قیمت دستگاه اسلایسر میوه ویژه کارخانه

دستگاه اسلایسر میوه ویژه کارخانه های مختلف صنایع غذایی و حتی مواردی چون رستوران هاست که با توجه به کیفیت، مدل و ابعاد با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شود و توانسته تأثیر بسیار خوبی در افزایش کیفیت و کاهش نیروهای کار مورد نیاز برای برش دادن و اسلایس محصولات داشته باشد.

قیمت فروشگاهی دستگاه اسلایسر میوه

با در نظر گرفتن به کاربردهای متعددی که برای انواع دستگاه اسلایسر در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی وجود دارد، مدل های تولید شده توسط برندهای سازنده ی این دستگاه، در فروشگاه های مجازی و حقیقی ارائه می شود.

بدون شک توجه به این که محصول را برای چه سطحی و برای برش دادن یا قطعه قطعه کردن چه حجمی از محصول خریداری می کنیم، ابعاد و کارایی های متفاوتی از آن را می بینیم.

بنابراین قبل از طرح قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام و دیگر محصولات، باید به کارایی و ظرفیتی که برای کار در نظر داریم توجه داشته باشیم.

همچنین مسائلی از جمله برندگی تیغه ها، تنوع آن ها به لحاظ انواع برش ها و عدم زنگ زدگی و دوام آن ها نیز بایستی مورد توجه باشد.

میوه ها، قارچ، سبزیجات، ترشیجات، مواد پروتئینی همچون کالباس از جمله مواردی هستند که در کارخانجات مختلف صنایع غذایی به منظور استفاده در خط تولید و یا مراکزی چون رستوران ها کاربرد دارند.

خرید دستگاه میوه خرد کن نیمه صنعتی

یکی از تفاوت های دیگری که برای انواع دستگاه برش میوه ها می توان بیان کرد، بحث صنعتی یا نیمه صنعتی بودن و یا حتی دستی بودن آن است که هر کدام می تواند بسته به نیاز مشتری و شرایط استفاده ی وی از دستگاه، بهترین انتخاب موجود باشد.

این امر همچنین در بحث ظرفیت نیز وجود داشته و در هر کدام از انواع بیان شده، ظرفیت های مختلفی تولید می شود.

اما برای این که بتوان بهترین مورد را خریداری کرد بایستی تحقیق و بررسی پیرامون برندها و دستگاه های مختلف موجود انجام شده و همچنین از راهنمایی های کارشناسان فروش هر برند بهره گرفت.

وجود اینترنت و فعالیت های مناسبی که فروشگاه ها و سایت های اینترنتی ارائه داده اند، مسیری مناسب برای این بررسی و انتخابی آگاهانه فراهم کرده است؛ کافی است از اعتبار سایت و فروشگاه اطمینان حاصل کرده و سپس خرید انجام گیرد.

برندهای معتبر دستگاه اسلایسر میوه

اما چگونه می توان برندهای معتبر این دستگاه را شناسایی کرد؟ جهت رسیدن پاسخی درست به این سؤال یکی از بهترین گزینه هایی که وجود دارد، مراجعه به مصرف کنندگان قبلی و افرادی است که این محصول را خریداری نموده و مورد استفاده قرار داده اند.

اسلایسر و ورقه کن میوه معمولاً به همراه تجهیزات دیگری چون دستگاه خشک کن خریداری می شود و بنابراین مراجعه به کارگاه های میوه خشک کنی و بررسی سطح رضایت مندی آن ها از دستگاه های موجود، می تواند ما را به نتایج خوبی برساند.

البته اسلایسر برای موارد متعددی استفاده می شود و به عنوان مثال دستگاه اسلایسر خیارشور گزینه ای مناسب برای رستوران ها، هتل ها و تمامی مراکزی است که در زمینه ی تهیه و سرو غذا فعالیت می کنند.

در هر صورت بررسی نظرات مشتریان در این خصوص مناسب است و می تواند ما را در انتخاب درست یاری کند.

فروش انواع دست دوم اسلایسر میوه

یکی از انواع اسلایسر خارجی که مورد بسیار خوبی برای استفاده در کارگاه ها و کارخانه های میوه خشک کنی است، برند هالد است که محصول کشور سوئد بوده و در ظرفیت های همچون RG 100، RG 200 و RG 500 تولید و وارد کشور می شود.

البته این دستگاه برای ظرفیت های بالا گزینه ی مناسبی است و بنابراین در مقایسه با اسلایسر های دستی و یا برخی از دیگر برندهای وارداتی، قیمت بالاتری دارد؛ اما در مواری که بتوان اسلایسر هالد دست دوم استفاده کرد نیز شرایط مطلوبی برای خرید فراهم خواهد شد.

برای این منظور می توان از اینترنت استفاده کرد و با مراجعه به تبلیغات و مواردی که برای فروش محصولات دست دوم ارائه می شود، گزینه های خوبی پیدا کرد.

فروش فوق العاده به همراه تخفیفات ویژه دستگاه اسلایسر میوه

شکی نیست که هر چه تعداد مشتریان یک برند بیشتر باشد، میزان فروش افزایش یافته و موفقیت بیشتر می شود.

در این راستا بایستی بر روش های مختلف و البته مؤثر جذب مشتری در دنیا اشراف داشته و بتوان چنین شرایطی را فراهم کرد.

همان طور که می دانید ساخت دستگاه اسلایسر در صنعت، کمک زیادی به کارخانه های مختلف کرده و کارهایی که در گذشته تنها به صورت دستی و با به کار گیری چندین نیروی انسانی انجام می شد، امروزه به کمک یک دستگاه و در سرعت بالاتری صورت می گیرد.

بنابراین با توجه به نیاز بالایی که برای این دستگاه وجود دارد، در صورت تولید محصولی با کارایی بالا و همزمان استفاده از روش های تبلیغی نظیر ارائه ی تخفیفات وِیژه در مناسبت های خاص و فروش ویژه، می توان تعداد معاملات بیشتری رقم زد.

این امر با وجود اینترنت و سایت های اینترنتی و البته شبکه های اجتماعی مختلف، کاری آسان و کم هزینه تر از دیروز بوده و می تواند مشتریان زیادی را برای سفارش انواع دستگاه از جمله اسلایسر تایوانی راغب نماید.

لیست شرکت های پخش کننده دستگاه اسلایسر میوه

یکی از دستگاه هایی که بدون شک در کارخانه های مختلفی که با انواع میوه و سبزی به عنوان مواد اولیه ی تولید سر و کار دارند مورد نیاز است، دستگاه اسلایسر صیفی جات و میوه جات می باشد که خود انواع متنوعی دارد.

اما شرکت های متعددی در رابطه با ساخت و ارائه ی مدل های مختلف فعال هستند که بدون تردید انتخاب بهترین نمونه های موجود، بر کیفیت محصول تولید شده تأثیر گذار خواهد بود.

بنابراین بایستی با مراجعه به لیست تولید کنندگان و پخش کنندگان این محصول، موارد موجود را بررسی نموده و موردی متناسب با نوع نیاز انتخاب کرد.

بدیهی است که هر چه قطعات به کار رفته برای تولید این دستگاه بهتر و با کیفیت تر انتخاب شود، با گذشت زمان از کارایی دستگاه کاسته نشده و می توان بیشترین سطح رضایت را تجربه کرد.

به عنوان مثال و با توجه به این که کار اسلایس کردن و برش توسط تیغه های دستگاه انجام می شود بنابراین یکی از مهمترین قطعات در این دستگاه همین تیغه ها بوده و بایستی از بهترین مواد انتخاب شوند.

همچنین در مورد اسلایسر میوه و سبزیجات و با توجه به این که تیغه ها به طور مداوم با آب و رطوبت موجود در مواد سرو کار دارند، بحث مقاومت در برابر زنگ زدگی نیز اهمیت زیادی خواهد داشت.

خرید دستگاه اسلایسر میوه به قیمت درب کارخانه

اگرچه امروزه کیفیت حرف اول را می زند و درصد بالایی از مشتریان با  تکیه بر معیارهای کیفی، محصول مورد نظر را برای خرید و سفارش انتخاب می کنند؛ اما روش های خوبی نیز برای ارائه ی قیمت های دست اول و مناسب ایجاد شده است.

به عنوان مثال ارائه قیمت دستگاه خشک کن میوه و تمامی تجهیزات وابسته به آن نظیر اسلایسر، با کمک اینترنت و با ایجاد لینک مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده با نرخ های درب کارخانه امکان پذیر شده است.

و موجب شده تا مشتری بتواند بدون دغدغه ی حضور واسطه ها و تأثیر آن ها بر کیفیت و قیمت، انتخابی درست و آگاهانه را تجربه نماید.

البته ارائه ی محصولات در نمایشگاه های سالانه و فصلی نیز از دیگر روش هایی است که به دسترسی به قیمت های مستقیم کمک می کند؛ اما زمان آن کوتاه و از نظر سطح ارائه نیز محدود به یک منطقه ی خاص خواهد بود.

در حالی که سایت های اینترنتی به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در خصوص معرفی محصولات و خدمات فعالیت می کنند.

مشخصات دستگاه اسلایسر میوه با کیفیت بالا

برای این که یک خرید رضایت بخش از دستگاه میوه خرد کن و اسلایسر داشته باشیم بایستی خرید و سفارش خود را با توجه به چه معیارهایی نهایی کنیم؟

پاسخ درست به این سؤال زمانی محقق می شود که در ابتدا بدانیم نیاز ما برای چه سطحی از کار و با چه کیفتی است و بعد متناسب با آن اقدام به سفارش دستگاه نمائیم.

به طور مثال این که دستگاه خشک کن چه ظرفیتی دارد و بنابراین چه دستگاه اسلایسری برای آن مناسب است مهم است؛ و به طور مثال خرید یک دستگاه بالای ده میلیون تومانی برای یک خشک کن ۳۰ کیلویی توجیه اقتصادی نخواهد داشت و در واقع هزینه ای بالاتر از خود دستگاه خشک کن را به خرید اسلایسر اختصاص داده ایم.

مگر آن که قصد توسعه ی کار و خرید دستگاه های خشک کن با ظرفیت بالاتر را داشته باشیم.

اما مشخصات یک دستگاه اسلایسر با کیفیت بالا شامل چه مواردی است؟

  • کیفیت مناسب مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده در دستگاه
  • قدرت برندگی تیغه ها
  • برخورداری از چندین تیغه برای برش های مختلف و ضخامت های متفاوت
  • عدم زنگ زدگی تیغه ها در طول زمان
  • میزان مصرف انرژی

از جمله مواردی است که باید در خرید این محصول مورد توجه قرار گیرد.

تفاوت انواع دستگاه اسلایسر میوه

شرکت های سازنده ی دستگاه های اسلایسر چیپس میوه، مدل ها و انواع مختلفی از این دستگاه را تولید و ارائه نموده اند.

به عنوان مثال مانند بسیاری از ماشین آلات صنعتی، این دستگاه نیز در انواعی چون دستی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید می شوند که هر کدام برای استفاده در سطح متناسب با خود بهترین انتخاب خواهند بود.

همچنین از حیث مواد مورد استفاده برای تولید دستگاه نیز تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

ابعاد دستگاه، ظرفیت، کارایی، قدرت موتور و میزان مصرف انرژی، تعداد تیغه ها و قدرت برندگی و تنوع آن ها نیز از دیگر مواردی است که در این خصوص می توان به آن اشاره کرد.

خرید دستگاه اسلایسر میوه در جدید ترین طرح های تولیدی

یکی از فرصت های ویژه ای که به تولید کننده امکان فروش بیشتر را می دهد، تولید جدیدترین طرح ها و مدل ها و ارتقای محصولات قبلی است.

چرا که مشتریان امروزی به دنبال بهترین ها هستند و این امر در خصوص دستگاه های صنعتی و با توجه به اهمیتی که انتخاب کیفیت و کارایی دستگاه بر روند تولید محصولاتشان دارد، با جدیت بیشتری دنبال می شود.

بنابراین درمورد اسلایسر دستی قارچ و دستگاه های برش صنعتی میوه و سایر محصولات مشابه نیز چنین واقعیتی انکار ناپذیر بوده و شرکت سازنده ای موفق است که بتواند متناسب با زمان و نیاز مشتریان خود، محصولات خود را به بالاترین سطح کیفیت برساند و بتواند مشتریان خود را اقناع کند.

بزرگ ترین بازار فروش دستگاه اسلایسر میوه در تهران

نیاز به بیان نیست که کارخانجات زیادی در شهرهای بزرگ صنعتی نظیر تهران فعالیت می کنند که برای راه اندازی و یا توسعه ی خط تولید خود، نیاز به دستگاه های صنعتی مختلفی دارند.

و از آن جایی که بخش عمده ای از این کارخانجات را کارخانجات مواد غذایی تشکیل می دهد،  بنابراین بسیاری از ماشین آلات به منظور استفاده در این بخش طراحی می شوند.

اما زمانی که صحبت از مواد غذایی می شود، طیف گسترده ای از محصولات را در بر می گیرد که انواع میوه و سبزی و صیفی جات بخش قابل توجهی از آن را تشکیل می دهند.

مصرف این مواد نیز در کارخانجات صنعتی و بزرگ بدون شستشو، احتمالاً پوست گیری و در نهایت قطعه قطعه کردن و برش و اسلایس امکان پذیر نیست.

بنابراین ارائه ی قیمت دستگاه خرد کن ترشیجات و میوه و سبزی، مورد توجه بسیاری از کارخانه داران بوده و در صورت ارائه بهترین کیفیت و کارایی ها، مشتریان بسیار زیادی دارد.

اما با توجه به گستردگی این کارخانجات در تهران، می توان بزرگ ترین بازار فروش این دستگاه ها را به همین شهر منتسب دانست.

عرضه بدون واسطه دستگاه اسلایسر میوه در کشور

دستگاه اسلایسر را می توان یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های صنعتی مورد استفاده در صنایع غذایی عنوان کرد؛ چرا که بیشتر مواد اولیه ی مورد استفاده در این کارخانجات به برش و اسلایس شدن نیاز دارند.

حال این اسلایس شدن می تواند در شکل های مختلفی نظیر حلقه ای، رنده ای، حبه ای یا خلالی انجام گیرد.

به عنوان مثال کارخانجات تولید چیپس سیب زمینی قطعاً به این دستگاه نیاز دارند تا بتوانند حجم بالایی از محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن و با ضخامتی مشخص برش بزنند و وارد خط تولید نمایند.

اما در خصوص قیمت دستگاه اسلایسر سیب زمینی روش هایی برای دسترسی به بهترین موارد موجود وجود دارد که از آن جمله عرضه ی بدون واسطه ی آن است که امروزه با بستری که اینترنت در کشور و جهان ایجاد کرده، این کار به راحتی امکان پذیر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما