فروش اینترنتی میوه خشک در انواع وارداتی و ایرانی

یکی از قابلیت های ویژه ای که فروش اینترنتی انواع میوه خشک ایرانی و وارداتی دارد امکان عرضه ی محصولات در سطح جهانی است؛ مسئله ای که باعث می شود مشتری خارجی بدون واسطه و با بهترین قیمت و کیفیت قابلیت سفارش داشته باشد و در نتیجه بازار صادرات نیز رونق بگیرد.

فروشگاه آنلاین میوه های مخلوط خشک اسلایس

معمولاً با توجه به موقعیت پایتخت، بسیاری از محصولات جدید و کمتر شناخته شده در بازار تهران عرضه می شوند و به همین دلیل فروش عمده میوه خشک در تهران با توجه به عرضه ی چند ساله ی آن رواج زیادی دارد.

و البته علی رغم  فروش میوه خشک در بسیاری از شهرهای ایران، هنوز شهرهای زیادی هستند که امکان خرید این محصول را به راحتی ندارند.

بنابراین استفاده از فروشگاه آنلاین می تواند راه حل خوبی برای این دست از مشتریان باشد و بتوانند انواع محصولات خشک شده در حوزه را خریداری نمایند.

میوه های خشک عرضه شده در این فروشگاه ها معمولاً به صورت بسته بندی های ساده و معمولی یا شیک و لوکس انجام می شود.

این بسته بندی ها می تواند هم شامل میوه خشک های تک و ساده همچون موز، سیب، هلو، کیوی، توت فرنگی و مواردی از این دست باشد و یا به صورت مخلوطی از آن ها به فروش رسد.

عرضه آلو شابلون حبه و اسلایس ایرانی

آلو خشک یکی از خشکبارهایی است که بسیاری از افراد از خوردن آن لذت می برند و همین طعم عالی در کنار خواص آن موجب شده تا در طبخ بسیاری از غذاها و خورشت ها نیز کاربرد وسیعی داشته باشد و نه تنها بازار داخل که صادرات این محصول نیز موقعیت خوبی داشته باشد.

اما با تولید میوه خشک به صورت صنعتی، نوع دیگری از خشک شده ی آلو نیز به بازار آمد و تنوع بسیار خوبی به این حوزه بخشید؛ آلو اسلایس شده و چیپسی که بعد از هسته گیری و برش های حلقوی، وارد دستگاه خشک کن شده و بعد از مدت زمانی مشخص و گرفته شدن درصد مشخصی از آب آن، به صورت اسلایس میوه خشک آماده می گردد.

این نمونه خشک کردن همچون آلوی با هسته ی خشک، بازار بسیار خوبی دارد و به همین دلیل جزء پرفروش ترین محصولات بوده و مشتری میوه خشک متقاضی خرید این محصول در ایام مختلف سال است.

بنابراین مانند نمونه های خشک شده ی متداول و سنتی آن یکی از بهترین مواردی است که به خریدار میوه خشک جهت صادرات پیشنهاد می شود.

شرایط خرید تضمینی میوه خشک

با توجه به این که صنعت خشک کردن روش بسیار خوبی برای جلوگیری از ضایعات میوه جلوگیری از زحمات باغداران و فعالان بخش کشاورزی بوده و از طرفی سود بالایی نیز دارد، بنابراین بسیاری از افراد مایلند وارد این حرفه شوند.

اما نگرانی عمده ای برای بسیاری از آن ها در ابتدای کار وجود دارد و آن این که آیا بعد از شروع به کار، می توانند محصول خود را به بازار بفروشند و متضرر نخواهند شد؟

در کنار تمام روش های تبلیغاتی و بازاریابی که برای توزیع و فروش محصولات میوه خشک وجود دارد، برای این دست از افراد در این سایت میوه خشک پیشنهاد ویژه ای وجود دارد و آن خرید تضمینی چیپس میوه است؛ آن هم برای افرادی که قصد خرید دستگاه را دارند و با توجه به این که یکی از زمینه های فعالیت این سایت فروش میوه خشک کن است این شرایط برای آن ها مهیاست.

در این صورت با سفارش دستگاه از سایت و تضمین خریدی که به محصولات تولید شده توسط آن ها داده می شود، شرایط بسیار خوب و امیدوار کننده ای برای شروع به کار برایشان بوجود خواهد آمد.

پخش هلو زعفرانی اسلایس

هلو جزء خوش عطر و خوش طعم ترین میوه های ایرانی است که در انواعی چون سفید و زعفرانی کشت می شود و بنابراین خشک شده ی آن نیز ارقام مختلفی دارد.

هلو زعفرانی اسلایس یکی از بهترین هلو خشک هایی است که توسط تولید کنندگان مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

به طور کلی برای خرید میوه خشک عمده کیفیت ها و ارقام متنوعی وجود دارد و هلو اسلایس خشک شده جزء مواردی است که برای ترکیب های چند میوه ای نیز انتخاب عالی و فوق العاده ای محسوب می شود.

بدون شک با در نظر گرفتن حجمی که برای پخش و توزیع در نظر گرفته می شود و میزان محصولی که سفارش داده می شود، قیمت فروش عمده میوه خشک متغیر خواهد بود و اگر هلو را در فصل خودش به صورت سفارشی درخواست تولید دهیم، قیمت های مناسب تری برای خرید خواهیم پرداخت.

لیست قیمت میوه خشک صادراتی

یکی از پتانسیل های فوق العاده ی ایران برای صادرات، انواع خشکبار و میوه خشک است که می تواند ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد و آمارهایی که تا کنون در این زمینه اعلام شده و البته ظرفیت های بالایی که برای توسعه ی این بخش داریم، این ادعا را ثابت می کند.

همان طور که می دانید میوه جزء موادی است که مصرف آن برای افراد مختلف جامعه ضروری است و یکی از بهترین مواردی که در نبود میوه ی تازه می تواند جانشین خوبی باشد، خشک شده ی میوه جات است.

اما لیست قیمت انواع میوه خشک را بر اساس عوامل مختلفی تعیین کرده و به مشتریان صادراتی ارائه می نمایند؛ از بحث های اولیه و با در نظر گرفتن این که هر کیلو میوه چقدر میوه خشک میدهد و یا کیفیت محصول در چه حدی است گرفته تا احتساب هزینه های حمل و نقل و احیاناً  گواهی هایی که لازم است در گمرک اخذ شود.

البته اعلام قیمت میوه خشک مخلوط نیز می تواند یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان صادراتی باشد؛ چرا که با توجه به فصل، امکان تغییر میوه های مخلوط وجود داشته و همین امر می تواند در خصوص تأمین بار در طول سال کمک کننده باشد.

فروش بهترین میوه خشک در شیراز

اگر چه انواع میوه خشک با قیمت بالایی در بازار عرضه می شود؛ اما این قیمت ها برای توریست ها و مسافران خارجی در بسیاری از موارد اعداد مناسبی به نظر می رسد و به همین دلیل فروش میوه خشک شیراز و دیگر شهرهای توریستی یک موقعیت عالی برای عرضه ی بیشتر و پر رونق تر محصولات محسوب می شود.

البته تنها میوه خشک های ایرانی برای مسافران خارجی ایده آل و ویژه نبوده و در برخی موارد میوه خشک حبه ای نیز طرفداران بسیاری دارد.

همچنین ارائه ی این محصولات در بسته بندی های ویژه به خصوص اگر با بهره گیری از هنر ایرانی طراحی و تولید شده باشند، می تواند تأثیر زیادی در جذب مشتری خارجی برای خرید به عنوان سوغات داشته باشد.

بسته بندی های خاتم و چوبی با طرح های اصیل ایرانی از جمله ی پیشنهادات برای این کار هستند.

بازار انواع میوه خشک حبه ای تایلندی

امروزه مشتریان به دنبال خرید محصولاتی هستند که متنوع و جدید است؛ یا در بحث نحوه ی تولید و یا نحوه ی عرضه و ارائه ی آن.

بنابراین و با توجه به این که تا چند سال پیش و قبل از تولید دستگاه های خشک کن، میوه جات خشک معمولاً محدود به موارد خاصی همچون قیسی، توت یا انجیر محدود می شدند و اکنون با کمک صنعت به تعداد قابل توجهی گسترش یافته اند، اکنون مشتریان این محصولات، گزینه های متنوع تری برای خرید دارند.

همچنین علاوه بر چیپس میوه ای که با کمک دستگاه های حرارتی تولید می شوند، انواع دیگری نیز وجود دارند که شیوه ای متمایز و متفاوت دارند و همین امر باعث می شود از نظر شکل ظاهری و کیفیت متفاوت باشند.

میوه خشک های تایلندی از جمله ی این محصولات هستند که در خارج از کشور تولید و با استفاده از روش های قانونی و یا مسیرهای غیر قانونی وارد کشور می شوند و توانسته اند نظر درصد قابل توجهی از مشتریان را جذب کنند.

فروش اینترنتی چیپس میوه نیز کمک شایانی به توزیع گسترده و عمده ی انواع محصولات از جمله محصولات استوایی نموده است.

توزیع انجیر اسلایس مرغوب

انجیر جزء میوه هایی است که بیش از تازه ی آن، خشک شده اش مورد توجه است و با توجه به سابقه ی خوبی که در زمینه ی تولید و فروش انجیرهای باکیفیتی چون انجیر استهبان داریم، بازار جهانی نیز از این محصول ایرانی استقبال می نماید.

حال با تولید انجیر اسلایس شده می توانیم همان محصول همیشگی را با ظاهری متفاوت به بازار عرضه کنیم.

توجه داشته باشید که در انجیرهای سنتی خشک که به صورت کامل خشک می شوند؛ به ویژه اگر دهن بست باشد به صورت کامل و دقیق نمی توان از سلامت محصول آگاهی پیدا کرد اما در انجیر اسلایس شده که به صورت ورقه ای و حلقه ای خشک می شود همه چیز در ظاهر پیداست.

انجیر خشک کیلویی و بسته بندی شده به فروش می رسد و اگر چه جزء میوه خشک هایی است که درصد کمی از تولید در این صنعت را به خود اختصاص داده، اما بدون شک مشتریان خود را داشته و البته بازاریابی و تبلیغات می تواند تأثیر زیادی در افزایش تمایل بازار و به دنبال آن توسعه ی تولید این نوع از انجیر خشک داشته باشد.

قیمت میوه خشک مخلوط دست چین لوکس

مخلوط کردن چند میوه خشک با همدیگر و عرضه ی آن به بازار بسیار مورد استفاده ی فروشندگان و تولید کنندگان است اما در خصوص این که چه انواعی برای ترکیب مناسب می باشد و یا بهترین ترکیب را باید با چه تعداد از میوه انجام داد، تصمیم گیری با فروشنده و تولید کننده است.

هر چند به طور کلی محصولاتی مانند موز، هلو، خرمالو، کیوی، سیب و پرتقال معمولاً در مخلوط ها دیده می شود.

و البته به سطح انتظار مشتریان و قدرت خرید متفاوتی که دارند، می توان مخلوط های متفاوتی را چه از حیث تنوع و چه بحث کیفیت عرضه نمود.

به عنوان مثال انتخاب محصولاتی مانند انبه و آناناس و توت فرنگی جزء گزینه های ویژه ای است که برای مخلوط های دست چین و لوکس عالی است.

قیمت میوه خشک تواضع به عنوان یکی از مطرح ترین برندهای خشکبار نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به نوع مشتریان خود، بهترین موارد را ارائه می دهد.

سفارش تولید میوه خشک ارگانیک

برخی از تولید کنندگان میوه خشک ادعا می کنند که محصولی ارگانیک به بازار ارائه می دهند؛ اما این گفته تا چه حد درست است؟ و اصلاً میوه خشک ارگانیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

ارگانیک بودن یک محصول به معنای آن است که در تولید آن هیچ ماده ی شیمیایی و صنعتی مورد استفاده قرار نگرفته و محصول به صورت طبیعی تولید شود.

بنابراین در مورد میوه خشک باید به دو موضوع پرداخت؛ اول این که خود میوه به صورت طبیعی به عمل آمده باشد و هیچ سم و کود شیمیایی مورد استفاده قرار نگرفته باشد و از طرفی در فرآیند خشک شدن نیز ماده های افزودنی و نگهدارنده هر چند در حد استاندارد نیز دخالت نداشته باشند.

دست آخر فروش میوه خشک ارگانیک منوط به داشتن مجوز ارگانیک است؛ مسئله ای که در بسیاری از موارد تنها در حد یک ادعا باقی می ماند.

بنابراین و با توجه به نکاتی که برای بحث ارگانیک بیان شد، امکان سفارش تولید و خشک کردن میوه به صورت ارگانیک وجود دارد اما این امر مستلزم داشتن تمامی شرایط و گرفتن مجوزهای لازم خواهد بود.

فروش اینترنتی آجیل میوه خشک

امروزه درصد بالایی از افراد برای فروش محصولات و تولیدات خود به فکر استفاده از شیوه های نوینی چون فروش اینترنتی می افتند؛ شیوه ای که اگر چه آسان و کم هزینه و البته زود بازده است، اما قواعد و استانداردهای خود را دارد.

بنابراین به صرف عرضه ی آجیل میوه خشک در بستر اینترنت و بدون توجه به ابعاد مختلف کار نمی توان موفقیت چندانی در کار به دست آورد و یا حداقل درصد کسب موفقیت کمتر خواهد بود.

به طور مثال یکی از سختی های کار فروش اینترنتی میوه خشک، کنار زدن رقبا برای بیشتر دیده شدن است؛ امری که تأثیر زیادی در جذب مشتری بیشتر دارد و این کار بدون شک حرفه و تخصص می خواهد.

به هر صورت اگر به شکل اصولی از این بستر استفاده کنیم، می توانیم نه تنها در بحث فروش داخلی که در صادرات به بازار جهانی نیز موفقیت های بسیاری کسب کنیم.

بازار کار میوه خشک صنعتی

تولید میوه خشک به روش صنعتی بسترهای شغلی خوبی ایجاد کرده که رایج ترین آن ها تولید به منظور عرضه در بازار آجیلی است.

اما بازار کار میوه خشک باید گسترده تر باشد و با انجام تحقیقات بیشتر و بررسی امکان سنجی تولید محصولات فرآوری از میوه خشک، می توان موارد مصرفی بیشتری برای آن بیان کرد.

دمنوش میوه ای، فروش پودر میوه و استفاده از آن در صنایع کیک و کلوچه و شیرینی، استفاده و جایگزینی به جای طعم دهنده ها و اسانس های مصنوعی و شیمیایی خوراکی، تولید لواشک، ترشی، ترشک و مواردی از این دست، گزینه هایی هستنند که می توان برای توسعه ی کاربردهای میوه خشک مورد آزمایش قرار داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما