قیمت میوه خشک صنعتی در بازار ایران

اطلاع از قیمت میوه خشک صنعتی در بازار ایران  در سال های اخیر و از سوی مشتریان خارجی اهمیت زیادی پیدا کرده است و با در نظر گرفتن حجم بالای تولید، کیفیت عالی و از طرفی نرخ های مناسب این محصول برای بسیاری از کشورها، زمینه ی توسعه ی صادرات این محصول بیش از گذشته مهیاست.

پخش میوه خشک حبه ای ایرانی و وارداتی

چندسالی است که تولید میوه های خشک به شیوه ی صنعتی و به کمک دستگاه های صنعتی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

از طرفی استقبال مشتریان در بازار نیز بیشتر شده و امروه انواع میوه های خشک تولید شده و همچنین اقلام وارداتی و خارجی، در نقاط مختلف کشور و به ویژه بازار شهرهای بزرگ خرید و فروش می شود.

بنابراین میوه های خشک شده گزینه ی مناسبی برای اضافه شدن به سبد کالایی افرادی است که در کار پخش و توزیع محصولات خشکبار هستند.

اما قیمت میوه خشک بسته بندی و فله متفاوت بوده و توزیع کنندگان بایستی در انتخاب و فروش خود به نیاز مشتریان و نوع بازار توجه داشته باشند.

نرخ انواع میوه خشک درجه یک

اطلاع از نرخ انواع میوه های خشک شده درجه یک صرفاً سؤال مشتریان این محصول نبوده و بسیاری از افرادی که قصد شروع به تولید این محصول را دارند، برای اطلاع از هزینه ها و سود خود این پرسش را مطرح می کنند.

در واقع این که یک تولید کننده بداند خرید تضمینی چیپس میوه وجود دارد یا خیر و با چه نرخی می تواند خود را می تواند به فروش بداند، مهمترین نکته قبل از شروع به کار است.

در پاسخ باید گفت که میوه های مختلف بسته به نوع میوه و کیفیت و مسائلی از جمله میزان کاری که برای آماده شدن هر کدام مورد نیاز است، نرخ گذاری متفاوتی دارند.

اما در بحث فروش نیز باید حتماً از صحت خرید تضمینی اطمینان حاصل کرده و سپس آغاز به کار نمود.

و یا ابتدا کار بازاریابی و مشتری یابی را با جدیت شروع کرده و سپس وارد تولید شد.

فروش بهترین میوه خشک بسته بندی

به صورت کلی در بحث عرضه ی محصولات، دو نوع فروش عمده و خرده فروشی وجود دارد که هر کدام عرضه کنندگان و مشتریان خود را دارد و البته در فروش های عمده به لحاظ سرو کار داشتن با حجم های بالا، سود بیشتری وجود خواهد داشت؛ امری که در خرده فروشی از طریق افزایش قیمت های خرده دنبال می شود.

اما قیمت فروش عمده میوه خشک خود می تواند شامل انواع مختلف از نظر بسته بندی یا فله ای باشد.

قطعاً این که محصولات را در بهترین بسته بندی ها بفروشیم یا این که به صورت فله ای توزیع کنیم، به لحاظ میزان استقبال و سود آوری متفاوت خواهد بود.

طبیعی است مهمترین نکته آن است که بدانیم هر کدام از این دو شیوه برای کدام قسمت از بازار و مشتریان مناسب بوده و بر اساس ان روش عرضه را انتخاب نماییم.

قیمت میوه خشک اسلایس و حبه ای

قیمت میوه خشک سال ۹۸ و سال های قبل از آن با در نظر گرفتن این که منظور از محصول ایرانی یا وارداتی است، اسلایس یا حبه، بسته بندی یا فله متفاوت می باشد

و حتی نوع برند نیز در این مسئله تأثیر گذار است.

محصولات ایرانی اگر چه عمدتاً به شیوه های اسلایس خشک تولید می شوند، اما نوع حبه ای آن نیز در برخی نقاط تهیه می شود که بسته به هزینه ها، قیمت گذاری های متفاوتی داشته و هر کدام می تواند مشتریان خود را در بازارهای مختلف داخلی و صادراتی داشته باشد.

این امر در بحث محصولات وارداتی نیز وجود داشته و به عنوان مثال، نمونه های وارداتی از تایلند را می توان علاوه بر شکل رایج آن یعنی حبه ای شکل، به صورت اسلایس شده یا حتی رشته ای نیز مشاهده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما