این امر موجب می شود تا بتوان سایر محصولاتی را که کمتر شناخته شده اند عرضه نموده و فروش خوبی تجربه کرد.

ارسال میوه خشک استوایی به سراسر کشور

اگر چه میوه خشک های استوایی در چند سال اخیر در بسیاری از شهرها خرید و فروش می شوند؛ اما هنوز هم مناطق زیادی وجود دارند که امکان دسترسی کمتری به این محصولات داشته و حتی ممکن است مجبور به خرید با قیمت های بالا و یا کیفیت های پایین تر باشند.

اما استفاده از اینترنت برای حل این مشکل می تواند یک راه حل فوق العاده باشد؛ به ویژه آن که همگام با این روش از فروش، روش های حمل و نقل نیز از تنوع خوبی برخوردار بوده و در روش هایی مانند باربری و حتی حمل بار با قطار هزینه های حمل نیز قابل چشم پوشی خواهد بود.

بنابراین و با توجه یه این که محصولات استوایی در بازار تهران به راحتی در دسترس بوده و همین طور این شهر راه های ارتباطی زیادی با شهرهای مختلف کشور دارد، بنابراین می توان با استفاده از اینترنت و سفارش میوه خشک های تایلندی از شهرهایی چون تهران، از امکان ارسال به سراسر کشور با بهترین شرایط ممکن استفاده نمود.

برندهای مختلف میوه خشک تایلندی حبه

طبیعی است که مانند بسیاری از محصولات در خصوص میوه خشک های تایلندی نیز شرکت های مختلف و برندهای مختلفی فعال باشند که قاعدتاً تمامی آن ها از یک شرایط در زمینه ی کیفیت و قیمت برخوردار نخواهند بود.

حتی این امر می تواند در نوع بسته بندی و شکل و وزن و کیفیت آن نیز وجود داشته باشد.

در واقع اگر چه با توجه به تفاوت زیادی که در روش تولید میوه خشک حبه ای وجود دارد، کیفیت های بسیاری مناسبی از میوه خشک را در این شیوه شاهد هستیم، اما بهتر است در انتخاب برند و مرجع خرید دقت کافی داشته باشیم.

در ایران شرکت هایی مانند رز آفتابی و بازرگانی رحیمی از جمله شرکت هایی هستند که اقدام به واردات میوه خشک های تایلندی و عرضه آن در بازار ایران نموده اند.

پخش باکیفیت ترین میوه خشک های وارداتی

برخی مایلند بدانند که طرز تهیه میوه خشک حبه ای چگونه است و به چه دلیل انواع میوه خشک های حبه از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

در پاسخ به این سؤال باید به دستگاه های خاصی اشاره کرد که در آن انواع میوه به روش فریز درایر(ّ Freeze Dryer)  خشک می شوند و تحت عنوان خشک کن های انجمادی تولید و عرضه می گردند.

همان طور که می دانید خواص میوه های خشک استوایی در کنار طعم و عطر و رنگ مناسبی که دارند موجب می شود تا افراد بیشتری قصد مصرف ان را داشته باشند؛ اگر چه اولویت در برخورداری از فواید این میوه ها، با مصرف تازه ی آن خواهد بود.

در هر صورت امروزه پخش این محصولات در کشور ما نیز با توسعه ی بسیار قابل توجهی همراه بوده و بسیاری از افرادی که در زمینه ی توزیع میوه خشک و خشکبار در فروشگاه های مختلف سطح شهر فعالیت می کنند، به دنبال ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین موارد تولید شده در این حوزه می باشند که در این راستا می توان از روش سفارش اینترنتی استفاده کرد.

فروشگاه اینترنتی میوه خشک تایلندی

امروزه فروشگاه های اینترنتی با توسعه ی بسیاری همراه بوده اند و می توان انواع محصولات را از طریق این مراکز خریداری نمود .

البته بخش قابل توجهی از این محصولات مربوط به مواد غذایی و از جمله انواع میوه خشک و خشکبار است که از تنوع گسترده ای هم به لحاظ کیفیت و هم ارقام مختلف برخوردار هستند.

این امر در ایران نیز دنبال شده و در سایت های مختلف شاهد ارائه میوه های تازه و خشک تولید داخل و حتی موارد خارجی و تایلندی می باشیم.

آلو شابلون اسلایس و حبه، زردآلو خشک، زنجبیل، کرنبری، توت فرنگی اسلایس و درسته، بلوبری، موز، انبه، آناناس رنگی، لیموترش و بسیاری از دیگر میوه خشک ها از جمله مواردی هستند که در این بستر عرضه می شوند.

قیمت هر کیلو میوه خشک حبه

در فرآیند خشک کردن، بخش قابل توجهی از آب میوه و سبزی گرفته می شود و در نهایت میوه ی خشک شده و یا سبزی خشک تولید می گردد.

 اما این که از چند کیلو میوه ی تازه یک کیلو میوه خشک به دست می آید، در مورد میوه های مختلف، با اعداد و نسبت های مختلفی بیان می شود؛ چرا که درصد آب میوه های مختلف و کیفیت های میوه های تازه متفاوت می باشند.

بنابراین قیمت هر کیلو میوه خشک بسته به نوع میوه متفاوت خواهد بود.

این امر همچنین به روش خشک کردن و نوع دستگاه مورد استفاده نیز بستگی دارد و با توجه به این که طرز تهیه میوه های خشک حبه ای با آن چه در دستگاه های حرارتی کابینتی انجام می شود متفاوت است؛ بنابراین کیفیت و در نتیجه قیمت گذاری متفاوتی در مقایسه با انواع مشابه ایرانی خواهند داشت.

امروزه با آشنایی با طرز تهیه میوه حبه ای در ایران، تولید این محصول در شرکت های مختلفی نیز انجام می شود که البته ممکن است با روش تولید محصولات تایلندی متفاوت باشند.

توزیع انواع میوه خشک حبه ارزان قیمت

با توجه به هزینه های بالایی که در روش تولید میوه خشک های انجمادی وجود دارد، بنابراین درصد بسیار قابل توجهی از میوه خشک های ایران را محصولات اسلایس تشکیل می دهند که البته طعم و رنگ و کیفیت مناسبی داشته و با مورد توجه مشتریان در بازارهای جهانی واقع شده اند.

اما با این وجود برخی از تولید کنندگان توانسته اند با استفاده از شیوه هایی مناسب، قیمت تمام شده ی مناسبی در خصوص تولید انواع میوه خشک حبه داشته باشند و بنابراین در توزیع میوه خشک های حبه ای ایرانی نیز موفقیت های خوبی به دست آورند.

همچنین در خصوص میوه خشک هایی مانند توت خشک حبه ای که برای فرآوری مد نظر هستند، امکان تولید با قیمت های ارزان تر و البته کیفیتی مناسب نیز وجود داشته و این امر موجب شده تا شرکت های مختلف برای تولید میوه خشک حبه ای ارزان قیمت نیز سفارش داشته باشند.

عرضه انبه خشک حبه ای و اسلایس خارجی

انبه میوه ای خوش طعم است که در صنایع فرآوری همچون تولید آبمیوه کاربرد زیادی داشته و یکی از طعم هایی مشتریان بسیاری سفارش می دهند همین آبمیوه انبه است.

اما در چند سال اخیر انبه اسلایس شده نیز به بحث فرآوری و صنایع تبدیلی اضافه شده و بنابراین هم در بحث آجیلی و هم فرآوری و تولید محصولاتی همچون انواع کیک و شیرینی، می توان به جای استفاده از اسانس ها از نوع خشک شده ی انبه استفاده کرد.

همچنین نوع خارجی و تایلندی انبه نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته و مشتریان از شهرهای مختلف این محصول را علاوه بر زنجبیل، آناناس، پوملو و دیگر محصولات وارداتی سفارش می دهند.

رقم خارجی این محصول مانند بسیاری از میوه خشک های استوایی به صورت حبه ای و مکعبی و همچنین اسلایس شده تولید می گردد.

در حال حاضر عرضه ی انبه خشک حبه ای و دیگر میوه خشک های ایرانی و استوایی موجب گسترش خرید و فروش ها در بازار آجیل و خشکبار گردیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما