فروش دستگاه میوه خشک کن ایرانی

دستگاه میوه خشک کن ایرانی نه تنها گزینه ای ایده آل برای فروش در بازار داخلی محسوب می شود؛ که شرایطی عالی برای ورود به بازارهای جهانی نیز مهیا نموده است چرا که صنعت خشک کردن به منظور نگهداری محصولات یکی از بهترین و مهمترین صنایع تبدیلی در حال حاضر است و بازار محصولات این حوزه ظرفیت بالایی دارد.

شناخت ویژگی های استاندارد دستگاه های خشک کن

یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در ابتدای خرید دستگاه خشک کن صنعتی مورد توجه قرار داد، بحث استاندارهای آن است؛ میزان مصرف انرژِی و در مقابل بازده ای که دارد، کیفیت و استحکام قطعاتی که در ساخت آن مورد استفاده بوده است، بحث میزان توانایی دستگاه در حفظ حرارت ایجاد شده برای خشک کردن و عدم خروج آن از طریق بدنه و سایر راه های خروجی و در نهایت کیفیت کار دستگاه از جمله مواردی است که در این رابطه می توان به آن اشاره نمود.

بی شک هر شرکت سازنده ای بسته به قدرت طراحی و تولید و شناختی که از نیاز مشتریان دارد، اقدام به ساخت دستگاه های مناسبی برای این کار می کند که هر چه به استانداردهای مد نظر مشتری نزدیک تر بوده و تعداد مشتریان راضی بیشتری داشته باشد، ادامه ی تولید و فروش راحت تری تجربه خواهد کرد.

کاملاً واضح است که بحث ضمانت و خدمات پس از فروش نیز از جمله گزینه هایی است که در این باره نمی توان از نظر دور داشت.

شرایط خرید دستگاه میوه خشک کن دیجی کالا

بسیاری از افراد برای این که بتوانند از قیمت دستگاه چیپس میوه و تمامی تجهیزاتی که برای شروع کار نیاز دارند آگاهی کافی پیدا کنند، اینترنت را در اولویت انتخاب خود برای تحقیق قرار می دهند.

در حال حاضر فعالیت های تجاری در این بستر به اشکال مختلفی انجام می شود که فروشگاه های اینترنتی یکی از متداول ترین روش ها بوده و عمدتاً برای موارد خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

در این خصوص دیجی کالا یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی است که توانسته مشتریان زیادی جذب نماید و معاملات قابل توجهی داشته باشد.

در خصوص دستگاه هایی که برای خشک کردن میوه نیاز داریم نیز مراجعه به این فروشگاه می تواند گزینه ی خوبی باشد و شرایط خرید از این منبع، مانند بسیاری از محصولات دیگر با اطمینان کافی صورت می گیرد.

قیمت دستگاه چیپس میوه در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای صنعتی کشور است که در زمینه ی ساخت دستگاه های خشک کن نیز فعالیت می کند و با فعالیت شرکت های سازنده ی این محصول در اینترنت، اطلاع از محصولات ارائه شده در این شهر کار آسانی است.

در واقع دستگاه خشک کن میوه اصفهان به عنوان یکی از ده ها انتخابی است که برای فردی که در شروع کار برای خرید دستگاه قرار دارد وجود دارد و به ویژه برای افرادی که در این شهر زندگی می کنند و قصد شروع کار در همین نقطه را دارند، منبعی مستقیم و در دسترس محسوب می شود.

البته به منظور تحقیق بیشتر در مورد دستگاه های موجود، امکان بررسی تولیدات سایر استان ها نیز به کمک سایت های اینترنتی وجود داشته و مشتریان می توانند قیمت دستگاه سبزی خشک کن در اصفهان و سایر نقاط را به راحتی جویا شده و سایر ویژگی های کیفی و استانداردهای آن را مورد بررسی قرار دهند و موردی را که به ملاک های مد نظر آن ها نزدیک تر است انتخاب نمایند.

بازار دست دوم انواع دستگاه میوه خشک کن

اگر چه در بسیاری از موارد، استفاد از دستگاه های کارکرده و دست دوم پیشنهاد نمی شود و بهتر است از دستگاه های دست اول استفاده کنیم، اما برخی از افراد بنا به شرایط خاصی که دارند در پی خرید تجهیزات دست دوم هستند.

برای دستیابی به این امر، امروزه سایت ها و اپلیکیشن های مناسبی طراحی شده که در آن هم فروشنده و هم خریدار می توانند به راحتی ارتباط گرفته و معامله را در دنیای واقعی دنبال نمایند.

بنابراین برای اسلایسر میوه دست دوم نیز این روش می تواند مناسب باشد و خریداران این محصول را به مقصود برساند.

در خصوص دستگاه خشک کن نیز چنین شرایطی وجود دارد و برخی از تولید کنندگان به هر دلیلی از ادامه ی کار تولید منصرف شده و قصد فروش دستگاه خود را دارند که می تواند انتخابی مناسب برای مشتریان این محصول باشد؛ به ویژه اگر مدت زمان زیادی از استفاده از دستگاه نگذشته باشد.

مراکز خرید و فروش دستگاه میوه خشک کن در تهران

بسیاری از افرادی که قصد شروع یک کسب و کار را دارند، برای تهیه ی تجهیزات و مواد مورد نیاز خود تهران را انتخاب می کنند و دلیل آن هم مرکزیت این شهر در انواع محصولات و خدمات است.

این امر در مورد خرید دستگاه میوه خشک کن و نیز دنبال می شود و بسیاری از افراد مایلند از دستگاه های داخلی و وارداتی که در این شهر عرضه شده نیز بازدید نمایند که البته در ابتدای امر نیازی به سفر نداشته و می توانند موارد مختلف را از طریق اینترنت پیگیری نموده و برای خرید نهایی مراجعه ی حضوری داشته باشند.

همچنین بازار فروش محصولات تولید شده در این دستگاه ها نیز در تهران موقعیتی عالی و پر رونق دارد و حتی شرکت هایی که قصد ورود به عرصه صادرات را دارند با فعالیت در این شهر، موقعیت عرضه ی بهتری خواهند داشت.

بزرگ ترین فروشندگان دستگاه میوه خشک کن در کشور

شاید برخی از افرادی که مایلند بدانند چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنم، به دنبال بزرگ ترین تولید کنندگان و فروشندگان این محصول باشند که در این صورت مثل همیشه اینترنت مرجعی در دسترس است که در زمانی کوتاه می تواند ما را به نتایج قابل قبولی برساند.

هم اکنون کارخانجات و شرکت های فعال در این زمینه از گستردگی و تنوع بالایی برخوردار بوده و پتانسیل بالایی برای پاسخگویی به نیاز داخلی دارند و حتی ظرفیت تولید و صادرات به کشورهای مختلف را نیز دارا می باشند.

گروه صنعتی هدایت مشهد، زاگرس ماشین کرج، آراد ماشین تهران و بسیاری از شرکت های دیگر را با جست و جو در اینترنت می توان مشاهده کرده و قدرت تأمین و کیفیت دستگاه های عرضه شده توسط هر کدام و البته مواردی مانند قیمت و بازده دستگاه را مورد بررسی قرار داد.

تفاوت انواع دستگاه میوه خشک کن در چیست

مانند بسیاری از ماشین آلاتی که در خطوط تولید و راه اندازی محصولات مختلف مورد نیاز است، در مورد دستگاه های خشک کن نیز انواع و مدل های زیادی طراحی و ساخته شده است.

بی شک دستگاهی که برای شروع به کار یک کارگاه میوه خشک کنی نیاز است، با موردی که به منظور تجهیز یک کارخانه ی بزرگ صنعتی ساخته می شود تفاوت دارد.

همچنین سیستم تبخیر آب میوه جات در دستگاه های فریز درایر با ماشین آلات حرارتی تفاوت هایی خواهد داشت و هر کدام قابلیت های خاص خود را داشته و برای گروهی از مشتریان مناسب می باشند.

به طور کلی برخی از تفاوت ها را می توان به شرح زیر بیان کرد:

  • ابعاد و اندازه دستگاه ها
  • نحوه ی عملکرد دستگاه
  • میزان انرژی مصرفی
  • کیفیت خشک کردن
  • ظرفیت دستگاه
  • بازده دستگاه

البته در ایران عمده ی دستگاه هایی که از استقبال بالایی برخوردار هستند، مدل های کابینتی می باشند که با قیمت مناسبی ارائه شده و کیفیت تولید محصول در آن ها نیز قابل قبول و مطلوب می باشد.

بازرگانی خرید و فروش دستگاه میوه خشک کن

با رشد و توسعه ی صنعت میوه خشک و استقبالی که در بازار داخلی و البته جهانی رو به گسترش است، فعالیت بسیاری از بازرگانی ها و شرکت های فعال در زمینه ی آجیل و خشکبار به این محصول نیز توسعه پیدا کرده است.

همچنین فرصت های بسیاری خوبی برای کار در صادرات دستگاه های خشک کن داریم و در واقع کیفیتی که در این دستگاه ها از میوه خشک شاهد هستیم، در بازارهای جهانی مورد قبول بوده و بنابراین خود دستگاه ها نیز مشتریان خوبی در بازار جهانی دارند.

البته برخی از تولیدات این حوزه مانند دستگاه اسلایسر میوه و پوست کن وارداتی است که امید است با تمرکز بیشتر بر تولید این دستگاه ها در داخل کشور، بتوانیم شرایطی ایده آل تری برای مصرف داخلی و صادرات ایجاد نماییم.

این امر در مورد دستگاه پوست کن میوه به شدت احساس می شود و در بسیاری از موارد پاسخگوی نیاز داخل در ظرفیت های بالای صنعتی نیستیم و بنابراین بایستی مدیریت بیشتری در مورد تولید این دستگاه و سایر موارد مشابه داشته باشیم.

توزیع مستقیم دستگاه میوه خشک کن در کشور

اگر چه قیمت دستگاه هایی که برای خشک کردن انواع میوه و سبزی و محصولات دیگر در ایران تولید می شود به نسبت موارد مشابه خارجی مناسب تر است، اما برخی از افراد مایلند به منظور کاهش هزینه های خود قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم را نیز داشته باشند.

البته برای این افراد گزینه های مناسبی وجود دارند و برخی از شرکت ها امکان ارائه محصولات کار کرده را نیز برای مشتریان خود دارند؛ اما در صورتی که از روش توزیع مستقیم استفاده کنیم، در خرید محصولات دست اول نیز می توانیم شرایط مناسبی تجربه کنیم.

در واقع عرضه مستقیم و درب کارخانه از روش های فراگیری است که امروزه برای بسیاری از محصولات کاربرد دارد و در مورد خشک کن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین نرخ های بیان شده در مورد یک دستگاه با ظرفیت مشخص توسط تمامی شرکت ها یکسان نیست و می توان با تحقیق بیشتر، به موردی مناسب برای خرید دست یافت.

بررسی مشخصات دستگاه میوه خشک کن با کیفیت بالا

یکی از مواردی که در خرید دستگاه های صنعتی مورد توجه است، بررسی ویژگی های فنی دستگاه و قابلیت های آن است که بی شک هر چه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد کارایی بهتری داشته و در مورد محصولاتی مانند میوه خشک، ما را به کیفیت های درجه یک و بالاتری می رساند.

به عنوان مثال در مورد دستگاه های کابینتی بحث توزیع یکنواخت گرمای به تمام نقاط میوه و در نتیجه تولید محصولی درجه یک نکته ی بسیار مهمی است.

همچنین بررسی این نکته که گرمای تولید شده در داخل دستگاه به بیرون نفوذ نکند و در واقع دستگاه از لحاظ عایق بودن در مقابل حرارت، موردی استاندارد باشد.

مدت زمان خشک کردن میوه، جنس بدنه، جنس سینی، قابلیت تنظیم دما و بازه ی آن از جمله مسائلی است که در این باره بایستی مد نظر قرار گیرد.

سریع ترین راه خرید دستگاه میوه خشک کن

برای خرید دستگاه خشک کن لواشک و سایر محصولات، امروزه ابتدایی ترین و سریع ترین راهی که وجود دارد، مراجعه ی مستقیم به شرکت ها و کارخانجات تولید کننده و توزیع کننده ی این محصول است که در اینترنت نیز به طور گسترده ای فعالیت می کنند و به راحتی امکان ارتباط با آنان وجود دارد.

این موقعیت عالی سبب شده که مشتری بتواند بدون آن که نیاز به سفر به یک شهر خاص داشته باشد با تولید کنندگان آن آشنا شده و تنوع محصولات، کیفیت، قیمت و حتی مسائلی مانند میزان رضایت مندی مشتریان آن ها را محک بزند.

بی شک برای این منظور صحبت اولیه با کارشناس فروش اینترنتی پیشنهاد خوبی بوده و میزان تخصص و آگاهی شخص در پاسخگویی به سوالات تخصصی و کیفیت مشاوره و راهنمایی های که ارائه می دهد در انتخاب ما تأثیر گذار خواهد بود.

این صحبت می تواند به صورت تلفنی و یا از طریق سایر روش های ارتباطی نظیر ایمیل و یا شبکه های اجتماعی نیز اتفاق بیافتد.

کشورهای وارد کننده دستگاه میوه خشک کن

قطعاً فعالیت در حوزه ی صادرات با سود چند برابری در مقایسه با فروش داخلی همراه است و خوشبختانه پتانسیل بالایی برای شرکت های فعال در زمینه ی تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در این زمینه فراهم است.

به طور مثال در خصوص دستگاه خشک کن شرایط مناسبی داریم و تا کنون کشورهایی چون تاجیکستان، پاکستان، امارات، ترکیه و اتحادیه اروپا بازارهای ما برای صادات این محصول بوده اند و قطعاً این ظرفیت قابلیت توسعه ی بیشتری دارد.

اما برای رسیدن به نقطه ی مطلوب صادرات دستگاه نیازمند تبلیغات و بازاریابی وسیعی هستیم که در این زمینه اینترنت مهمترین، کم هزینه ترین و البته پربازده ترین روش در حال حاضر محسوب می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما