قیمت انواع دستگاه میوه خشک کن صادراتی

در سال های اخیر صنعت تولید انواع میوه خشک در کشور رونق بسیار خوبی یافته و همین امر زمینه ی صادرات و ورود به بازارهای جهانی را نیز فراهم کرده است و همچنین در بحث دستگاه های میوه خشک کن نیز ظرفیت های خوبی برای تولید و تجارت داریم اما قطعاً هر کشور کیفیت، قیمت و شرایط خاصی برای انجام موفق یک معامله ی صادراتی دارد که باید به همه لحاظ مورد بررسی قرار گیرد.

کارگاه ساخت انواع دستگاه میوه خشک کن خانگی

در میان ماشین آلات صنعتی که برای کارخانجات و مراکز تولید بزرگ طراحی و تولید می شوند، برخی از دستگاه ها قابلیت ساخت در سطوح پایین تر نظیر کارگاه و یا حتی خانگی را دارند.

این امر در خصوص دستگاه های خشک کن نیز دیده می شود و بخش قابل توجهی از تولیدات این حوزه به منظور رفع نیاز کاربران خانگی طراحی و ساخته می شوند.

اما دستگاه های خشک کن خانگی به صورت کلی در دو نوع تولید می شوند؛ با کاربری تولید به منظور راه اندازی یک کسب و کار خانگی و نیز دستگاهی که صرفاً کاربرد خانگی داشته و به عنوان وسیله ای برای استفاده در منزل و در اندازه ی کوچک طراحی می شوند.

شاید بتوان گفت مورد دوم در رده ی لوازم خانگی قرار می گیرد و بنابراین در بسیاری از کارگاه ی تولید خشک کن صنعتی، از این مدل ها نمی توان یافت.

بنابراین در  خصوص قیمت میوه خشک کن ویداس یا میوه خشک کن المانی در ابعاد کوچک، مراجعه به شرکت های بزرگ تولید خشک کن چندان گزینه ی مناسبی نیست و در مقابل باید به مراکزی مراجعه کرد که لوازم خانگی دیگر را نیز ارائه می نمایند.

فروشگاه های اینترنتی دیجی کالا از جمله ی این فروشگاه ها محسوب می شوند.

قیمت خرید دستگاه چیپس میوه خانگی

بدون شک وقتی بدانیم بهترین مارک میوه خشک کن خانگی توسط کدام شرکت ارائه شده است، خیلی راحت تر می توانیم نسبت به انتخاب دستگاه اقدام کنیم.

چرا که یک برند زمانی معتبر شده و در لیست بهترین مارک ها قرار می گیرد که قابلیت های مختلف آن توسط مصرف کنندگان و مشتریان زیادی مورد تأیید واقع شده و خریداران زیادی داشته باشد.

اما در این خصوص قیمت میوه خشک کن گوسونیک و دیگر برندها تا چه اندازه مؤثر است و به عبارتی داشتن قیمت پایین می تواند یک برند را در رده ی بهترین ها قرار دهد؟

پاسخ به این سؤال منفی است چرا که تحقیقات آماری خلاف این امر را نشان می دهد و بیشترین تعداد مشتریان قبل از قیمت به امور دیگری فکر می کنند؛ کیفیت و کارایی و اعتبار محصول که همه ی این ها را در یک برند معتبر می توان یافت.

اما در هر صورت برای اطلاع از این موضوع، فروشگاه ها و سایت های مختلفی اطلاع رسانی نموده و بستر برای دسترسی به قیمت های مختلف فراهم است.

قیمت ویژه فروش میوه خشک کن نیمه صنعتی

یکی از عواملی که در قیمت گذاری یک دستگاه تأثیر دارد، میزان صنعتی یا دستی بودن آن است و بنابراین در خصوص دستگاه خشک کن نیز این مسئله تأثیر گذار می باشد.

بنابراین قبل از این که قیمتی اعلام شود، بایستی به درستی بدانیم مشتری به دنبال چه نوع دستگاهی است و چه ابعاد و چه کارایی برای نیاز وی کفایت می کند.

به طور مثال برای یک کارخانه ی با تولید بالا باید به دنبال دستگاه هایی باشیم که بیشترین کار را به صورت اتومات انجام داده و تعداد اپراتور و کارگر کمتری برای نظارت نیاز دارند و در مقابل یک محصول نیمه صنعتی یا دستی می تواند نیاز یک کاربر خانگی را مرتفع نماید.

در هر صورت ابتدا باید نیاز مشتری شناخته شده و دستگاهی متناسب با نیاز وی معرفی گردد.

همچنین زمانی که مشتری بداند بهترین مارک میوه خشک کن چیست، متمایل به خرید همان برند خواهد بود و بعد از آن بحث هایی مانند فروش ویژه جهت کاهش قیمت ها مطرح می شود.

فروش بهترین برندهای میوه خشک کن ایرانی

آیا برای صنعت نوپایی چون خشک کردن میوه در ایران دستگاه های مناسبی تولید می شود یا نیاز کارخانجات مربوطه، توسط شرکت های خارجی تأمین می گردد؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که وضعیت مطلوبی داریم و کارخانجات و گروه های تولیدی مختلفی در کشور به این حوزه راه یافته و توانسته اند ماشین آلات بسیار خوبی تولید نمایند؛ به طوری که نه تنها نیاز داخل را تأمین می کند، که به کشورهای مختلف نیز صادر شده است.

اما بهترین برندهایی که برای این دستگاه می توان نام برند کدام موارد هستند؟ و در ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی چه عواملی موجب مطرح شدن یک برند می شود؟

بی تردید و با توجه به این که این دستگاه ها به منظور تولید میوه ی خشک طراحی می شوند، بنابراین هر برندی که بتواند محصولی تولید کند که در آن انواع میوه و سبزی قابلیت خشک شدن با بالاترین کیفیت را داشته باشد و در میان مشتریان از استقبال بالایی برخوردار شود، جزء بهترین و پرفروش ترین برندهای ایرانی خواهند بود.

کیان هیتر و آراد ماشین از جمله برندهایی هستند که در زمینه ی ساخت این دستگاه ها فعالیت می نمایند.

خرید دستگاه خشک کن میوه به قیمت درب کارخانه

یکی از قابلیت ای ویژه ای که در خرید و فروش محصولات مختلف در دنیای امروز برای مشتریان ایجاد شده، فروش مستقیم و بدون واسطه از کارخانه است و این امر از دستگاه های کوچک خانگی تا ماشین آلات بزرگ صنعتی را در بر گرفته است.

در واقع تولید کنندگان در دسترس قرار گرفته اند و برای ارتباط با یک کارخانه دار معتبر دیگر نیازی به واسطه ها نیست و این امکان به کمک اینترنت و دنیای مجازی بسیار آسان تر از گذشته قابل انجام است.

بنابراین برای مشتریانی که به دنبال تهیه ی محصولی مانند میوه خشک کن خانگی بزرگ و کوچک هستند و یا برای کارخانه ی تولیدی خود در پی بهترین قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی می گردند، یک راه ساده و پراستفاده ایجاد شده که خرید به قیمت کارخانه را ممکن کرده است.

فروشندگان بزرگ دستگاه خشک کن میوه در تهران

با توجه به موقعیت خاص شهر تهران در زمینه ی واردات، تولید و خرید و فروش محصولات و به طور کلی موقعیت ویژه ی اقتصادی آن، بسیاری از فروشندگان را در بازار این شهر می توان یافت؛ از محصولات رایج و آشنای قدیمی گرفته تا محصولاتی که سابقه ی عرضه ی آنان در بازار چندان قابل توجه نیست.

بنابراین بسیار طبیعی است که برای دست یافتن به بهترین قیمت ها نیز، مشتریان به دنبال یافتن عرضه کنندگان در این شهر باشند و به طور مثال برای قیمت دستگاه سبزی خشک کن خانگی، تهران را انتخاب نمایند.

همچنین برای برندهای خارجی مانند قیمت میوه خشک کن بوش و قیمت میوه خشک کن فلر، قاعدتاً این شهر در اولویت انتخاب های بسیاری از افراد قرار دارد.

اما بزرگ ترین فروشندگان خشک کن میوه در این شهر چه کسانی هستند؟

بی شک پاسخ به این سؤال نیازمند بررسی آمار خرید و فروش ها و درصد استقبالی است که از هر برند خاص در بازار وجود دارد؛ اما به طور کلی شرکت هایی مانند پیشرو صنعت، زاگرس ماشین، کیان هیتر و آراد را می توان از جمله فعالان این حوزه در تهران و کرج نام برد.

جدید ترین قیمت های فروش دستگاه خشک کن میوه

تغییر قیمت ها در ایران امر متداول و معمولی است و این امر در حوزه ی ساخت ماشین آلات صنعتی نیز دیده می شود و دلیل آن هم وارداتی بودن برخی دستگاه ها و یا مواد اولیه ی تولید آن هاست.

بنابراین برای خرید یک دستگاه بایستی از قیمت روز آن اطلاع داشته باشیم که در این خصوص اینترنت و سایت های اینترنتی بسیاری فعال بوده و دسترسی به این موضوع بسیار آسان بوده و می توان جدیدترین و به روزترین دستگاه ها را با قیمت های روز، مشاهده کرد.

همچنین برای کسانی که به دنبال محصولی کار کرده و ارزان هستند نیز امکانات خوبی فراهم شده و به طور مثال می شود قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم را نیز در همین فضا پیدا کرده و برای سفارش بهترین مدل موجود، تصمیم گیری کرد.

اما برای این که بدانیم آیا قیمت میوه خشک کن صنعتی مناسب است یا خیر، باید به کارایی دستگاه دقت کنیم و بنابراین به صرف پایین تر بودن نرخی که توسط یک شرکت خاص اعلام می شود، نمی توان نسبت به ایده آل بودن انتخاب برای خرید اطمینان داشت.

عرضه بدون واسطه دستگاه خشک کن میوه در کشور

همه ی ما می دانیم که در بسیاری از موارد با ارتباط مستقیم بین تولید کننده و خریدار شرایط ایده آلی جهت انجام معامله ایجاد می شود که به نفع هر دو طرف بوده و رضایت هر دو را تأمین می کند.

در واقع عرضه بدون حضور واسطه ها و دلالان، یک معامله ی استاندارد و رضایت بخش را جلو می برد؛ چیزی که امروزه برای سفارش دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی و صنعتی نیز به راحتی ممکن بوده و از این روش، تعداد کاربران زیادی برای سفارش محصولات مختلف در سراسر جهان استفاده می کنند.

برخی از مزیت های عرضه مستقیم دستگاه خشک کن میوه

  • ارائه ی قیمت های مناسب
  • دسترسی به برندها و کیفیت های مناسب
  • امکان درخواست سفارش تولید یک محصول با بهترین شرایط ممکن
  • افزایش تعداد معاملات

توزیع کنندگان دستگاه خشک کن میوه در سراسر ایران

با توجه به این که تعداد زیادی از تولید کنندگان صنعتی در سراسر ایران و جهان فعالیت می کنند، بنابراین طبیعی است که تعداد توزیع کنندگان محصولات تولید شده توسط آن ها نیز قابل توجه باشد.

حال بسته به اعتبار و میزان تولید هر برند، تعداد این پخش کنندگان و نمایندگان متفاوت خواهد بود.

در مورد دستگاه ها و تجهیزاتی که برای ورود به صنعت خشک کردن میوه و سبزیجات مورد نیاز است نیز وضعیت یکسانی وجود دارد و تعداد افراد زیادی در زمینه ی طراحی و ساخت وارد شده اند.

در ایران شهرهای اصفهان، تهران، مشهد و کرج از جمله تولید کنندگان این محصول به شمار آمده و راه را برای خرید محصولی داخلی و ارزان قیمت هموار نموده اند.

در کنار برندهای ایرانی، توزیع کنندگان برندهای خارجی نیز به چشم می خورد؛ از میوه خشک کن گرند، فلر، سایا، دلمونتی و بسیاری دیگر.

تمامی موارد بیان شده را به صورت یک جا و در یک بازار می توان مشاهده کرد و آن هم بازار فضای مجازی و اینترنت است.

تفاوت انواع دستگاه خشک کن میوه در چیست؟

تا کنون به منظور خروج آب انواع میوه و سبزی و تبدیل آن به محصولی خشک، دستگاه های مختلفی ساخته شده است که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند.

اما تفاوت انواع دستگاه خشک کن در چیست و چه فاکتورهایی دو دستگاه تولید دو شرکت متفاوت را از هم متمایز می کند؟

در پاسخ به این سوال دو موضوع وجود دارد یکی این که خود دستگاه جزء کدام یک از دستگاه های این حوزه می شود، کابینتی یا انجمادی، خورشیدی یا مایکروویو و یا نوعی دیگر.

از طرفی تمامی دستگاه هایی که به ساخت یک دستگاه خاص مانند کابینتی مشغول هستند نیز شرایط کاملاً یکسانی در تولید ندارند، ابعاد دستگاه، مواد مورد استفاده برای ساخت بدنه و سینی های داخل دستگاه، مجهز بودن یا نبودن دستگاه به سیستم گردش هوای یکنواخت که باز کیفیت انجام این کار نیز مهم است، میزان بازده دستگاه و در واقع میزان خروجی و کیفیتی که در ازای انرژِی و هزینه ی صرف شده نتیجه می دهد چقدر است و بسیاری از موارد دیگر در این زمینه قابل بررسی است.

بنابراین قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی دلمونتی و دیگر برندها بر مبنای ویژگی های کیفی و عملکردی دستگاه نیز اعلام می گردد.

تهیه شیک ترین مدل های دستگاه خشک کن میوه

اگر چه در مورد دستگاه های صنعتی مسائلی مانند کارایی و عملکرد به بهترین شکل ممکن مد نظر بوده و البته روش کار به صورتی که بهترین بازده را در مقابل کمترین مصرف انرژی داشته باشیم و مواردی مانند شیک بودن دستگاه چندان مطرح نیست، اما برای دستگاهی با کاربری خانگی این ویژگی مهم است.

و برای بسیاری از مشتریان خانگی اهمیت دارد که علاوه بر بحث کیفیت، به لحاظ ظاهری نیز دستگاهی شیک و زیبا را سفارش دهند.

در واقع طراحی دستگاه های شیک در کنار طرز استفاده از میوه خشک کن به شیوه ای آسان برای کاربران خانگی می تواند گزینه  ای مهم به منظور افزایش فروش باشد.

بنابراین به جای این که به فکر کاهش قیمت میوه خشک کن دسینی و دیگر برندها باشیم، بهتر است به مواردی فکر کنیم که مشتریان بیشتر مد نظر قرار می دهند و آن کیفیت و البته زیبایی دستگاه است و بعد مباحثی مانند قیمت مورد توجه باشد.

خرید و فروش دستگاه خشک کن میوه در کشور

ورود دستگاه های صنعتی به کارخانجات، کارگاه ها، مراکز خدماتی مانند رستوران ها و هتل ها و در نهایت مصارف خانگی، عامل راحت تر شدن کارها و آسایش بسیاری شده است.

به طور مثال در آشپزخانه وسایل برقی و صنعتی زیادی مشاهده می شود که تنوع بسیار بالایی دارند.

دستگاه های خشک کن نیز یکی از مواردی است که نه تنها برای تولیدات کارخانجات بزرگ قابلیت کاربرد بالایی دارد، بلکه برای مصارف خانگی نیز پیشنهادی ایده آل محسوب می شود؛ چرا که می توان با استفاده از آن علاوه بر جلوگیری از دور ریخته شدن میوه ها و خشک کردن آن ها، محصولاتی مانند سبزی، پیاز، قارچ و حتی لواشک را نیز خشک کرد.

اما قیمت ها برای این دستگاه نیز متفاوت است و به طور مثال برندی مانند قیمت میوه خشک کن پارس خزر، با قیمت دستگاه میوه خشک کن فوما با در نظر گرفتن نوع برند، نحوه ی کار دستگاه، ابعاد، مواد به کار رفته در بدنه و موارد دیگر فرق می کند.

ملاحظه می کنید که خرید و فروش این دستگاه ها با توجه به کاربری های متفاوتی که دارد، می تواند بازار پر رونقی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما