فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی استاندارد

انتخاب دستگاه میوه خشک کن صنعتی استاندارد، یکی از مهم ترین ملاک هایی است که برای تولید محصولی با کیفیت و با بازدهی بالا لازم است مورد توجه قرار گیرد و بنابراین از لیست شرکت های فروش این محصول بایستی مناسب ترین مورد را انتخاب کرد.

لیست قیمت انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه های مختلفی برای خشک کردن انواع میوه و سبزیجات طراحی و ساخته شده است که هر کدام می تواند برای افراد مختلف مناسب ترین گزینه باشد.

اما در ایران این دستگاه ها بیشتر به انواع کابنتی اختصاص دارند؛ ماشین آلاتی که در عین ارزان بودن، محصولات را با کیفیت مناسبی خشک می کنند و بنابراین بسیار مورد توجه هستند.

اما انواع این دستگاه ها با توجه به ظرفیت، مواد اولیه، شرکت سازنده و کیفیت و استانداردهای مورد توجه در ساخت، با اعداد متفاوتی در لیست قیمت ارائه می شوند.

به طور مثال قیمت دستگاه میوه خشک کن دو کابین بسته به تعداد سینی و ظرفیت آن متفاوت است و بر حسب این که ۲۰۰ یا ۳۰۰ و یا هر وزن دیگری است، نرخ های متفاوتی برای فروش آن ارائه می شود.

تولید دستگاه خشک کن اتوماتیک

اما دستگاه های خشک کن به لحاظ نوع کارکرد نیز انواع متفاوتی دارند؛ به طور مثال صنعتی، خانگی و نیمه صنعتی بودن از جمله مواردی است که در ساخت این دستگاه ها لحاظ می شود.

کاملاً واضح است که در صورت استفاده از خشک کن های اتوماتیک در یک کارگاه میوه خشک کنی، به لحاظ مدیریت هزینه ها و نیروی انسانی و حتی افزایش کیفیت کار، می توان نتایج بهتری گرفت.

اما این میزان سرمایه ی تولید کننده و اهداف وی در تولید و فروش است که تعیین می کند کدام دستگاه بهترین مورد برای انتخاب و سفارش خواهد بود.

راه اندازی کارخانه تولید میوه خشک

بیان شد که دستگاه های مختلف و ظرفیت های گوناگونی برای انواع دستگاه خشک کن وجود دارد و هر کدام مشتریان خود را دارد.

اما برای راه اندازی یک کارخانه قاعدتاً باید از خشک کن های بزرگ استفاده کرد و البته تجهیزات دیگری نظیر دستگاه اسلایسر میوه نیز مورد نیاز خواهد بود.

خوشبختانه برای کار با دستگاه های با ظرفیت متفاوت، تجهیزات جانبی نیز ظرفیت ها و مدل های مختلفی دارند که این امر در خصوص اسلایسر، هسته گیر، دستگاه شستشو و مواردی از این دست نیز وجود دارد.

قطعاً هر چه یک کارخانه تجهیزات به روز تر و استاندارد تری در خط تولید خود استفاده نماید، کیفیت و بازدهی بیشتری خواهد داشت؛ البته به شرط آن که قبل از هر چیز شرایط فروش و عرضه ی محصولات به بازار نیز به خوبی بررسی شده باشد.

عرضه خشک کن برای انواع میوه و سبزی

یکی از نکات ویژه ای که در ساخت و عرضه ی انواع خشک کن در کشور وجود دارد، تنوع بالای تولید محصول در آن است؛ به طوری که علاوه بر انواع میوه های داخلی و خارجی، سبزیجات، صیفی جات و انواع گیاهان دارویی نیز در آن قابلیت خشک شدن و عرضه به بازار دارند.

دستگاه خشک کن گوجه فرنگی از جمله مواردی است که در این باره مورد استفاده قرار می گیرد و گوجه ای که  تا دیروز تنها به شکل سنتی و آفتاب خشک تولید می شد، در این دستگاه با کیفیتی بهتر و با کنترل بیشتر بهداشت قابل تولید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما